Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sissy93, az összetevőket feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2013. június 21.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Képzelje el a paradicsomot: langyos szellő cirógatja az egzotikus virágokat, barátai táncot járnak a csodaszép tengerparton... Minden tekintet Önre szegeződik. Legyen az este királynője!

Ár: 7.000 Ft , Eladó: AVP
Állapot: Bontatlan, eredeti csomagolás, Helyszín: Pomáz, Budakalász, Békásmegyer, fizetés: Személyesen vagy ár+postaköltség előreutalása után postázom.
Bridddzs

2015. augusztus 4.

imádtam :) azok a régi szép idők.... sajnálom, hogy már nem lehet kapni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 4.

imádtam :) azok a régi szép idők.... sajnálom, hogy már nem lehet kapni :(

krémparádé

2015. június 1.

Finom volt, de nem kedvenc. Érdekes illatocska, még érzem az orromban, ha rá gondolok. A vége felé nehezen használtam el, de az üvegét szépsége miatt megtartottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 1.

nettike

2015. április 4.

Nagyon nagy kár , hogy nem gyártják már azóta sem találok ehhez hasonló illatot! Nagyon örülnék , ha visszahoznák tökéletesen passzolt hozzám ez az illat , a testpermetéét is különösen odavoltam! Az illata tartós volt , ha meglátnám mostanában a katalógusban betáraznék belőle pár üvegcsével az biztos! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 4.

udvann

2014. június 3.

Nagyon szép emlékek kötnek ehhez az illathoz, sajnálom hogy nem gyártják már. Még van egy fél üvegcsém, spórolok vele azt hiszem. Igazi nyári illat, pont arra jó amire kitalálták. Engem valahogy mindig felfrissített, annak ellenére, hogy nem egy aquás illat. Szeretem na.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 3.

Fudka

2013. október 8.

Bárcsak lenne még belőle!! :( Imádtam! Az egyik kedvenc illatom,és nagyon sajnálom hogy anno nem vettem belőle több üveggel is.Még éppenhogy van egy kicsi az egyik üveg aljában,amit nagy becsben tartok,és csak nagyon különleges alkalmakkor fújom magamra. Ha magamra fújtam,sokáig éreztem az illatát,nem kellett belőle sokat fújni.Nagyon praktikus volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 8.

viktorianikolett

2013. augusztus 4.

Jajj de nagyon imádtam :D A 2. üveggel kicsit jobban spórolok, mint anno az elsővel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 4.

kissbarbara1990

2013. július 27.

A tanácsadónőmnél bukkantam rá kb 2 hónapja. Mondta,hogy tartalékba vette amikor kifutó termék volt,gyors le is csaptam rá. Ez lett az idei nyári illatom. Nagyon szeretem, tartóssága bőven jó. Sajnálom,hogy ez az első és utolsó üvegem belőle :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 27.

Rosyladybird

2013. július 16.

Nagyon szerettem ezt a parfümöt, kár hogy megszüntették! :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 16.

Nagyon szerettem ezt a parfümöt, kár hogy megszüntették! :(

niceeye

2013. június 11.

Az egyik legjobb nyári illat, nagyon hiányolom, hogy nem szerepel mostanában a katalógusokban :(
Még nyaralás előtt vettem és még mindig számomra ez az a tipikus "tengerparti nyaralós" illat. Imádom!!!!! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 11.

szandracska

2013. május 29.

Először tetszett, utána nekem hányingerem lett tőle. Elajándékoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 29.

Először tetszett, utána nekem hányingerem lett tőle. Elajándékoztam.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Isoeugenol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Benzoate, Limonene
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090, Yellow 10 Lake / CI 47005

Színezék. Lilás piros.