Avon

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: orsikimi, Módosítva: 2016. augusztus 4.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatkategória: páfrányos-fűszeres-virágos

Főbb illatjegyei: energikus vizes fű, klasszikus ibolyalevelek, aromás moha

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

VictoryFord

2015. november 3.

A párom régen mindig Dior vagy Versace illatokat fújt előszeretettel magára de mivel szinte issza a parfümöt,ezért gondoltam hétköznapokra találhatnánk egy kicsit olcsóbb megoldást. Bár figyelmeztetett,hogy válogatós illatok terén -akár csak én- de ezt egyből megszerette,nagyon tetszett neki,és azóta is rendszeresen vesszük, Egy igazi friss férfias illat,nekem ez az igazi pasi illat. Sportosabb,vidám férfiaknak ajánlanám mert vannak azért ennél komolyabb illatok de azok komolyabb férfiaknak is valók. Mi mind a ketten nagyon szeretjük,már elhasznált 4-5 üvegcsével! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 3.

kalmaniki

2014. május 9.

Páromnak rendeltem meg még tavaly karácsonyi ajándékként. Tetszettek az illatjegyei, a csomagolása és az ára. Páromnak is tetszik ez a kis ajándék, friss, nem túl erőszakos illat, viszont tartósnak sem nevezhető sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 9.

norca1989

2013. augusztus 29.

Nagyon finom illat,páromnak rendeltem,és nagyon jól áll neki,a Full Speed azért jobban tart,sztem az a legjobb férfi Avonos parfüm,de ez sem rossz valóban.Én is 4-est adok rá,kicsit fás illat,de páromnak az jobban bejön!Ajánlom másoknak is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

Vivianka

2013. július 17.

Első körben rendeltem meg akciósan a páromnak, és mindketten nagyon szeretjük. Férfias, és a páromon sokáig érzem. Szeretem nagyon :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 17.

Ivlisz

2013. július 2.

A páromnak vettem meg ezt a parfümöt és mind a ketten nagyon szeretjük. Kellemes, friss illata van, abszolút nem tolakodó. Szerintem nagyon férfias illat, teli találat volt. Az ára és a mennyisége is nagyon kedvező, biztosan sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 2.

sün

2013. április 10.

Nagyon kellemes, friss illat, és nem drága.
Sajnos mint az avonos illatok nagy többsége, nem tartós.
Ha órák múlva is érződne, megkaphatná a max. pontszámot, de így levonok 1-et.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 10.

Nagyon kellemes, friss illat, és nem drága.
Sajnos mint az avonos illatok nagy többsége, nem tartós.
Ha órák múlva is érződne, megkaphatná a max. pontszámot, de így levonok 1-et.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citral, Hydroxycitronellal, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Methyl 2-Octynoate, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: Yellow 10 Lake / CI 47005, CI 14700, CI 42090

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Egyszerűbb néven oxybenzone. Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-360 nm hullámhosszú) ellen véd. Magas stabilitású összetevő, amely véd más összetevőket is az UV-sugárzás okozta károktól. A oxybenzone viszonylag gyenge fényvédő, önmagában nem véd eléggé, így leginkább csak a többi összetevőt védő segédanyagként használt. Az összetevő használatát Palau-ban betiltották a korallokat károsító hatása miatt. Az összetevővel kapcsolatban felmerült a gyanú, hogy elősegíti a bőrben a káros szabad gyökök képződését. A Wikipédia azt állítja, hogy manapság az oxybenzone a leggyakrabban előforduló allergén a fényvédőkben. További információ a smartskincare-en.

Színezék. Barnás sárga.

A kozmetikumokban gyakran használt piros színű színező anyag.

Szintetikus, ibolyára emlékeztető illatanyag. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.