Avon

Ár:   399 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hanamizuki, Módosítva: 2019. május 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek

• fehérjékkel és E-vitaminnal
  • táplálja és hidratálja a bőrt
  • fantasztikus illatú
  • gyorsan beszívódó formula
  • banánkivonattal

Avon Care Banános Kézkrém, Testápoló és Arcmaszk csomagban
Ár: 1100 , Eladó: Jules
Állapot: Új, Helyszín: Eger, fizetés: Személyes átvétel Egerben, vagy a postázás bármilyen módja megoldható
AvonCica

2020. január 17.

Ahogy néhány előttem szóló is írta, én is meglepődtem először a banános termékek láttán. Mi vagyok én, minion? De aztán elolvastam az itteni hozzászólásokat, majd azokon felbuzdulva fellapoztam néhány régebbi katalógust, hátha találok valamelyikében illatosított oldalt. És találtam! :) Nagyon megtetszett az illat, élőben is igen hasonló (néhány parfüm esetében ez nem mondható el). Én enyhén érzem benne a banánt, de annak csak a finom, édes összetevőit, egyéb mű vagy mellék szagok nélkül. Pici vaníliás beütés.
Na de a hatás!!! Az enyhén kiszáradt kezeimen összesen kb. borsó mennyiségű krémet oszlattam el, és csodásan puha, szinte bársonyos lett!!! Kézkrémek terén bevallom, elég kritikus vagyok, sajnos télen igen nehéz helyre tenni a szél által megviselt kacsóim, de ennek a krémnek másodpercek alatt sikerült (oké, nem volt vérző dörzspapír előtte sem, de száraznak száraz volt). Szóval biztos újraveszem - vagy kipróbálom a többi illatot is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 17.

Luca05

2020. január 12.

Mikor megláttam az újságba rögtön meg is rendeltem, imádok mindent aminek banános az illata de ez minden csak nem banán. Inkább vaníliás beütése van. Egyébként szépen helyrehozza a kiszáradt kezem és jól hidratál. Az illata miatt a mínusz 1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 12.

Lina1105

2020. január 9.

Annyira akartam a banán illatot, de nincs... egyszerűen nem érzem benne olyan átütőnek, mint ahogy sokan írják. Enélkül egy átlagos kézkrém, semmi extra sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

ladri

2020. január 4.

Nagyon szeretem, nem zsíros, és isteni illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 4.

Nagyon szeretem, nem zsíros, és isteni illata van.

angelina69

2019. december 27.

Már használom egy ideje. Meglepő, de eddig, pár kivétellel, nálam az Av.. kézkrémek elég jól beváltak. Ennek is jó az állaga. Nem túl híg és nem túl kenőcsös. Nem kell belőle sok, viszonylag gyorsan beszívódik. Nincs ragacsos érzet, nincs morzsolódás. Enyhe filmréteget von a bőrre, de nem zavaró. Nekem hidratált érzést nyújt. Ebben a hideg vagy esetleg átmeneti időben ideális a használata, nyáron nekem ez már sok lenne. Az igazán fogvacogtató hidegben azért én is kicsit zsírosabb krémet használok. Persze, ki-ki ízlése szerint. Ami az illatát illeti: olyan kis ennivaló, de nem kiáltozik belőle a banánillat, amiért picit kár. Inkább vaníliás sütire emlékeztet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 27.

Enne

2019. november 4.

Szinte teljesen elhasználtam az elsőt, mire beugrott, hogy még nem is véleményeztem. Frankó kis kézkrém, a mérete és a pattintós kupak miatt mindig van egy ilyennek helye a táskámban. Nagyon tetszik az illata is, van egy vaníliás beütése a banán mellett. Jól hidratál, nyár végefelé kezdtem használni és most fog elfogyni. Már megvan a következő, de most a kókuszos fajtáját vetem be szerintem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 4.

Zituska77

2019. szeptember 24.

Bevallom őszintén, mikor megláttam a katalógusban ezt a banános szettet, kicsit furcsálltam, hogy milyen perverz ízlésre vall egy banános testápolót vagy kézkrémet magunkra kenni :-D Aztán mit tesz Isten, ajándékba kaptam egy komplett szettet. Óvatosan inhaláltam bele, de nagyon meglepett. Én épp az ilyen édes illatokat imádom, szerencsére semmi banánt nem érzek benne. Elég sok avonos kézkrémet elhasználtam már, de eddig ez jött be a legjobban. Gyorsan beszívódik, nincs egy filmréteg utána a mancsaimon, hidratál rendesen. Ennyi pénzért nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

spavanilly

2019. július 30.

Persze, hogy be kellett szereznem....Érezhető benne a banánillat, de ez a kézkrém nekem túl édes illatú. Nem is annyira ápoló hatású, mint pl. egyik kedvencem, a kakaóvajas.
Ez a termék számomra közepes minőséget hozott, de a csomagolása nagyon szépre sikeredett, a pattintós kupak pedig praktikus.
Nem fogom újra venni, de el lehet használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 30.

Nem fogom újra venni, de el lehet használni.

pajor_erika

2019. július 29.

Finom illat, könnyű állag, gyors beszívódás, táskabarát méret, kedvező ár. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 29.

Finom illat, könnyű állag, gyors beszívódás, táskabarát méret, kedvező ár. :)

marysidehouse95

2019. június 30.

Ugyanolyan jó minőség, mint a glycerines vagy a kókuszos kézkrém, de az illata finomabb. Nekem annyira nem is banános turmix illata van, hanem inkább vaniliafagyi,
Szeretem, tudja amit kell és jó az ára.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 30.

Szeretem, tudja amit kell és jó az ára.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!