Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: hempike1, Módosítva: 2016. augusztus 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Fejjegy: bergamot, fehér frézia, fekete ribizli

Szívjegy: ibolya, rózsaszín bazsarózsa, lótusz,

Alapjegy: cédrus, fehér ámbra, pézsma.

MrsWolf

2016. november 24.

Tökéletes rózsa illat. A párommal Ausztriában egy rózsakertben jártunk, és pont ilyen illat volt ott is :) Akkor is ez a parfüm volt rajtam:) Imádom! Tartós és nagyon jó illat. Ajándékba kaptam, újra venném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 24.

pond

2015. október 6.

Nekem nagyon bejött az illata, egy ideig a kedvencem volt, de sajnos a barátom nem szereti, így már csak nagyon ritkán kerül elő. Csak egy negatívumot tudok mondani, mégpedig, hogy szerintem nem elég tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 6.

fruzsiii97

2015. január 18.

A három illat közül ez a legjobb (szerintem). érezni a rózsát. tartós. egyszerűen nagyszerű. az egyetlen gond vele az hogy nagyon kis kiszerelésben kapható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 18.

Avanindra

2014. december 6.

A legbüdösebb parfüm, amit valaha szagoltam. Ezt rendeltem meg úgy elsőként, hogy nem illatoltam meg belőle mintát. Egy szóval élve: BORZALMAS.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 6.

majorfanny

2014. augusztus 14.

Nagyon sokan lehúzták előttem, de én imádom! Az illata tényleg olyan, mintha bazsarózsával dörzsöltem volna be magam. Nem a legtartósabb, de az illata kárpótol! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

R.boo

2014. április 19.

nagyon kellemes illatú, a rózsavíz jut eszembe róla.
tartóssága max 3-4 óra..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 19.

nagyon kellemes illatú, a rózsavíz jut eszembe róla.
tartóssága max 3-4 óra..

pagangoddess

2014. április 12.

Avonos tanácsadónői csomaggal jutottam hozzá, de mivel egyáltalán nem az én illatom, azóta is a dobozában áll, használatlanul. Ha esetleg valaki megvenné, annak olcsóért eladom nagyon szívesen:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 12.

Dius1991

2013. december 29.

Az illatosított oldalon valóban jobb illata volt, mint élőben. Egyszer használtam, de nem tetszett, talán tavasszal adok neki egy esélyt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 29.

kisverus

2013. december 28.

Eddigi életem legrosszabb parfümje!Ez valóban pénzkidobás volt!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 28.

Eddigi életem legrosszabb parfümje!Ez valóban pénzkidobás volt!

Evvii

2013. augusztus 13.

Én kifejezetten szeretem az ilyen virágos..édes, cukros kis cuki parfümöket/kölniket... na DE EZ ????!!! O.O ahhh inkább locsolókölni illata van.. Nagyon nem jött be.. Azóta is próbálok túl adni rajta, de senkinek nem kell .. :\

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3