Avon

Ár:   399 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hanamizuki, Módosítva: 2019. május 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek

• fehérjékkel és E-vitaminnal
  • táplálja és hidratálja a bőrt
  • fantasztikus illatú
  • gyorsan beszívódó formula
  • banánkivonattal

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Krisztina8

2021. április 13.

Először nem mertem megrendelni, mert nem igazán szeretem a banános dolgokat. De adtam neki egy esélyt. Kellemeset csalódtam. Az illata egyáltalán nem banános, inkább vaníliás beütésű, de nem az a mű vanília. A száraz kezemet jól hidratálja, bár több idő kell hogy be szívja a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 13.

Mea26

2021. január 9.

Jó az illata, beszívódik, valameddig elég is. Külön azért nem veszem meg, csak ha 5db-os szettben van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 9.

cuppoyjka

2020. augusztus 31.

Nagyon finom illatú, bár nem mondanám banánosnak. Jól hidratál, nekem elég gyorsan beszívódik. Inkább nyár végi-őszi kézkrém legalább is nekem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 31.

anillam

2020. augusztus 23.

Az illata nagyon finom, nekem annyira gyorsan nem szívódik be, elég sokáig csúszós érzetet ad, nem a legjobb avonos kézkrém.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 23.

Olív

2020. augusztus 14.

Csomagban vettem, és csak reménykedtem benne, hogy ne legyen tömény banános illata. És szerencsére, mondhatni köze sincs a banánhoz:) Még nem használtam sokszor, eddig meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 14.

evelinmajor

2020. augusztus 6.

Könnyed, gyorsan beszívódó, kellemes illatú, jól hidratáló kézkrém. Az avokádósat is próbáltam, annak az illata annyira nem jött be, egyébként minden másban hozza azt amit a banános.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

Moszatka

2020. június 12.

Az illata nekem minden, csak nem banános, pedig nagyon szerettem volna banán illatú kézkrémet, ez inkább vaníliás. Ettől függetlenül szuper kis krém, kellően hidratál, nem hagy zsíros érzetet, és pillanatok alatt beszívódik. Ennyi pénzért ajándék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 12.

Mantra

2020. április 25.

Az avokádós elfogyott, gondoltam kipróbálom ezt. Az illata nagyon fincsi, inkább tényleg vanília, mint banán. Vagy banános vanília. Vagy vaníliás banán. Kinek hogy tetszik. Gyorsan beszívódik, puhává teszi a bőröm és nem kell minden kézmosás után elővenni, elég klasszul hat. Ha becsukom a szemem és nem nézem az összetevő listát, akkor öt csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 25.

Lushlife

2020. április 7.

Már szemeztem vele egy ideje, mivel szeretem a különlegesebb dolgokat is kipróbálni és mivel az avon kézkrémek eddig majdnem mind beváltak ezért gondoltam miért ne, imádom egyébként a banán illatát. A legjobb döntés volt ezt megvenni, eszméletlen jó illata van, aki nem szereti azt a banános mű illatot az ne aggódjon, ez egyeltalán nem olyan inkább mint egy süti kicsi banán beütéssel. Nagyon jól rendbeteszi a száraz kezeimet és szinte azonnal beszívódik. Mindenképpen próbáljátok ki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 7.

AvonCica

2020. január 17.

Ahogy néhány előttem szóló is írta, én is meglepődtem először a banános termékek láttán. Mi vagyok én, minion? De aztán elolvastam az itteni hozzászólásokat, majd azokon felbuzdulva fellapoztam néhány régebbi katalógust, hátha találok valamelyikében illatosított oldalt. És találtam! :) Nagyon megtetszett az illat, élőben is igen hasonló (néhány parfüm esetében ez nem mondható el). Én enyhén érzem benne a banánt, de annak csak a finom, édes összetevőit, egyéb mű vagy mellék szagok nélkül. Pici vaníliás beütés.
Na de a hatás!!! Az enyhén kiszáradt kezeimen összesen kb. borsó mennyiségű krémet oszlattam el, és csodásan puha, szinte bársonyos lett!!! Kézkrémek terén bevallom, elég kritikus vagyok, sajnos télen igen nehéz helyre tenni a szél által megviselt kacsóim, de ennek a krémnek másodpercek alatt sikerült (oké, nem volt vérző dörzspapír előtte sem, de száraznak száraz volt). Szóval biztos újraveszem - vagy kipróbálom a többi illatot is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A banán gyümölcséből nyert kivonat. Bőrkondicionáló hatású összetevő. Valószínűleg némi antioxidáns hatása van a bőrre.