KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   399 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Enne, Módosítva: 2018. január 9.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek

Intenzíven regeneráló kézkrém kókuszolajjal. 7 jótékony hatással az ellenállhatatlanul puha bőrért:

• tartós hidratálás
  • intenzív táplálás
  • megkönnyebbülés a száraz bőrnek
  • komfortérzet a bőrnek

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

busaildiko

2018. július 25.

Nem a legjobb kézkrém, de ár érték arányban meg vagyok elégedve vele! Imádom a kókusz illatát, ennek is egy kellemes kókuszos illata van.. bár nem érzem úgy hogy sokat hidratálna, de ilyen esti tv-zős időszakban elkenegetem! :)

busaildiko
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 25.

lexyusz

2018. július 16.

Elég sok avonos kézkrémet próbáltam már ki, és mind közül ez a legjobb, ezt ajánlanám mindenkinek kipróbálásra. Nem drága, nagyon finom az illata, hamar beszívódik, segít is a kezemen is :)

lexyusz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

Mesike91

2018. június 20.

Szuper! Illata jó, teszi a dolgát.

Mesike91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

Szuper! Illata jó, teszi a dolgát.

Timi970120

2018. június 6.

Nem csak az illata jó, hanem a minősége is egészen kiváló. Igaz, nekem most így nyár elején kicsit nehezen szívódik be, viszont lehet, télen pont ezért is olyan szuper, majd kiderül, kipróbálom akkor is! :)

Timi970120
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 6.

mires

2018. május 29.

Szuper az illata, gyorsan beszívódik és puha lesz a kezem :)

mires
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

Szuper az illata, gyorsan beszívódik és puha lesz a kezem :)

tamara428

2018. május 24.

Megrendeltem, mikor akciós volt, mert szeretem a kókuszt és illata is kellemes volt a katalógusban. Amikor először felnyitottam a tubust, kellemes illatot éreztem, de a következő használatnál már egy avas kókuszszag csapta meg az orrom... Csak emiatt vonok le egy csillagot. Egészen jól hidratál, nem kell sokat nyomnom belőle, de az illata igazi csalódás a számomra (bár ez az avas szag a felszívódás után enyhül egy kicsit). Most már bánom, hogy nem a kakaóvajasat rendeltem meg. Elhasználom, mert nem szeretek semmit kidobni, de biztosan nem rendelem újra.

tamara428
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 24.

Hajni05

2018. május 9.

Kellemes az illata, gyorsan beszívódik

Hajni05
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 9.

Kellemes az illata, gyorsan beszívódik

nicolebunny

2018. május 7.

Egyszer próbáltam, tovább is ajándékoztam. Nekem az etalon a Body Shop "marihuánás" krémje, de a katalógust lapozgatva mégis elcsábultam, mivel krónikus kókuszfüggőségben szenvedek. Mikor megérkezett, megszagoltam, és semmi köze az igazi édes-süteményes kókuszillathoz. Hidratáló képessége se nagyon van, inkább csak megül az ember bőrén, nyomot hagy a papírokon, kézmosáskor el is tűnik, ráadásul a száraz foltokat borzasztóan csípi. Nekem ez egy nagy nulla, azért pontozom le ennyire szigorúan, mert az ígéreteiből semmit nem vált be.

nicolebunny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

tsolya

2018. április 26.

Kellemes az illata, nem mű. Kedvező az ára. hamar beszívódik, és nem hagy zsíros érzetet a bőrömön. Kicsit mégis semleges kapcsolatban állunk. Elhasználgatom, de már most tudom, hogy nem fogom újravenni.

tsolya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 26.

syrin

2018. április 4.

Úgy nyertem. :) Elsőre megijedtem, hogy az illata túl erős, de végülis nem olyan vészes. Főleg esténként használom. Nem bírom az olyan krémeket, amik zsíros érzést hagynak, de szerencsére ez a termék jól beszívódik. Elhasználom, utána megrendelni biztosan nem fogom.,

syrin
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak