Avon

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: JudithBeauty, Módosítva: 2015. július 9.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Gyümölcsös-virágos illatkategória: dinnye, frézia, jázmin

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Linda94

2020. május 6.

Nem olyan tartós, mint a parfüm, de amennyibe kerül, annyit teljesen megér. Nekem nagyon tetszik az illata. De ha újra veszek, akkor inkább parfümöt, a tartósság miatt

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 6.

Dayanara

2020. április 16.

Pár napja vettem kettőt akciósan és én bizony kíméletlenül pénzkidobásnak fogom minősíteni.

Volt ilyen kölnim, és régen még dezodorom is. Szerintem ennek a permetnek semmi köze az eredeti illathoz. Egy határozottan fás, parfümös illatú testpermet.
Pár napja érkezett de már elfogyott az egyharmada is! Sok kell belőle, mert nagyon gyorsan elillan, ruharol, hajrol, bőrről, mindenhonnan. Így amikor magamra fujom pár percig elég tömény és sok egyszerre. De amúgy maga az illat kellemes, csak nem sokban hasonlít a kolnihez és semmi extra...
Az illat tehát nem hasonlít eléggé, feledhető is, nem is tartós. Akcióban került darabja kb. 700 forintba, 100 ml. Na most egy bármilyen akciós testpermet olcsóbb is gyakran, és némelyik hibátlan, tartós és finom.
Nagyon nem venném újra! Csak azért nem küldöm vissza a másikat, mert itthon úgyis mindig sajnálom a parfumoket magamra fújni, és minden reggel szenvedés mire valasztok valamit. Ezt legalább nem sajnálom. (Mert nekem muszáj, hogy itthon is legyen rajtam valami illat, egyszerűen a rutinom része és így érzem jól magam.)

Ráadásul vegyük akkor a Pur Blanca testpermetet! Az inkább egy kategória (kellene legyen) ezzel, mint a normál permeteik...
Ellenben a PB permet nagyon finom friss illatú, passzol a kölnihez stb.
Megmarad hajon, ruhan és bőrön is órákig. Többször kérdezték már milyen illatot viselek, tartós és van kis közepes hatosugara (ennek nincs is), tetszett az embereknek. Azt tényleg megéri venni, szintén 100 ml és igaz, hogy pl. múltkor akciosan is ezer forint volt, de tartós és talán még a PB kölninél is jobban megéri, mert az talán csak 50 ml (?) és túl sokáig nem tart.
Tehát ha így nézem, a hasonló kategóriás PB permet hibátlan, míg ennek nincs túl sok értelme. Egy normál Avon permet is egyedibb illatú és tartósabb lett volna... És gondolom egyébként ez is hasonló árban lesz a továbbiakban, mint a PB.
Mikor elkezdtem írni a véleményt fujtam még magamra egyet, és már épphogy érezni.
LEHET VÁLTOZTATTAK RAJTA, de ez sajnos még így is teljes penzkidobas volt. Jobban jártam volna két normál gyümölcsös testpermettel vagy egy Pur Blanca-val. Vagy bármi más termékkel... Csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 16.

Ellenben a PB permet nagyon finom friss illatú, passzol a kölnihez stb.

Kokuszreszelek

2020. április 8.

A parfüm is megvan belőle. Imádom az illatát, kár hogy nem túl tartós

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 8.

A parfüm is megvan belőle. Imádom az illatát, kár hogy nem túl tartós

TheQueen

2020. április 4.

Egyszerűen imádom az illatát. Boldoggá tesz. Igazi fiatalos csajos illat. Sokszor újravettem már, és úgy érzem sokszor újra is fogom. Először felváltva használtam egy Victoria's Secret testpermettel. De nálam magasan ez győzött illatban is és tartósságban is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 4.

Bonnieoo7

2020. március 15.

Ez több annál, mint amit vártam! Mmm... amikor beszippantottam ma (úgy 20 év után) megrohamoztak az akkori mindennapok emlékei. Szívesen lennék ma is gondterhelt kamasz annyi szent! ☺️ Kiadós, biztosan jó sokáig elég lesz. Idén a tavaszi kikelet ezzel kezdődik! 🍉🌺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 15.

hrrr

2018. április 29.

Nagyon tetszett az illata, nekem nagyon bejön. Kellemes és permethez mérten tartós is. Az egyetlen bajom az volr vele hogy nem lehetett mindig rendelni katalógusból :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 29.

sipos94

2017. január 16.

Amíg a parfümjét használtam, mindig volt egy testpermet is a táskámban. Nagyon szerettem, mert egy fújás is elég sokáig érezhető volt. Tartós, és nagyon jó illata van. Azóta váltottam parfümöt, de mikor akciós, mindig elgondolkodok, hogy jó lenne beszerezni újra. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

JudithBeauty

2017. január 14.

Most találtam rá a szekrényem rejtett zugában erre a testpermetre. Mivel az EDT változatát imádom, ezt is megrendeltem, ami egy könnyedebb, de elég tartós illat. A 100 ml-es kiszerelés sokáig tart.
Úgy látom, hogy a katalógusban már nem kapható, így spórolni fogok ezzel a testpermettel.
A Célébre EDT illatának hatását szoktam kiegészíteni vele. 5-ös!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 14.

A Célébre EDT illatának hatását szoktam kiegészíteni vele. 5-ös!

Linduka

2017. január 8.

Végtelenül elegáns, kellemes illat és sokáig elég. Hétköznapra használom, inkább testre fújom, mint ruhára, mert félek nyomot hagyna.Most fog kifogyni, sokadjára rendelem újra. Ja és még annyi, biztos kevesen emlékeznek, de volt jó 10 éve ennek egy krémparfüm változata is. Még intenzívebben kijöttek az illatok belőle, isteni volt, csak már nem lehet kapni sajnos még tanácsadónőknek sincs.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 8.

Dea

2016. május 14.

Olcsó, és még este is érződik a bőrömön, azonban úgy érzem ez inkább az idősebb korosztálynak való illat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 14.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hydroxycitronellal, Geraniol, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 14700, CI 42090

Színezék. Lilás piros.