Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szines, az összetevőket feltöltötte: n_adry, Módosítva: 2012. október 2.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Szexi illat a női test alakját utánzó parfümösüvegben. A nőiesség kirobbanása érzéki formában. Bársonyos virágok, hűs frissesség és meleg, fás illat kifinomult koktélja.

A fejillat lédús őszibarack és narancsvirág kirobbanása, melyet a jázmin, az orchidea és a frézia tart fogságban. A meglepő alapillat az ámbra, a kasmírfa, a pacsuli és érzéki pézsma szexi melegségétől tökéletes. Bársonyos virágok, hűs frisesség és meleg, fás illat kifinomult koktélja.

Ár: 15.900ft , Eladó: Picur81
Állapot: Új, Helyszín: Érd, fizetés: postán maradó ajánlot, személyes átvétel

Mesike91

2018. június 21.

Istenem, de jó volt. Akkoriban nem értékeltem eléggé, pénzem sem volt. Nekem ez kell! De nincs... nagyon tartós, édes illat. Ez akkor jött be, amikor beléptem tanácsadónőnek. (Persze hülyeség volt, de a parfüm király.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 21.

vivko89

2018. február 23.

Imádtam. Életem parfümje. Szomorú vagyok,hogy nem gyártják. Azóta sem találtam hasonlót sem. Sem avonnàl sem pedig drogériában vagy parfümériában. :((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

Delani

2016. június 20.

Olyan sok pozitív véleményt írtatok erről hogy előkerült a szekrényem mélyéről egy bontatlan üveggel és ki is próbáltam , Nekem nem jön be egyáltalán az illata , hamar meg is válok tőle úgy érzem. Nekem túl fűszeres és erős illat inkább az édes illatok szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 20.

Via84

2016. május 26.

Nekem ő nagyon szép emlék! :) Az első randin viseltem, a most már férjemmel. :) Ha lehetne kapni még,biztosan itt lenne a polcomon! Imádtam! <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 26.

Ezelke

2016. május 19.

3-4 éve kaptam először. beleszerettem..mire oda került a sor hogy rendeljek magamnak már kivonták. :( nagyon nagyon hiányzik. hasonlót sem találok :(
ha bárkinek van eladó én vevő lennék rá ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

ha bárkinek van eladó én vevő lennék rá ;)

alexandra326

2016. május 12.

Jaj, ezt nagyon imádtam! Kár, hogy kivonták. Nem tudnám már pontosan körülírni az illatát, régebben használtam, Tartós volt és különleges! Ha visszahozzák,biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 12.

Csillag93

2016. március 19.

Tipikusan olyan ember vagyok, aki egy illatot kiválaszt és nem hajlandó lemondani róla :) A Bond Girl 007 életem első igazi parfümje volt, már a mintába beleszerettem. Évekig használtam, majd hirtelen nem találtam többé a katalógusban. Nagyon-nagyon hiányzik, de új illatot azóta sem próbáltam ki, valamilyen aukciós oldalról mindig igyekszem beszerezni a Bond Girl-t :) Félek azonban, hogy egyszer kifogynak a készletek :$

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 19.

reku87

2016. január 15.

Imádat. Vagy 2 üvegcsét is elhasználtam belőle. Sokáig éreztem magamon. Szerencsémre még van 1 üveg, amit most már csak különleges alkalmakkor veszek elő. Nagyon hiányzik, hogy már nem kapni. Visszahozhatnák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 15.

bluehanita

2015. május 26.

Életem parfümje volt, hiányzik :( Valaki tud esetleg hasonlót ajánlani?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 26.

Életem parfümje volt, hiányzik :( Valaki tud esetleg hasonlót ajánlani?

pmarcsi

2015. április 25.

Nagyon szerettem. Én is soknak éreztem hétköznapokra, de kimozdulós esteken csak ezt használtam. Rajtam nagyon tartós illat volt. Nem is értem miért nem vettem másikat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 25.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Cinnamyl Alcohol, Citral, Hydroxycitronellal, Geraniol, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene
Színezékek: CI 14700, Yellow 10 Lake / CI 47005, Red 33 Lake / CI 17200

Színező anyag. (Piros)