Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tingli, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Ajakápolók

etoc

2017. január 9.

Borzasztó volt, nagyon tört, darabokat hagyott a számon, nem is hidratált, semmilyen hatása nem volt. Jó, hogy nem gyártják már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

Banszky

2016. augusztus 12.

Jajj de utáltam ezeket az Avon-os ajakápolókat. Nekem mindig törtek és csak egy rétegnyi zsírt hagytak a számon. Ápoló hatása nulla.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

bogica26

2014. november 23.

Még régeben használtam. Jó nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 23.

Még régeben használtam. Jó nagyon.

clau1708

2012. november 27.

13-14 éves koromban mindig ezt használtam. nagyon szerettem. de aztán találkoztam a carmexel.... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 27.

gothy

2012. november 20.

Régen használtam ezt az ajakápolót. Nagyon szerettem, jól hidratált. Igaz, szerintem ma már nem lenne elég az ajkaimnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 20.

liljaa

2012. október 21.

Nekem borzasztóan szárította a számat, kidobtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 21.

Nekem borzasztóan szárította a számat, kidobtam.

cseresznyevirág

2012. május 22.

átlagos hatás, nem túl tetszetős külső, olyan kis egyszerű

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 22.

átlagos hatás, nem túl tetszetős külső, olyan kis egyszerű

Szilva

2012. március 1.

Ár-érték arányban elég jó, de a kiszerelése nem tetszik (kicsi és vékony, nehéz tekerni, recés), jól hidratál és ápol, mivel nem csillog, színtelen, szagtalan, a barátom is szívesen használja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 1.

Q.

2012. február 11.

Nagyon bejött! Nekem szépen hidratálta az ajkaimat és nem is került sokba! Sokkal jobb mint a Labello, Bebe, Blistex..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 11.

Detti

2012. február 7.

Ajándékba kaptam és nem vált be. Inkább szárította az ajkam, mint hidratálta, és meglepően kemény az állaga, ami szintén nem volt szimpatikus. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Squalene, BHT, Alanine
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Urea, Alanine, Histidine
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Orange Roughy Oil egy lipid, ami egy mély tengeri hal (Hoplostethus atlanticus) bőr alatti zsírjából származik . Bőrkondícionáló és elzáró (occlusive, hidratáló anyag egy formája, mely nem engedi a vizet távozni a bőr felső rétegéből) összetevő az EWG szerint.

Alanine a I h

Az glutamin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van. A glutamin továbbá segíti a bőr természetes védőrétegének erősítését.