KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   399 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Enne, Módosítva: 2018. január 9.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek

Intenzíven regeneráló kézkrém kókuszolajjal. 7 jótékony hatással az ellenállhatatlanul puha bőrért:

• tartós hidratálás
  • intenzív táplálás
  • megkönnyebbülés a száraz bőrnek
  • komfortérzet a bőrnek
  • ínycsiklandó illat
  • gyorsan beszívódó formula
  • nincs zsíros utóérzet

Enne

2019. január 17.

Update
Egy évvel később...
Úgy látom, megérte feltöltenem az oldalra. Sok jó pontot kapott, mióta utoljára erre jártam. ;)
Ősszel, tél elején használtam el, tudtam, hogy hű társam lesz. El is fogyott, most pedig igazán érzem a hiányát. Ahogy kifogynak itthon a kézkrém-készletek, rendelek belőle, és ajánlásotokra kipróbálom a kakaós testvérét is. :)

2018. január 12.
Karácsonyra kaptam ajándékba, mivel imádok mindent, ami kókuszos! Az illatában nem csalódtam. Hidratáló hatása később derül ki, de nemrég megvettem a termékcsalád tégelyes, 400 ml-es változatát is. Annak lágyabb az illata, egy kis alapkrém illattal vegyítve, olyan megnyugtató. A chia magos nagyon bevált, remélem, ezek sem okoznak csalódást.

Enne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

Update
Egy évvel később...

2018. január 12.

eeeee

2019. január 17.

Jól hidratál, de csodát nem tesz a lestrapált kezekkel, mindennapos kenegetésre tökéletes és nagyon finom az illata.

eeeee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

OrosziEszti

2019. január 2.

Remekül hidratálja az extrém száraz kézt is, nem hagy ragacsos érzetet maga után. Nagyon gyorsan felszívódik és kellemes az illata. Az állaga is pont jó, nem túl folyékony.

OrosziEszti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 2.

p.bettina

2018. december 12.

A kedvenceim az Avon kézkrémek. Például ez is. Nagyon jó az állaga, gyorsan beszívódik és nagyon fincsi az illata. Ez tényleg olyan termék, ami után hidratáltnak is érzem a kezeimet.

p.bettina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

Csipetke

2018. december 9.

Kellemes kézkrém. Kellemes illattal. Finom enyhe kókuszos illata van. Gyorsan beszívódik és hidratál is. A melóhelyen jó a fiókomba. Számomra azért van ennél jobb is így télen.

Csipetke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

Krisztakiki

2018. december 8.

Szuper kezkrem. Mindenkinek ajánlom főleg a téli időszakban hamar beszivodik jól hidratál és az illata is finom.

Krisztakiki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

Szila20

2018. november 25.

Nagyon szeretem ezeket az Avon kézkrémeket, igazából bármelyik illatban. Nagyon jó áron kaphatók, sűrű és tápláló az állaguk, abszolút megvan a hatás. :)

Szila20
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

foxfox

2018. november 24.

Intenzív kókusz illatú krém átlagos hidratálással. Gyorsan beszívódik, de annyira erős az illata hogy hosszútávú használat mellett telítődtem tőle.

foxfox
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 24.

Bububaba

2018. október 28.

Az illata isteni, könnyű eloszlatni és hamar beszívódik. A viszkető,száraz kezemet pár perc alatt helyre rakta.

Bububaba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 28.

HenriettaDalma

2018. október 28.

Imádom az illatát, de sajnos kiütéses lett tőle a kezem. :( Nagyon sajnálom, mert sok reményt fűztem hozzá.

HenriettaDalma
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak