Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2018. január 30.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Dezodorok

Zoldtulipan

2016. március 5.

Az illata nagyon jó, kellemes, frissítő. Hatásra közepes, a nyári melegben ne ezt válasszuk, mert kicsit gyenge.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 5.

vivicsibe1

2015. július 9.

Kicsit nehezen szívódik be,kellemes friss illata van amit ígér azt teljesíti is,de ha tényleg szükségünk van egy rendes golyós dezodorra akkor ne ezt válasszuk szerintem mert elég gyenge.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 9.

Ancsibaba1993

2015. február 2.

Szerintem a leghatásosabb dezodor,amit eddig használtam... Kipróbáltam több félét, az avon márkán belül is,de egyikben sem merek úgy bízni,mint ebben a dezodorban. Edzés előtt mindig őt veszem kézbe :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 2.

Vikinca

2015. január 18.

Az illata nagyon kellemes, de a hatásával nem vagyok kibékülve, mert elég gyenge.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 18.

nadalandy

2014. július 25.

Az illata nagyon kellemes. Ha reggel használom, délelőtt van csak hatása. Délután már izzadok.
Frissen szőrtelenített bőröm is használtam már, és nem lépett fel irritáció.
Továbbá a ruhán nem hagy nyomot-.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 25.

Frissen szőrtelenített bőröm is használtam már, és nem lépett fel irritáció.
Továbbá a ruhán nem hagy nyomot-.

Kishoshi

2014. április 2.

Az illata tényleg nagyon jó,de ragad és izzadok továbbra is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 2.

Az illata tényleg nagyon jó,de ragad és izzadok továbbra is.

agiv

2013. augusztus 30.

Szuper az a deo.Én leginkább az illatát imádom de a hatása is nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

Szuper az a deo.Én leginkább az illatát imádom de a hatása is nagyon jó.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1

Felületaktív anyag és tartósítószer.