Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fatime, az összetevőket feltöltötte: gabyca34, Módosítva: 2016. november 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

Luckuska

2016. június 9.

Évekkel ezelőtt vásároltam, de hogy miért már nem tudom. Valószínű, hogy ez volt életem első és utolsó szájfénye. Nem jó érzés felkenni, s konkrétan elviselni sem tudom magamon. Mentolossága miatt folyamatosan érzem, hogy van a számon, s ez rendkívül zavaró. Ha felkenem összecsomósodik, a számon pedig egy idő múlva pici zselégolyócskák csücsülnek szájfény gyanánt. Elég gusztustalan! Kb. 5x tettem vele próbát, azóta a sminkes cuccaim között várja, hogy rászánjam magam és kihajítsam a fenébe!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 9.

csibike100

2016. április 29.

A gleaming coral árnyalattal rendelkezem, nagyon szép a színe és a mentolossága is tetszik. Az egyik kedvenc szájfényem. :)

Update:
Eddig a mindennapi sminkjeimet legtöbbször valamelyik színezett ajakápolómmal fejeztem be, mivel ez volt a leggyorsabb, de mostanában egyre többször nyúlok ezért a termékért, mert ezt is könnyű felvinni, de mégis sokkal többet ad a sminkemhez, mint egy ajakápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 29.

Update:

Izabel

2016. január 4.

Még régebben kaptam ajándékba két árnyalatban Anyukámtól és sokáig nem használtam, de most felkentem és tetszik, amit látok :) Az egyik lilás árnyalatú és mivel most lila szájfényes-rúzsos korszakomat élem, gondoltam felkenem, de ahogy az előttem szólók írták a tubusban látható árnyalat nem igazán köszön vissza felvitt állapotban... Így az én lilámból szép nudeszerű lett :) De nem bánom, így is nagyon tetszik! A mentolosság picit fura volt elsőre, de amúgy jó kis termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.

Csipetke

2015. október 14.

Nekem barnás árnyalat van meg.Éppen annyi színe van amennyinek kell lennie,szépen fénylik és csillog,viszont egy kicsit ragad.De összességében nincs vele bajom.Bár a tubusban sokkal sötétebnek néz ki mint a számon,de ez talán annyira nem is baj ,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 14.

tinaaa21

2014. június 17.

Színe szép és a mentolossága is tetszik,VISZONT nagyon ragad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 17.

Színe szép és a mentolossága is tetszik,VISZONT nagyon ragad.

Kishoshi

2014. április 2.

Nem tudom,de nekem vhogy nem jött be...szépen mutat a szájon,de ragad és tükör nélkül nem tudom felkenni.Illata meg nagyon mű,lepasszoltam a húgomnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 2.

takacseszti1985

2013. október 18.

Ő az egyik kedvencem :) isteni illat, megfelelő állag, viszonylag tartós, és hidratál is! :) természetesen 5 pont!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 18.

Jane

2013. július 8.

Nekem G.Berry árnyalatot sikerült megrendelnem. Sokkal világosabb, mint ahogy a katalógusban tűnt de hát úgy voltam vele, egye fene, jó ez! Az illata fodormentás, nem túl tolakodó. Ápolja az ajkakat, szép színt biztosít és elég tartósnak is mondanám.
Mind ezek mellett a fogfehérítős ígéret nem az igazi, így aki csak ezért rendelné, az felejtse el... Persze nekem természetesen tetszik és nem a kukában fog landolni :)

Update: A használat alatt azt vettem észre, hogy valahogy a színt nem lehet teljesen szépen eldolgozni. Mintha maradnának be fedetlen foltok a számon, így dupla annyi időt kell bénázni vele, mire tökéletes lesz az eredmény. Mással is előfordult ez a probléma?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 8.

eszter

2013. július 5.

Nagy kedvencem, főleg így nyáron, mert jól hűsíti a számat és nagyon jó kis színe van (Berry). Picit ragad, de éppen ezért tartós, könnyű felkenni, egyszóval szuper kis szájfény ez, én nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 5.

agi.greendaygirl

2013. május 6.

gleaming pink árnyalatban rendeltem egy szettben, egy ideje kerestem már ilyen tompa babarózsaszín szájfényt, szóval ami nem túl élénk. kellemes így nyáron a mentolos illata, sűrűbb az állaga, megfelelően pigmentált, és azt kell hogy mondjam, hogy szájfény létére baromi tartós!az ivást bírja simán! a csomagolása is tetszik, visszafogott, letisztult mégis csajos :) Nagy mennyiség, jó minőség kedvező áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 6.

Hidratálók: Lanolin, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó segédanyag.