Best of Beauty 2019

Avon

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szhkrisztina, Módosítva: 2016. augusztus 24.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

A- és D-vitaminban gazdag formula, mely segít megelőzni a pelenkakiütéseket és ápolja  a babapopsi érzékeny bőrét.

Monica6

2016. január 28.

Nekem nagyon bevált, télen a nagyon száraz részekre használom, és nagyon jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 28.

senskin

2016. január 22.

kirepedezett száraz, sebes kézre jó, elég jól orvosolja a problémát, de nem venném meg, mert ennél jobb krémek is vannak. Csak kipróbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 22.

Cu2tka-baba

2013. május 7.

Babapopsikrémet a borotválkozás okozta irritáció és a visszanövő szőrszálak okozta piros pöttyök ellen szoktam használni elsősorban a bikinivonalon. Azt kell mondjam, h ez eddig a legjobb amit használtam erre a célra. Üti a bepantent is. Mikor megjelentek az első piros pöttyök bekentem éjszakára őket és reggelre elmúlt a pirosság. Utána még 1 napig használtam és újabbak már meg sem jelentek. Szal arra a célra amire én használom arra tökéletes, de babapopsikról nem tudok nyilatkozni. Nálam 4 csillagot ér. Egy mínusz, mert hiába csak picit használok is megfogta a pizsimet fehér folttal.
+ a nátha okozta orrpirosodásra és sebességre is jó! Nahjó legyen így már 5 csillag:)

update: Egy újabb remek felhasználási formáját sikerült felfedezni:) Nemrég egy hatalmas pattanás nőtt a homlokomra ami annyira begyulladt, hogy egyszerűen nem lehetett vele mit kezdeni. Egy nagy seb maradt utána majdnem fél cm-es pont a homlokom közepén ami újra és újra begennyesedett és begyulladt. Mivel ez volt a közelben és Bepantenom nemvolt ezzel kentem be miután behegesedett. Előtte majdnem egy hétig szenvedtem vele, de miután elkezdtem kenegetni naponta 1-2x éjszakára kicsit vastagabban 3 nap után már majdnem teljesen meggyógyult. Igaz h kicsit égetett először, de szinte nyomtalanul tűnik el a seb, pedig mélysége is volt nem csak felszíni :) Örülök nagyon:)

update 2: nem tudom ki hogy van vele de nekem a karomon valamitől pici pattanás szerű pöttyök vannak elsősorban a felkaromon egy 8-10 centis foltban , eddig nem sikerült nagyon eltüntetni sehogy sem, viszont ez erre is hatott ... először azért kentem rá mert sokat nyomtam ki és nem akartam pazarolni és lemosni, de most már rendszeresen használom, heti 2-3 alkalom már elég is és nem jönnek ki a kis ragyák:D Imádom :D kár hogy nem lehet több pontot adni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 7.

shara88

2013. február 14.

bikinivonlon használom minden szőrttelenítés után... vékony réteget képez a bőr felületén és nagyon kellemes alsóneműt húzni a használata után, mert nem irritálja annyira a szőrtelenítéstől kipattogott bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 14.

Bubucim

2013. február 4.

Én az itteni vélemények alapján rendeltem meg.
Már majdnem elhasználtam, de nem sokat ér. Bőrirritáció ellen használgattam,ha hatott volna. És az ára... DRÁGA.
Ha lehetne -1*-ot adnék neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 4.

Én az itteni vélemények alapján rendeltem meg.
Ha lehetne -1*-ot adnék neki.

Blame

2013. február 3.

Először én is borotválkozás utáni irritációra használtam, de arra nem nagyon vált be. Viszont szemöldök és bajusz gyantázás illetve csipesszel történő szedés utáni irritáció eltüntetésére tökéletes. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 3.

agi.greendaygirl

2012. szeptember 20.

egy másik tanácsadónő mondta erről a termékről egy értékesítési megbeszélésen, hogy jól gyógyítja asebeket, és a hegesedést is elősegíti. Épp aznap sértette fel az esernyő az ujjamat, elég rossz helyen, mindig hozzáértem és fájt. Gondoltam bekenem ezzel hátha rajtam is segít. És mire hazaértem, észrevetten, hogy azt a kis sebet már be is gyógyította. tátva maradt a szám :D nagyon jó kis cucc! én is egyébként nagyon jókat hallottam az avon baby termékekről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 20.

agiv

2012. szeptember 20.

Én az érzékeny bőrömre,itt-ott börgyulladásom van, arra szoktam kenni és nagyon szépen helyre hozza. Plussz ajándékba adtam egy egész szettet egy kisbabás ismerősömnek,és neki eddig pozitív tapasztalatai vannak az avon baby-s termékekről.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.