Avon

Ár:   399 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Enne, Módosítva: 2018. január 9.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek

Intenzíven regeneráló kézkrém kókuszolajjal. 7 jótékony hatással az ellenállhatatlanul puha bőrért:

• tartós hidratálás
  • intenzív táplálás
  • megkönnyebbülés a száraz bőrnek
  • komfortérzet a bőrnek
  • ínycsiklandó illat
  • gyorsan beszívódó formula
  • nincs zsíros utóérzet

Glorcika

2019. március 21.

Odáig vagyok a kókuszos dolgokért, ezt is nagyon szeretem, az illatát, a hatását.

Glorcika
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

dniki

2019. március 19.

Gyorsan beszívódik, bár nekem a planet spa-s mini kézkrém talán jobban bevált. A hidratálás közepes mértékű, nekem nincs is erősebbre szükségem.

dniki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 19.

bogiath

2019. március 14.

Kellemes illatú, könnyed kézkrém. Átlagos hidratálás, elég könnyen beszívódik, nem hagy zsíros érzetet.

bogiath
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 14.

fabyen

2019. február 23.

Irodában használom, mivel az ottani száraz levegő miatt viszketős a kezem. Kevés kell belőle, pillanatok alatt beivódik és finom kókuszos illatával már jó pár kolleganő figyelmét felkeltette. Icipicit csúszós a kezem utána, de nem vészes.
Ár-érték arányban jó kis krém ez, el fogom használni.

fabyen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 23.

Ár-érték arányban jó kis krém ez, el fogom használni.

Csutak

2019. február 23.

Ár-érték arányban nagyon jó, meg vagyok vele elégedve. Nem túl nagy a kiszerelése, így az eveline vaníliás kézkréme mellé ezt is bedobom a táskába és már mehetek is. Finom, kókuszos illata van, de nem gejl, gyorsan beszívódik és nem kell sűrűn kenegetni, tehát végzi is a dolgát. Megérdemli az öt csillagot, ahogy a kakaós testvére is.
UPDATE: Kicsit elhanyagoltam mostanában, de a nagy hidegekben jó szolgálatot tett a kicserepesedett kezem helyrehozásában. Ráadásul az illata is nagyon finom. Ár-érték arányban továbbra is az avon kézkrémeket tartom a legjobbnak, az oriflame mellett, különösen ezt. És a kakaós testvérét. :)

Csutak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 23.

FReka

2019. február 2.

Elhasználtam egyet,az irodában jó volt napközben kenegetni vele a kezem,nem volt rossz,de nem is túl intenzív a hidratáló hatása. Egyre kevésbe szeretem az avonos kézkrémeket. Az illata kellemes,de ennyi nem elég.

FReka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 2.

Enne

2019. január 17.

Update
Egy évvel később...
Úgy látom, megérte feltöltenem az oldalra. Sok jó pontot kapott, mióta utoljára erre jártam. ;)
Ősszel, tél elején használtam el, tudtam, hogy hű társam lesz. El is fogyott, most pedig igazán érzem a hiányát. Ahogy kifogynak itthon a kézkrém-készletek, rendelek belőle, és ajánlásotokra kipróbálom a kakaós testvérét is. :)

2018. január 12.
Karácsonyra kaptam ajándékba, mivel imádok mindent, ami kókuszos! Az illatában nem csalódtam. Hidratáló hatása később derül ki, de nemrég megvettem a termékcsalád tégelyes, 400 ml-es változatát is. Annak lágyabb az illata, egy kis alapkrém illattal vegyítve, olyan megnyugtató. A chia magos nagyon bevált, remélem, ezek sem okoznak csalódást.

Enne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

Update
Egy évvel később...

2018. január 12.

eeeee

2019. január 17.

Jól hidratál, de csodát nem tesz a lestrapált kezekkel, mindennapos kenegetésre tökéletes és nagyon finom az illata.

eeeee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

OrosziEszti

2019. január 2.

Remekül hidratálja az extrém száraz kézt is, nem hagy ragacsos érzetet maga után. Nagyon gyorsan felszívódik és kellemes az illata. Az állaga is pont jó, nem túl folyékony.

OrosziEszti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 2.

p.bettina

2018. december 12.

A kedvenceim az Avon kézkrémek. Például ez is. Nagyon jó az állaga, gyorsan beszívódik és nagyon fincsi az illata. Ez tényleg olyan termék, ami után hidratáltnak is érzem a kezeimet.

p.bettina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak