Avon

Ár:   849 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Majida, az összetevőket feltöltötte: Caitlin1222, Módosítva: 2019. június 17.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Normál

Revitalizáló banános testápoló, mely táplálja, selymesen puhává és ragyogóvá varázsolja bőrödet.

drebeka

2022. november 30.

Kellemes illata, könnyedén felszívódik, egyszerű eloszlatni, belemasszírozni a bőrbe, megfelelően hidratál, és árban is rendben van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 30.

Meteri

2022. március 12.

Ajándékba kaptam, és nagyon megszerettem. Az illatát imádom, az állaga is tökéletes számomra, szépen beszívódik a bőrbe, úgyhogy tényleg nincs rá panaszom. Nem irritál, megéri az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 12.

szabovivien88

2022. február 2.

Nálam ez a testápoló abszolút kedvenc.
Gyorsan beszívódik,hidratál,nem leszek tőle pattanásos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. február 2.

Nálam ez a testápoló abszolút kedvenc.
Gyorsan beszívódik,hidratál,nem leszek tőle pattanásos.

noricza

2021. augusztus 16.

Gejl, fejfájást, hányingert okozó extra mű izé. Pedig én tényleg szeretem az édes cuccokat, de ez...Az már csak hab a tortán, hogy ki is pattogtam tőle kb mindenhol. Nálam ez kuka, pedig tényleg ritkán dobok ki bármit, általában nagyduzzogva elhasználom vagy elajándékozom, de ez még arra sem méltó :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 16.

Effi

2021. április 19.

Imádom a banán illatát. Na, ez is olyan, csak az a wunderbaumos fajta. Amitől migrénrohamot kapok. Sajnálom, mert egyrész testápolóként tök jó, másrészt a bazi nagy, pumpás verziót vettem belőle. Előbb-utóbb csak elfogy majd valahogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 19.

BlutterflyGirl92

2020. október 18.

Nagyon fini az illata... többször is rendeltem :)
Gyorsan felszívódik... hidratál... tartós kellemes illat...legjobb :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 18.

Nagyon fini az illata... többször is rendeltem :)
Gyorsan felszívódik... hidratál... tartós kellemes illat...legjobb :)

Annabella0

2020. április 6.

Gyorsan a kedvenceim közé lopta magát édes-vaniliás illat világával. Banán illatot, az első 1-2 másodpercnél lehet érezni benne.
Könnyen beszívódik, kicsit vizes,folyós allagú. Könnyű kis krém, nyárra teljesen jó.
Biztosan újra vásárolnám 💕🍌

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 6.

Biztosan újra vásárolnám 💕🍌

Ophelia

2020. március 29.

Nagyon szeretem, avonos testápoló még nem okozott csalódást. Nem egy nehézkes krém, nagyon száraz bőrre biztosan kevés, de normál bőrre, mindennapos használatra tökéletes. A banán illat valóban nem túl intenzív, ahogy előttem is írták már, de nekem tetszik ez a diszkrét illat. Gyorsan beszívja a bőröm, én nem érzem ragacsosnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 29.

csillag8

2020. március 18.

Jobb illatra számítottam nekem ez ragacsos .

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 18.

Jobb illatra számítottam nekem ez ragacsos .

Tviki993

2020. február 25.

Szeretem az illatát, nem rossz testápoló.
Kicsit hígabb, de viszonylag jól hidratál, nekem télre sajnos ez is kevés volt! Nyárra tuti jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 25.

Szeretem az illatát, nem rossz testápoló.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A kozmetikumokban igen gyakran használt felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Szénhidrogének komplex keveréke, magyar néven vazelin. Mivel kőolaj származék, hírneve nem túl jó, de ennek nem igazán van tudományos alapja. Dr. Leslie Baumann Cosmetic Dermatology című könyvében (273o) azt írja, hogy sokak szerint a petrolatum a ma ismert egyik legjobb hidratáló összetevő. Elzáró (occlusive) hatása igen erős, emaitt a tudományos kutatásokban gyakran szolgál viszonyítási alapnak. Nem komedogén, az allergiás reakciók pedig nagyon ritkák rá. Paula Begoun gyulladáscsökkentő és bőrregeneráló hatásról is ír. Állaga önmagában meglehetősen zsíros, olajos érzetet kelt a bőrön, így elsősorban a száraz bőrre kiváló összetevő.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Magyar neve kálium hidroxid. Vízben oldva erősen lúgos oldatot képez. A kozmetikai iparban kis mennyiségben főként a pH beállítására (lúgosításra) használják (pl. citromsav mellett, a savasságának ellensúlyozására). Nagyobb mennyiségben bőr irritáló.

A banán gyümölcséből nyert kivonat. Bőrkondicionáló hatású összetevő. Valószínűleg némi antioxidáns hatása van a bőrre.