Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikolotti, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nem szárítja a babák érzékeny bőrét. Érzékeny bőrre is használható, gyermekgyógyászatilag tesztelt, hipoalergén, parabén- és szinezőanyag-mentes, természetes összetevőket tartalmaz: kamillát, mely bőrnyugatató összetevőiről ismert, valamint aloe verát, ami hidratáló tulajdonságú.

A terméket egy csoport 6 hónapnál idősebb csecsemőn tesztelték.

Tánya88

2016. május 17.

Gyermekem még nincs, de már tesztelgetem magamon a babakozmetikumokat.
Biztos, hogy nem fürdetném benne a gyerekemet, borzasztóak az összetevői. Ha nem látnám itt a piros-sárga pöttyöket, akkor sem használnám babára, mert borzasztó erős parfümillata van (mint minden Avon tusfürdőnek).
Nekem elmegy, elhasználom, bár szerintem icipicit szárít is.
Mivel ajándékba kaptam, nem volt pénzkidobás, de biztos, hogy nem is veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

Gyermekem még nincs, de már tesztelgetem magamon a babakozmetikumokat.
Nekem elmegy, elhasználom, bár szerintem icipicit szárít is.

negra

2015. december 28.

Ajándékba kaptuk, s majdnem másfél éves volt a gyermekem, mire ki mertem próbálni (összetevők). Nem érzékeny a bőre, illetve nyáron használtuk, így nem vettem észre semmi negatívumot, az illata nem túl erős, de érződik a parfüm. Elég sokáig kitartott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 28.

Bebek

2015. március 8.

Én a pumpás változatát vettem meg. NAGYON drága!!!!! Magamra használom, nem szárított ki, az illata nem rossz, de 1 percig nem marad meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 8.

fdorottya

2014. június 28.

Extra érzékeny bőrőmre vettem, allergiás nem lettem rá, de nagyon szárít! Az illata nagyon tetszik az ára kevésbé. DM-es Babylove fürdető szerintem sokkal jobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 28.

Indira

2013. március 18.

Magamon próbáltam ki, teljesen oké, és csodák csodája nem kellett utána testápoló.
A babámra viszont nem kenném, ahhoz túl sok a piros-sárga pötty, és az illata is túl erős egy pici babának. Egyébként babapúder illatú, és nekem egyáltalán nem tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 18.

andusch81

2013. január 10.

Szerintem nagyon drága. A babám bőre nem érzékeny, semmi nem irritálja szerencsére, így ehhez a részéhez nem tudok hozzászólni, de az illatán kívül semmi kiemelkedő erőssége nincsen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 10.

kismadár

2012. december 25.

én egy kis mintát kaptam belőle, de nagyon tetszett! kb. 2 tusolásra volt elég, jól tisztít, nem irritál, kellemes finom illata van, olyan mint a testápolónak. nekem bevált, bár nem tudom, hogy a babáknak mennyire tetszik..... végül is nekik készült.. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 25.

agiv

2012. augusztus 27.

Én kipróbáltam magamon a termékeket nekem az összes megvan, ezzel fürdök, mosok hajat és kenem vele magam,mármint a baba samponnal, és krémmel,sőt még néhány helyen ahol csúnyább a bőröm a popsikenőccsel is,hozzátéve hogy allergiás bőrgyulladásom van,27 éves vagyok,és nagyon sokat javult tőle a bőröm.az illata is finom babás.Nekem bevált.Én ezt használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Gyengéd felület aktív anyag, tisztítószer, melyet gyakran használnak babakozmetikumokban, mivel könnymentes samponok, tusfürdők és habfürdők készíthetőek vele.

Az EWG használattól függően közepesre vagy magasra teszi az összetevő kockázatát, mert az szennyezett lehet rákkeltő vegyületekkel (ethylene oxide, 1,4-dioxane) és nem ajánlott az összetevő használata sérült bőrön. Paula Begoun összetevő szótárában és a Susan Brown összetevő szótárában is, mint javasol összetevő szerepel a PEG-80 Sorbitan Laurate.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.