Avon

Ár:   4199 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bellana, Módosítva: 2021. március 17.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Megjelenés éve: 2020

Fejjegyek: körte, rózsaszínű grapefruit, vad eperlevél

Szívjegyek: Ibolya, rózsaszirom, Sambac jázmin

Alapjegyek: csokoládé, borostyán, szantálfa

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

CandyShimmer

2021. május 18.

Isteni illat. Szerintem a tartóssága is rendben van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 18.

Isteni illat. Szerintem a tartóssága is rendben van.

Mia0602

2021. május 9.

Én csak a 10 ml-t rendeltem meg, de valóban DKNY Be Delicious. Én rögtön a zöldalmát érzem, kicsit lágyabb mint az eredeti. Tartóssága is gyengébb, de az ára ehhez mérten ugyanott van. Sajnos én most úgy tűnik kiszerettem ebből az illatból, mert az eredeti sem csigáz fel mostanában.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 9.

vanillacaramella.sweet

2021. március 22.

Update:
Rájöttem, hogy mire hasonlít még ez az illat, ami Avonos: "Be spontaneous". Nem teljesen az, de hasonló.

2021. március 17.:
Itt is javítanom kell az illatjegyeket, mert többféle van benne, mint a leírásban:
Fej: körte, rózsaszínű grapefruit, vad eperlevél
Szív: Ibolya, rózsaszirom, Sambac jázmin
Alapi: csokoládé, borostyán, szantálfa.

Nos, első szippantásra nagyon hasonlónak tűnik a DNKY-Be Del. eredeti zöld anyaillatára, legalábbis rajtam, de annál édesebb és virágosabb, nem annyira zöldalmás-nyers.
A fejjegyek és szívjegyek azonnal keveredve jelennek meg, fanyarkás r.grépfrút, zöldesség és erős ibolya, kis jázmin, de én még a zöldalmát hozzátenném!!!

Gyümölcsös-édes-virágos, de a pézsma is kivehető kicsit, a borostyánt így kifejezetten nem tudom kiérezni, de van egy melegséges beütése az illatnak, szóval ott lehet. :)

Csokoládét sem poros, sem keserkés, sem édes-tejesként nem érzem rajta, azaz sehogysem, de nem is kell bele ilyen formában.
Nem rossz illat végülis, de nem is egy nagy dobás. Hétköznapokra kiváló, tavaszra-nyárra is. Csak azért kap 4*-ot, mert megvan a Be Del. és ahhoz hasonló rajtam, másokon meg majd kiderül, ha vki véleményezi még. Tartóssága pár óra, de nem is vártam többet. Nem rossz egyáltalán!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 22.

Update:

2021. március 17.:
Fej: körte, rózsaszínű grapefruit, vad eperlevél
Szív: Ibolya, rózsaszirom, Sambac jázmin
Alapi: csokoládé, borostyán, szantálfa.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hydroxycitronellal, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Citronellol, Limonene, Citral, Hexyl Cinnamal, Eugenol
Színezékek: Orange 4 / CI 15510, Red 33 Lake / CI 17200

Színezék. Narancssárga.