Avon

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Miaaa29, az összetevőket feltöltötte: Kriszta.08.24, Módosítva: 2018. június 3.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Az 5 különböző szín egymással keveredve egyenletesebbé varázsolja a bőrtónust.

• Zöld: elfedi a kipirosodást
  • Lila: ellensúlyozza a sárgás részeket
  • Sárga: jótékonyan hat a szem alatti sötét karikákra
  • Barack: kiegyenlíti a sötét tónusokat
  • Vanília: ragyogóbbá varázsolja az arcbőrt

Mia0602

2019. augusztus 28.

Hát ez nekem semmilyen. Így utólag nem is értem. Ha összekeverem a színeket, hogy fedik el a bőrhibát? De a lényeg, hogy az én bőrömmel semmit sem csinál. Még csak nem is csillog. Talán láthatatlanul fixál. Nem is tudom...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

hippiesaur

2019. május 27.

Ajándékba kaptam. Nem tudom mennyire egyenlíti ki a bőrtónust, én ilyen hatását nem látom. Inkább púder helyett használtam eddig, nekem bejön, hogy kicsit csillog, de szerintem inkább sápaszt engem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Meoi

2019. május 24.

A tanácsadóm ajánlotta, mert neki bevált a mindennapokra lágy sminkként.
Rendeltem én is és tényleg nagyon jó. Jól elfedi a bőrhibákat és szép tónust ad az arcnak, de nagyon csillog. Szinte minden jó tulajdonsága elveszik a csillogása miatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

A tanácsadóm ajánlotta, mert neki bevált a mindennapokra lágy sminkként.

Alka

2019. április 1.

Nekem nagyon nem vállt be. Rettentően csillog tőle az arcom, azon kívül az ígért hatásokból semmit sem teljesít. teljes pénzkidobás volt számomra, kuka!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 1.

Juanita91

2019. február 13.

Sajnos semmi extrát nem csinál,azon kívül hogy egy leheletnyi csillogást ad az arcnak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

ribizlike

2018. november 20.

szépen egységesít, fényt ad a bőrömnek. én alapozó nélkül is szoktam használni és úgy is teszi a dolgát

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

Jdit04

2018. június 10.

Sajnos szinte semmi hatása nincs, így drágállom, még akciósan is. Pedig csak hétköznapokra, minimális elvárásokkal használtam. Az Essence jóval olcsóbb és jobb is, mint ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 10.

mires

2018. május 29.

Imádom, többször is újravettem már. Alapozó után viszem fel, szépen egységesíti az arcomat és ad egy kis természetes, diszkrét csillogást is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

vadvirag919

2018. május 26.

Update: immáron két éve használom ugyanazt a dobozt, igaz már módosított formában. Összetörtem a golyókat, transzparens és egy kevés színes púderrel és alkohollal újra préseltem. Nekem ez a tökéletes púder, mattít, optikai tuningol és egész nap tartós. Nyáron melegben átfénylik pár óra alatt, de hát olyankor mi nem? Olvasgatva a véleményeket elfancsalodtam kicsit a csillagok számán... De egy kis segítség: önmagában csak és kizárólag annak lesz jó, akinek majdnem tökéletes a bőre, mert ez FÉNYT ad. Mert az egészséges bőr nem matt, hanem enyhén fényes, tehát alapozó, púder és minden egyéb legtetejére való, befejezésképpen, vékony rétegben. Na mindegy, én imádom, és a biztonság kedvéért valószínűleg betárazok még egy dobozzal.

Elolvastam a véleményeket mielőtt megvettem szóval elméletileg tudtam mire számíthatok, de... de... De azt hittem, hogy fedése azért lesz. Hát nincs neki, viszont alapozó fölé használva egészen jól működik. Ad egy egészséges fényt, és az egyenetlenségekről eltereli a figyelmet az apró csillámjaival. A tartósságát eddig még nem sikerült megfigyelni, valahogy mindig elfelejtem és azok a kis csillogós részek kb nagyítóval látszanak bizonyos fényben. Szerintem sosem fog elfogyni, és tulajdonképpen én szeretem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

juditunk

2018. április 26.

Ez igazából egy highlighter.
A bőrtónuson semmit nem javít, tényleg csak csillog tőle az arcom.
Kár hogy megvettem :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 26.

Ez igazából egy highlighter.
A bőrtónuson semmit nem javít, tényleg csak csillog tőle az arcom.
Kár hogy megvettem :(

Hidratálók: Sorbitol, Caprylyl Glycol

Sorbitol h 1 1

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Piros.