Avon

Ár:   399 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Enne, Módosítva: 2018. január 9.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek

Intenzíven regeneráló kézkrém kókuszolajjal. 7 jótékony hatással az ellenállhatatlanul puha bőrért:

• tartós hidratálás
  • intenzív táplálás
  • megkönnyebbülés a száraz bőrnek
  • komfortérzet a bőrnek
  • ínycsiklandó illat
  • gyorsan beszívódó formula
  • nincs zsíros utóérzet

Ár: 350 , Eladó: olahnemese
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Személyes átvétel Nyíregyházán vagy utalást követően postázom

Csirip74

2021. július 17.

Mindent tud amit egy kézkrémnek tudnia kell, ráadásul verhetetlen áron. Avonék legjobban sikerült szériája a kókuszos és az avokádós termékcsalád. Ami számomra nagyon fontos, nincs mű kókusz illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 17.

rosegangela

2021. március 8.

Nagyon szeretem, jól felszivódó, kellemes illatú, jól hidratáló. Többször vettem már, nekem bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 8.

nellory816

2021. március 5.

nekem sajnos nem jött be. nem tetszik az illata ami túl mű, képez egy réteget ami úgy érzem, hogy nem szívódik be és nem tapasztaltam, hogy különösebben hidratálná a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 5.

Mona29

2020. december 28.

Nagyon jó kis kézkrém. Akciósan vettem, viszonylag sokáig tartott. Az illata nagyon finom, kellemes, nem tolakodó. Elég gyorsan beszívódott, de kézmosáskor érzetem, hogy lejött, így sűrűn kell kenni. Nem gondolom pótolhatatlannak, vannak nála jobbak is, rosszabbak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 28.

Bearbunny

2020. július 14.

A nagyobb kiszerelésével ellentétben ezt a krémet szerettem. Isteni illata van, teszi a dolgát, hidratál, jó árban van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

Bubucim

2020. július 13.

Már tavaly is szemezgettem vele a katalógusban, de volt még nyári kézkrémem. Idén megrendeltem. Nekem nagyon bevált nyári kézápolónak. Valóban hidratál, a kókuszos illatát pedig imádom. :) Másik márkánál a 30 ml-es kókuszos kézkrém ára 890 Ft. Ahhoz is volt szerencsém, de semmivel sem tud többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

kisboszi33

2020. június 22.

Mivel a kezem szinte mindig ki van száradva, ezért mindig újabb kézkrém után nézelődök. Az itteni vélemények alapján esett erre a választásom. Nagyon jó döntés volt. Könnyen felszívódik és csodálatos illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 22.

ABCsilla

2020. június 13.

Szuper krém. Jó az illata, gyorsan beszívódik és nem hagy maga után ragacsos érzetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 13.

MissScorpio

2020. május 30.

Nagyon jó krém, gyorsan beszívódik, puha lesz a kezem tőle, kézfertőtlenítő okozta száraz részeket eltünteti. Az illata nem igazán kókuszos, csak jó illatú, édes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 30.

Imadoktesztelni

2020. május 17.

Eddig az Avon kézkrémek egyike se vált be nekem. A kókusz inkabb mű illatú és a krém az én kezeimen nem segített semmit, de másnak azért még beválhat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak