Avon

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Miaaa29, az összetevőket feltöltötte: Kriszta.08.24, Módosítva: 2018. június 3.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Az 5 különböző szín egymással keveredve egyenletesebbé varázsolja a bőrtónust.

• Zöld: elfedi a kipirosodást
  • Lila: ellensúlyozza a sárgás részeket
  • Sárga: jótékonyan hat a szem alatti sötét karikákra
  • Barack: kiegyenlíti a sötét tónusokat
  • Vanília: ragyogóbbá varázsolja az arcbőrt

Emma23

2021. április 6.

Semmi haszna. Legalábbis nekem egyáltalán nem vált be de még csak púdernek sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 6.

Semmi haszna. Legalábbis nekem egyáltalán nem vált be de még csak púdernek sem.

Bonnieoo7

2020. június 15.

Nem gondolnám, hogy a gyöngyök külön - külön tudják ígérni a hozzájuk fűzött reményeket. Együtt viszont mégis működik! Én inkább 1 finom highliternek nevezném, amivel óvatosan kell bánni (mert könnyű vele túlzásba esni). 500 Ft-ért vettem - ennyit biztosan megér, teljes áron már elgondolkodtató lenne! Igazából kedvelem, és nemrég van a bírtokomban, gyakran nyúlok érte. Megfigyeltem, hogy használat utáni következő napon nagyon zsíros a bőröm, de alapból kombinált típusú, így nem vészes, csak fokozottabban fénylik! Rengeteg gyöngy van benne, nem titok, biztosan hosszú évekig állandó tagja lesz a sminkkollekciómnak. Laza, hosszabb szálú ecsettel viszem fel, így nem szorulnak bele a golyók, s nem gurulnak el. Nyáron lehet kulcscsontot is kiemelni vele, nemcsak az arcot. ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 15.

Esztii78

2020. április 21.

Semmi extra és alig változott valamit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 21.

Semmi extra és alig változott valamit.

Mia0602

2019. augusztus 28.

Hát ez nekem semmilyen. Így utólag nem is értem. Ha összekeverem a színeket, hogy fedik el a bőrhibát? De a lényeg, hogy az én bőrömmel semmit sem csinál. Még csak nem is csillog. Talán láthatatlanul fixál. Nem is tudom...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

hippiesaur

2019. május 27.

Ajándékba kaptam. Nem tudom mennyire egyenlíti ki a bőrtónust, én ilyen hatását nem látom. Inkább púder helyett használtam eddig, nekem bejön, hogy kicsit csillog, de szerintem inkább sápaszt engem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Meoi

2019. május 24.

A tanácsadóm ajánlotta, mert neki bevált a mindennapokra lágy sminkként.
Rendeltem én is és tényleg nagyon jó. Jól elfedi a bőrhibákat és szép tónust ad az arcnak, de nagyon csillog. Szinte minden jó tulajdonsága elveszik a csillogása miatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

A tanácsadóm ajánlotta, mert neki bevált a mindennapokra lágy sminkként.

Alka

2019. április 1.

Nekem nagyon nem vállt be. Rettentően csillog tőle az arcom, azon kívül az ígért hatásokból semmit sem teljesít. teljes pénzkidobás volt számomra, kuka!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 1.

Juanita91

2019. február 13.

Sajnos semmi extrát nem csinál,azon kívül hogy egy leheletnyi csillogást ad az arcnak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

ribizlike

2018. november 20.

szépen egységesít, fényt ad a bőrömnek. én alapozó nélkül is szoktam használni és úgy is teszi a dolgát

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

Jdit04

2018. június 10.

Sajnos szinte semmi hatása nincs, így drágállom, még akciósan is. Pedig csak hétköznapokra, minimális elvárásokkal használtam. Az Essence jóval olcsóbb és jobb is, mint ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 10.

Hidratálók: Sorbitol, Caprylyl Glycol

Sorbitol h 1 1

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Piros.