Avon

Ár:   849 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Majida, az összetevőket feltöltötte: Caitlin1222, Módosítva: 2019. június 17.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Normál

Revitalizáló banános testápoló, mely táplálja, selymesen puhává és ragyogóvá varázsolja bőrödet.

Annabella0

2020. április 6.

Gyorsan a kedvenceim közé lopta magát édes-vaniliás illat világával. Banán illatot, az első 1-2 másodpercnél lehet érezni benne.
Könnyen beszívódik, kicsit vizes,folyós allagú. Könnyű kis krém, nyárra teljesen jó.
Biztosan újra vásárolnám 💕🍌

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 6.

Biztosan újra vásárolnám 💕🍌

Ophelia

2020. március 29.

Nagyon szeretem, avonos testápoló még nem okozott csalódást. Nem egy nehézkes krém, nagyon száraz bőrre biztosan kevés, de normál bőrre, mindennapos használatra tökéletes. A banán illat valóban nem túl intenzív, ahogy előttem is írták már, de nekem tetszik ez a diszkrét illat. Gyorsan beszívja a bőröm, én nem érzem ragacsosnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 29.

csillag8

2020. március 18.

Jobb illatra számítottam nekem ez ragacsos .

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 18.

Jobb illatra számítottam nekem ez ragacsos .

Tviki993

2020. február 25.

Szeretem az illatát, nem rossz testápoló.
Kicsit hígabb, de viszonylag jól hidratál, nekem télre sajnos ez is kevés volt! Nyárra tuti jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 25.

Szeretem az illatát, nem rossz testápoló.

orsipanka

2020. január 14.

Hígan folyós, a banán illatát alig lehet kivenni, gyorsan beszívódik, közepesen hidratál. Kb 400 Ft-ért vettem, ennyiért nem is várok többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 14.

Doori61

2019. december 28.

Tekintve, hogy már a banán szagától is rosszul vagyok, képzelhetitek, mennyire voltam elragadtatva, amikor megláttam a csomagomban karácsonykor... :D Viszont, azt kell mondjam, kellemeset csalódtam. Számomra pozitívum, hogy banán “illatot” még nyomokban sem tartalmaz, sokkal inkább a vaníliára hajaz. Nekem bejövős, alapjáraton is az édes illatok szerelmese vagyok. Többszöri kézmosás után is érződik. Jól hidratál, és valóban jól. A vádlimra “rajzolni” tudok néha, annyira száraz a bőröm, nos azon segített. :D Állagát tekintve kicsit híg, a sűrűbb testápolókat jobban kedvelem, ellenben hamar beszívódik, és nem csak elillan, viszonylag sokáig tart a puha utóérzet. Nekem egy erős 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 28.

PETRA820718

2019. július 2.

Nagyon vártam, a jó banán illatot, de sajnos csalódni kellett, hisz azon kívül, hogy édes semmi köze nincs a banánhoz.
Az állaga elég folyós, nem a leggyorsabban felszívódó, ugyanakkor az illata elég tartós.
Közepesen hidratál.
A kókuszos és kakaóvajas testápolókkal elégedett vagyok.
Édes vanília jellegű illat, de semmi köze a 🍌-hoz, sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 2.

Közepesen hidratál.
A kókuszos és kakaóvajas testápolókkal elégedett vagyok.
Édes vanília jellegű illat, de semmi köze a 🍌-hoz, sajnos.

Majida

2019. június 21.

Nem volt nagy megváltás az életemben de nagyon jó illata van extra száraz bőrre ez nem megoldás de nagyon tetszik hidratál és nem ragad!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 21.

Caitlin1222

2019. június 17.

Hármas készletben kaptam (testápoló-kézkrém-arcpakolás), mindegyik termékkel elégedett vagyok. Nem zsíros, nem nehéz, szuper illata van és hamar beszívódik. Nem annyira zsíros, mint a száraz bőrre ajánlott termékek, így nyáron kifejezetten kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 17.

Csutak

2019. június 1.

Nagyon finom, édes, már-már tényleg vaníliába hajló illata van. :) Én nagyon szeretem. Hamar beszívja a bőröm és nem marad zsíros érzet utána, csak finom, puha bőr. Jó lenne, ha lenne tusfürdő párja is.<333

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A banán gyümölcséből nyert kivonat. Bőrkondicionáló hatású összetevő. Valószínűleg némi antioxidáns hatása van a bőrre.