Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kocsis.reka84, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. augusztus 24.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Borsos,bourbon aromák nyitják meg ezt a fűszeres illatot.A szívillatban a fekete dália csábítóan rejtélyes vonásai tükröződnek,majd a kasmírfa adja meg az elegáns hangulatát.a City Rush For Him kölni azoknak a férfiaknak készült,akik szeretik megmutatni kifogástalan stílusukat.

Avon City Rush For Him parfüm eladó
Ár: 7500 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: Új, bontatlan , Helyszín: Átvétel Budapest (Köki vagy Shopmark) , fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit!

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Kleopátra

2013. május 27.

A női változat egy kupac gané, slussz-passz.
A jobb kezemen illatozik jelenleg a férfi változat a balon a női. A him mérföldekkel megelőzte párját. Teljesen jó karakteres illat, talán megkockáztatnám hogy unisex is lehetne. Ha nekem kellene hordanom biztos ezt választanám a for her helyett. Eleinte tényleg fűszeres,de annyira hogy az az érzésem támad hogy ez így is marad a továbbiakban is,de nem! Nagyon visszafogott, férfi értelemben vett púderes, laza egyveleggé olvad.Kicsit már-már szappanos beütéssel, ezért -1* Erre a parfümre mondom azt, hogy tipikus bújós illat, vagyis: ilyen illatba burkolózott férfi mellé biztos odakucorodnánk mi nők...
Nem mondom hogy fiatalos,de nem is öregfiús, a középkorosztály számára a legmegfelelőbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 27.

A női változat egy kupac gané, slussz-passz.

kékáfonya

2013. március 27.

Kicsit figyelmetlenül rendeltem, hetekig hordtam nőként ezt az illatot mire megvilágosodtam: ez nem is női parfüm. És erre se az illatából jöttem rá, csak megláttam, hogy a katalógusban a sárga a férfi, és jéééé, nekem is az van... azóta a férjem használja. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 27.

blanka.vacak

2013. február 24.

A páromnak nagyon bejött. Kicsit hasonlít a Mexx-re és a Boss-ra. Legalábbis a párom szerint olyan, mint ha a kettő keveréke lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 24.

Pisti

2012. december 29.

Rendeltem belole illatmintat, de az alapjan nekem semmit nem iger. Olyan atlagos pacsulinak tunik. Ahhoz pedig draga.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 29.

Zanzara

2012. november 24.

A férjemnek vettem ajándékba illatminta alapján. Nagyon kellemes, férfias illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 24.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citral, Coumarin, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: Yellow 10 Lake / CI 47005, CI 14700, CI 42090

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Színezék. Barnás sárga.

Színező anyag. (Piros)