Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: JudithBeauty, Módosítva: 2015. július 9.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Gyümölcsös-virágos illatkategória: dinnye, frézia, jázmin

hrrr

2018. április 29.

Nagyon tetszett az illata, nekem nagyon bejön. Kellemes és permethez mérten tartós is. Az egyetlen bajom az volr vele hogy nem lehetett mindig rendelni katalógusból :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 29.

sipos94

2017. január 16.

Amíg a parfümjét használtam, mindig volt egy testpermet is a táskámban. Nagyon szerettem, mert egy fújás is elég sokáig érezhető volt. Tartós, és nagyon jó illata van. Azóta váltottam parfümöt, de mikor akciós, mindig elgondolkodok, hogy jó lenne beszerezni újra. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

JudithBeauty

2017. január 14.

Most találtam rá a szekrényem rejtett zugában erre a testpermetre. Mivel az EDT változatát imádom, ezt is megrendeltem, ami egy könnyedebb, de elég tartós illat. A 100 ml-es kiszerelés sokáig tart.
Úgy látom, hogy a katalógusban már nem kapható, így spórolni fogok ezzel a testpermettel.
A Célébre EDT illatának hatását szoktam kiegészíteni vele. 5-ös!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 14.

A Célébre EDT illatának hatását szoktam kiegészíteni vele. 5-ös!

Linduka

2017. január 8.

Végtelenül elegáns, kellemes illat és sokáig elég. Hétköznapra használom, inkább testre fújom, mint ruhára, mert félek nyomot hagyna.Most fog kifogyni, sokadjára rendelem újra. Ja és még annyi, biztos kevesen emlékeznek, de volt jó 10 éve ennek egy krémparfüm változata is. Még intenzívebben kijöttek az illatok belőle, isteni volt, csak már nem lehet kapni sajnos még tanácsadónőknek sincs.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 8.

Dea

2016. május 14.

Olcsó, és még este is érződik a bőrömön, azonban úgy érzem ez inkább az idősebb korosztálynak való illat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 14.

Kendralinx

2016. április 9.

permetként nem tartós de megteszi elfogadható illat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 9.

permetként nem tartós de megteszi elfogadható illat

zdoreebaba

2015. július 18.

Unokatestvéremnek rendeltem meg névnapjára, de mielőtt odaadtam volna neki, tettem egy próbát. Baromi erős első fújásra, de egy kis idő elteltével feloldódik és egy csodálatos virágos-gyümölcsös illat bontakozik ki. Nagyon tartósnak mondható, pedig csak egyet fújtam belőle... :) Nyáron nekem kicsit sok, de a tavaszi időben nélkülözhetetlen termék... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 18.

xszemyx

2015. július 8.

Meglepően tartós! Könnyed illat, van olyan jó, mint kölniben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 8.

Meglepően tartós! Könnyed illat, van olyan jó, mint kölniben.

timitoldi

2014. november 5.

Szerintem van olyan jó, mint kölniben. Aki szereti a kölni változatát annak csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 5.

t.evacska21

2014. október 27.

Kölniben ez az egyik kedvencem! :) Ebben a formában is tetszik, permet létére tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 27.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hydroxycitronellal, Geraniol, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 14700, CI 42090

Színezék. Lilás piros.