Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: AngelDeDolor, az összetevőket feltöltötte: csepelia, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Könnyű állagú krém. Érzékeny bőrűek is használhatják.

GNóri

2016. április 25.

Tégelyes verzióját rendeltem meg akciósan. Szeretem az avonos testápolókat, ez viszont nem lett a kedvencem. Még az én száraz bőröm is nehezen szívja be, és hagy egy ragacsos, olajos réteget a bőrön. Nekem az illata is túl sok. Az olajos érzet és erős illat miatt számomra nem túl komfortos a használata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 25.

tuncsa

2013. április 20.

Isteni, megunhatatlan illat. Elsőre olyan , mintha nem is ápolna, de kb 1 óra múlva puha és finom tapintású a bőröm tőle. Nagyon szeretem!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 20.

c_andersen

2013. január 27.

Második nagy kiszerelést használom. Illata nagy kedvenc és az állaga is. Nekem tökéletes, télen, mikor szárazabb a bőröm több kell belőle, mint máskor.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 27.

mokuspofa

2012. december 17.

Szerintem egyáltalán nem túl erős az illata..nagyon kellemes.Nekem főleg azért tetszik. az állaga kicsit furcsa..de az összetevők miatt próbáltam ki elsősorban..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 17.

kivina

2012. november 15.

Nemrég óta használom. Jó az illata, de néha kicsit sok. Kellemes a bőrömnek.A túl erős illat miatt levonok egyet. Akinek nem túl száraz a bőre megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Colloidal Oatmeal, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Colloidal Oatmeal
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Zabkása. A kozmetikumokban gyulladáscsökkentő, nyugtató összetevőként és hidratáló anyagként használt. A zabkásában lévő béta-glükán és keményítő védi a bőrt és hidratál, a fenoloknak és az E-vitaminnak pedig antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Ideális összetevő az érzékeny, száraz, rozaceás bőrre.