Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bodroska, Módosítva: 2013. július 30.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Dezodorok

Édes, fehér gardénia illattal. Nem hagy nyomot a bőrön, vagy a ruhán. Tartós ápolás és védelem a bőrnek.

Juuice

2016. május 15.

Nagyon jó kis dezodor. Hat, nem szárít, és az illata is jó, nem hivalkodó tisztaság illat, ami inkább nyáron jó. Ellentétben sok golyós dezodorral, gyorsan meg is szárad, plusz az ára is jó pont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 15.

zdoreebaba

2015. december 29.

Édesanyámnak szoktam mindig golyós dezodorokat rendelni, mert imádja őket. Az Avonból már majdnem az összes megvolt neki. A fehér gardéniásat, ami a képen szerepel most használta el és csupa pozitívummal látta el. Gyorsan beszívódik, hosszú órákon keresztül gátolja az izzadást és elűzi az izzadság szagot. Kis helyen is elfér, így bárhol, bármikor tudja használni. Az illatát is szerette, mivel kifogyott váltott a citrusosra. Nemsokára ahhoz is kommentálok.
Személy szerint én gyűlölöm a golyós dezodorokat, mert mindig ragadok tőle, meg alapból gusztustalannak tartom... nem tudom miért, de nem szeretem használni őket... mégis 5 csillagot adok neki, mert édesanyám véleménye mindenekelőtt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 29.

kovikata

2015. május 22.

Hát sötét pólóhoz biztos nem használom többet, ráadásul még jó ideig ragacsos érzésem volt azután, hogy bekentem magam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 22.

kalmaniki

2014. május 28.

Számomra elég gyenge az izzadásgátló hatása, még az enyhe időben is kellemetlen szagom van egy idő után a használata mellett, pedig nem vagyok izzadós fajta, ráadásul foltot is hagy a ruhán, egyedül az illata kellemes és baráti az ára.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 28.

R.boo

2014. április 19.

Nem csalódtam benne! nem olcsó, illata is van és még hasznos is :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 19.

Nem csalódtam benne! nem olcsó, illata is van és még hasznos is :)

Garykata

2014. március 28.

Nekem sajnos nincs jó tapasztalatom vele.Az illata nagyon enyhe, nekem marja a bőrömet és kipirosodik, viszket.Izzadságtól nem véd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 28.

KedvesMaszat

2014. február 12.

Nem fűztem hozzá nagy reményeket, de kellemesen csalódtam. Az illata finom, nem hivalkodó, s a nap végén is tart, egyértelműen megállja a helyét mint izzadtsággátló. Foltot még egyik felsőmön sem hagyott. Ajánlom! 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 12.

Melinda910

2013. szeptember 9.

Én is ilyet használok.Valóban jól véd az izzadság ellen,viszont a fekete ruhán picikét azért meglátszik,annak ellenére,hogy óvatosan veszem fel a ruhát,de nem vészes.Elvagyok az illatával is,ennyi pénzért nagyon megéri!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 9.

Baki Ildikó

2013. augusztus 3.

Azt hittem,csalódni fogok benne,de tévedtem! Jól véd az izzadás ellen,még nap végén sem veszít hatásából. Csak ajánlani tudom mindenkinek! De az illata nem valami kellemes,nem büdi csak olyan semleges! Ennek ellenére kap egy nagy ötöst!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 3.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1

Felületaktív anyag és tartósítószer.