Avon

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zonga, az összetevőket feltöltötte: ruszkair90, Módosítva: 2020. január 15.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Tusfürdők

• Kondicionálja és hidratálja a bőrt
  • kíméletes a bőrhöz - kevésbé szárít mint a hagyományos szappanok
  • bársonyosan puha tapintásúvá varázsolja a bő
  • avokádóolajjal

Maniac

2021. január 19.

Azt nem tudom, hogy most télen hogyan szuperálna, de nyáron, amikor használtam, nem szárította a bőröm. Finom az illata és brutál módon habzik, ezért gazdaságos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 19.

TimiK

2020. október 19.

Kellemes illatú tusfürdő, jól habzik és hatalmas kiszerelés, sokáig elég. Már elhasználtam a háromnegyed tubust, szerencsére nem szárít. Nem hinném hogy újra fogom venni, de egynek jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 19.

MissQuen

2020. szeptember 27.

Kipróbáltam. Szerintem jó lesz. Illata olyan mint az Avon Care avokádó illatcsalád többi tagjának, melyből én először az arcpakolást próbáltam ki legelőször. szóval jó tusfürdő, nagy kiszerelés jó áron. ajánlom másoknak is. Nemcsak száraz bőrre (én normál bőrtípusba tartozok).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 27.

Miruska

2020. július 6.

Annyira jó az illata, imádom. Megfelelően habzik, egyelőre nem érzem, hogy szárított volna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 6.

Csirip74

2020. május 31.

Villámgyorsan elfogyott a 400 ml-es flakon, az egész család ezzel fürdik. Egyáltalán nem szárít, kellemes illata van, ami nőknek férfiaknak is megfelelő. Ez újravevős darab lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 31.

Rita0126

2020. április 25.

Páromnak rendeltem mert imádja a Baba avokádós tusfürdőjét, viszont valamiért egy ideje nem sikerül beszerezni, pont akkor nincs sehol amikor kellene. Neki tetszik, puha lesz tőle a bőre, az illata sokáig megmarad és szerintem még jobb is mint a Baba. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 25.

zonga

2020. január 12.

Tetszik. Egy átlagos tusfürdő, semmi extra, de szépen teszi a dolgát. Kellemes, de diszkrét illata van, a család összes tagja használhatja. Tényleg mintha kevésbé szárítana, két-három használat után nem érzem száraznak a bőröm. Amit sajnálok, hogy csak 400 ml-s kiszerelés van belőle (egyelőre), reméljük, később lesz kisebb is.Úgy éreztem, egy tusoláshoz viszonylag sok kell belőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.