Avon

Ár:   4099 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agiv, az összetevőket feltöltötte: franyoh, Módosítva: 2015. február 11.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Indiai jázmin, a pézsma és a fás illatjegyek harmonikus kombinációja, mely energiával teli, nőies parfümben ölt testet.

Illatkategória: virágos-gyümölcsös-fás

Illatösszetevők: jázmin, pézsma szantálfa

Ár: csere vagy 1500Ft , Eladó: Nyuszimanias
Állapot: Pár fújás hiányzik belőle , Helyszín: Budapest, fizetés: Banki átutalás, személyesen Budapesten Corvin-negyed- Pesterzsébet- Soroksár vonalon postán is, foxpost is
Avon Cherish Limited Edition eladó
Ár: 1500 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: képen, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.

Yummy

2021. február 23.

Virágos, nőies illat. Viszonylag tartós, nagyon szeretem. Nagymamámtól kaptam. Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 23.

aalexaa

2021. január 6.

Tavaszi-nyári illatnak vettem, először a parfümpermetet, majd annak a sikerén felbuzdulva - és a tartósságán elkeseredve - beszereztem egy 30 ml-set ebből. Nagyon kellemes, nem tolakodó, nekem abszolút a tavasz, a virágok, rügyező fák, légies könnyedség jut eszembe róla. Magam sem gondoltam volna, hogy ennyire fog tetszeni, mert általában inkább a gourmand illatok vonzanak (amiket viszont soknak érzek nyárra). Sajnos nem érzem különösebben tartósnak, kb. 3-4 óra után eltűnik (bár még ez is több, mint amit a parfümpermet tud). A jázmin a domináns nálam, értem is, hogy miért nyanyás egyesek szerint, de nekem nagyon tetszik. Hideg időben kicsit szúrós, ha lenne benne valami krémesség, esetleg vanília, akkor sokkal inkább négyévszakosnak érezném. Ha valaki tud esetleg ehhez hasonló, picit melegebb, krémesebb illatot (ha tartósabb, az is nagy előny), az ne tartsa magában :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 6.

googles

2020. október 15.

Szerintem ez az Avon legjobb illata.

Még nagyon régen volt egy kedvenc Avon illatom (bár nekem ilyen nem nagyon van), az volt a neve, hogy Women of Earth. Ez az illat szerintem teljesen a WOE-ról lett koppintva, csak talán 1 összetevőt tettek hozzá. Ugyanaz az egész, csak a WOE egy zöld, frissebb változat volt. Plusz én hiányolok valami cseresznyés, vagy cseresznyevirágosat is (a neve miatt azt hittem, szójátékról van szó és cseresznyés összetevő is lesz). Hordható, kellemes, jó kompozíció, nem túl édes.

Hasznalgatom a kis mintakat es nagyon kellemes illat. Eddig nekem az avon parfumok kozul ez a kedvencem, jol el van talalva.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 15.

Szerintem ez az Avon legjobb illata.

Terru

2020. augusztus 29.

Ez egy igazi virágos parfüm. Tavasszal őt szoktam használni. Egy csodálatos virágoskert jut ròla eszembe. Kicsit erősebb az illata viszont egyàltalàn nem émelyìtő. Rajtam relatív tartòs bàr egy napot nem bìr ki. A csuklómon többszöri kézmosás után is megmarad az illata. Akciósan nagyon megéri. Ja és az üvegcséje is nagyon érdekes, jól mutat a polcon. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 29.

Dea0609

2020. július 19.

Egy miniparfüm formájában kaptam meg 16 évesen amikor a barátom az első májuskosaramat hozta,ajándékként kaptam a kosárka mellé. Nagyon finom,gyümölcsös illata van.Azóta is őrizgetem,mert még van az alján kb 2 fújásnyi.Szép emlékeket idéz bennem elő,bár újra venni nem fogom,mivel van ettől jobb parfüm is ebben az ár kategóriában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 19.

holdmacska

2020. január 14.

Ez a nyári illatom:) Rajtam tartós és könnyed, nem tolakodó, szúrós vagy öregasszonyos. Évek óta újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

Kittusch

2019. szeptember 18.

Nagyon jó illata van, de az árát tekintve, ilyen összegért kapok jobbat is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Nagyon jó illata van, de az árát tekintve, ilyen összegért kapok jobbat is.

LilyS

2019. május 16.

Kellemes, virágos tavaszi illat, nem tolakodó és nem túl erős. Az árához képest jobbra szamitanék tartóssàgban. Mindennapi használatra egynek nem rossz, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

mollimo

2019. április 20.

Nekem az egyik kedvenc parfümöm! Nagyon szeretem az illatát, elsőre kicsit émelyítőnek tűnhet, de nem kell megijedni nem az. Elég tartósnak is mondanám. Már többször újravettem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 20.

PinkMcFreeze

2019. március 10.

Egy nagyon kedves kolléganőm tanácsadónő és végül elszántam magam, hogy megrendelem, mert a februári katalógusban jó áron volt. Nagyon hamar megérkezett, de sajnos számomra megint egy csalódás az Avontól 😐 Kellemes illat, nagyon is hozzám passzoló lenne, de a tartóssága nagyon rövid és magamon is kevés ideig érezem. Két alkalommal próbáltam ki, szóval nem szokott hozzá az orrom vagy hasonló... Végül anyukámnak ajándékoztam Nőnapra, mert szereti magát illatosìtani, meg tetszett neki szerencsére, de biztos nem fogom újra rendelni ☹

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Limonene, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Lyral
Színezékek: CI 14700, Yellow 10 Lake / CI 47005, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol