Avon

Ár:   4099 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: LathatatlanOzike, az összetevőket feltöltötte: Borzoska, Módosítva: 2021. április 6.

Kiszerelés:   10 ml és 50 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Orientális-virágos-gyümölcsös illatkategória.

A fekete ribizli virágos illatok garmadáját nyitja meg, melyek közül kiemelkedik az elegáns orchidea, majd az orientális pacsuli.

Avon Cherish The Moment szett eladó
Ár: 4900 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit!

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Elkofen

2020. április 26.

Futólag ismertem a sima Cherish parfümöt, de ezt kellemesebb illatnak találom. Mondjuk valóban nagyon pacsulis és ez mindvégig domináns marad rajtam. Egy forró nyári napon próbáltam ki és melegben tényleg nem rossz.
A lapos, kerek üvegecske egyszerű és szép. A kupakmegoldás nem praktikus. Valami jobbat is kitalálhattak volna helyette.
Ez egy tényleg igazán gyümölcsös és pacsulis aroma. Forróságban is simán hordható.
Nem igazán tartós parfüm, mint a legtöbb Avonos. Kb: 2-3 órát bír rajtam. Előnye, hogy olcsó, úgyhogy többször újrafújható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 26.

Lichike

2019. május 26.

Nagyon szeretem az illatát. Kicsit gyümölcsös, kicsit virágos illata van. Édeskés. Szerintem annyira nem hosszantartó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

Pongyos

2019. május 23.

Nagyon tömény, édes illata van. A pacsuli nagyon domináns, ráadásul sokáig tart. Az üvege csodálatos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 23.

Yubiri

2019. március 21.

Először gyümölcsösen indul, erős feketeribizli illatot érzek, aztán ez az édesség perceken belül tompul és valami savanykás cukorka illat marad csak meg. Messze van ez a jótól és attól is, hogy ezt az illatot én nap nap után magamra fújjam. Ilyen áron jobb parfümöt veszek, de ha olcsóbb lenne (mondjuk 1000 Ft, akkor sem venném meg.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 21.

eeeee

2018. december 23.

Gyümölcsös, fiatalos, rajtam viszonylag tartós illat. Néha jól esik magamra fújni, számomra inkább hétköznapi, de nagyon kellemes illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 23.

Kence123

2018. január 14.

Még karácsonyra kaptam a barátnőmtől és azóta nagy kedvenc.Különleges illata van:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 14.

chiba

2017. december 23.

Húúúú.....ez jó ez az illat!Avonos parfümök között megmerem kockáztatni, hogy a legjobb.Kicsit az elején amolyan dreams vonal érződik, de nekem ez sokkal fásabb, bár nem vagyok egy orr...Na mindegy ebben a kategóriában nem rossz.Az az igazság, hogy sokszor nem éri meg avon parfümöt venni sztem, mert a Rossmannba olyan jó akciókat lehet kifogni és sokkal eredetibb kreálmányokat kapunk.
Az illat viszonylag tartós, kicsit harsányan indul gondolom a gyümik miatt, aztán tényleg olyan fás-pacsulis vonalba megy át:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 23.

Sziszilady

2017. november 13.

Nagyon hasonlít az anyaillatra, de mégis közelebb áll a szívemhez, mert számomra lágyabb, édeskésebb. Most, hogy közeledik a karácsony, nagyon szívesen fújom magamra, mert körül ölel egész nap. Napi egy-két plusz fújás szükséges, de ennek ellenére is tartósnak mondanám. Beleillik a mostani divat illatfelhőkbe, de nem émelyítően édes. 10ml-sem volt belőle, de most rendeltem meg az 50 ml-s változatát is. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

mimi99

2017. augusztus 30.

A 10ml- es változattot rendeltem meg, és eléggé tetszik, bár személy szerint jobban kedvelem a könnyedebb illatokat, mint az édeseket. Kicsit sajnálom, hogy mindjárt elfogy. Lehet, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

aaancsiikaa

2017. július 8.

Amikor megjelent a katalógusban akkor megtetszett a külseje és az illatjegyei, de szerencsére azóta is a kedvencem. Az üvege is nagyon szép és az illata is csodás!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 8.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Lyral, Limonene, Linalool
Színezékek: CI 14700, Yellow 10 Lake / CI 47005, Red 33 Lake / CI 17200

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Barnás sárga.