Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: aprouleany, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Ajakápolók

Ajakápoló shea vajjal és vitamin komplex-szel.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

csevelin96

2013. augusztus 10.

Legjobb ajakápoló amit eddig használtam. Teljesen színtelen, nem ragad, kényelmes viselni és tényleg hidratálja az ajkaim. Jó áron beszerezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 10.

BlueViki

2013. április 11.

Én rendesen betáraztam belőle. Régen Labello Hydro Care-t használtam, kb 1 éve tértem át erre, amikor a Labellonak nagyon megszaladt az ára. Ami mindig van nálam az a mobil és ez az ajakápoló. Nekem bevált! Amióta használom, sosem cserepesedett ki a szám. (Barátom szerint már függő vagyok :P) Külön tetszik, hogy nem illatosított és a színe is natúr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 11.

Leilaa

2012. november 14.

Nem igazán vált be. Túl krémes és egy plusz réteget képez a számon. Nekem csalódás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 14.

Oraculum

2012. november 1.

Véd, ápol, olcsó és jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 1.

Véd, ápol, olcsó és jó :)

timikeke

2012. október 5.

Nemrég vettem akciósan. Szeretem, szerintem kellően ápol és védi az ajkakat. Nem hiányolom hogy nincs illata. Van olyan jó (ha nem jobb) mint a Labello.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 5.

Nautilus

2012. szeptember 6.

Nagyon jó, hatásos dolog olcsón, jó összetevőkkel! Külön örülök, hogy nem erőltették itt is az illat-témát, ami persze, nem rossz, meg lehet kifejezetten kellemes is, de nem hiszem, hogy mindenhova mindenképpen szükséges még úgy is,hogy jó eséllyel allergizál. Szóval remek szőlőzsír!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 6.

noxibaba

2012. augusztus 11.

Ajándékba kaptam. Szerintem szörnyű. Egy réteget képez az ajkamon, ami idegesítő és zavaró. A tokjába szétkenődik, nem megy vissza a tekerővel. De ez kisebb gond, inkább az a bizonyos réteg... ami gáz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 11.

ladybird08

2012. augusztus 4.

Ez az ajakbalzsam nálam nagyon bevált. Tartós volt, és nem éreztem azt, hogy szárítana vagy hamar beivódna. A kiszáradt ajkat rövid időn belül rend behozta. Az ára is remek! Viszont én úgy tapasztaltam, hogy különösebb illattal nem rendelkezik, ezt hiányoltam :( Emiatt 4*.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 4.

angib

2012. június 3.

Nekem nem vált be. A télen ezt használtam, és a használata közben elkezdett hámlani a számról a bőr, de valami nagyon durván, és ez legalább egy hónapig tartott. És a hámlás mellett még ki is pirosodott, minta be lett volna gyulladva a bőröm a szám körül, rettenetesen néztem ki. Először nem erre gyanakodtam, de utólag bebizonyosodott, hogy ettől volt, mert mikor abbahagytam a használatát, és elkezdtem Nívea krémmel kenni a számat, egy hét alatt rendbe jött. Nem tudom, hogy allergiás lehettem-e rá, vagy csak sokáig használtam, de ha valaki hasonlót tapasztal magán, akkor gyanakodjon az ajakbalzsamra, és ne használja tovább!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 3.

Mesi

2012. április 28.

Ez az egyik kedvenc ajakápolóm és ezen kívül van még egy kedvenc ugyanebből a termékcsaládból (Protecting).
Nagyon jól kenhető, beszívódik, szépen hidratál, nem pedig csak egy viaszréteget kenek a számra. A téli cserepesedésre is kiváló. Van egy enyhe fénye, amit nagyon szeretek, mert szép, egészséges kinézete lesz az ajkaknak tőle.
Illata, íze nincs, nem is érzem, hogy rajtam van. Már a sokadikat használom belőle, mindig van a táskámban.
MINDENBEN veri a drogériás társait, nálam egyedül a carmex-nél tud kicsit kevesebbet.
Mindennapi alapdarab, őszintén ajánlom (ezt és a fent említett rózsaszín csomagolású Protecting verziót is)!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 28.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Színezék. Piros.