Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bridgeta28, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolás

Citromfű- és uborkakivonattal tartósan hidratálja a bőrt. Könnyű állagú, gyorsan beszívódó.

dizabella01

2016. november 16.

Kellemesen hűsítette a bőröm, és épp annyira hidratált, amennyire a bőrömnek szüksége volt rá, gyorsan be is szívódott. Túlnyomórészt nyáron használtam, télire nem lett volna elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

farkas.fruzsina86

2013. november 19.

Nyárra szuper! Nagyon könnyű, gyorsan beszívódik, kellemes, nem túl erős illatú. Talán picit túl folyékony, de abszolút megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 19.

Cu2tka-baba

2013. október 14.

Nem vagyok tőle elájulva, nagyon oda vagyok a limitált kiadásokért, de ez nekem nem jött be. Az illata sem jó, egy idő után kifejezetten irritált már ha megéreztem is és nem is hidratált eléggé ez a testápoló. Normál vagy enyhén zsíros bőrűeknek lehet, hogy jó, de nekem kevés volt. És néha még irritált is kicsit. Teljesítményét tekintve közepes, de ha hozzávesszük az árát úgy nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 14.

Blame

2013. június 9.

Nagyon jó nyárias és frissítő illata van és szerintem árban is nagyon jó. Viszont egy probléma van vele, mégpedig az, hogy nagyon híg így elég nehéz eloszlatni. Ezt leszámítva egy elég korrekt kis testápoló.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 9.

szatmarijuli

2013. május 8.

Az illata valóban finom, de az állaga szerintem túl híg, nem hidratál eléggé, inkább szárít. Az ár-érték aránya sem annyira jó (bár most akcióban talán igen). Nem venném meg még egyszer. Közepes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.

xszemyx

2013. május 6.

Az ugyanilyen kézkrém volt meg nekem hamarabb. Az olyannyira bevált és isteni illatú, hogy gyorsan vettem egy testápolót is, hogy ne csak a kezem illatozzon :)) Nem csalódtam.. Hamar beszívódik, jól hidratál, mostani kedvenc :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 6.

Mayu

2013. január 27.

Nagyon jó csak ajánlani tudom.Gyorsan beszívódik és az illata isteni.Kár,hogy jó ideje nem mutatkozott a katalógusban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 27.

bridgeta28

2012. július 1.

Nekem bevált, hamar beszívodik és hosszan érzem a hatását, az illatáról nem is beszélve!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 1.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Choleth-24 ti I eu 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)