Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: SuicideCandy, az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2017. május 7.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Virágos-orientális-gyümölcsös illatkategória.

Illatösszetevők: pink rózsaszirmok, orchidea, szantálfa

Ár: 5000 Ft +szállítás , Eladó: boghyca
Állapot: Képen látható , Helyszín: Debrecen , fizetés: Utalás /MPL, FOXPOST, POSTÁN MARADÓ
lizdalma

2016. január 29.

A kedvenc parfümöm! Mivel kivonták a forgalomból, most csak különleges alkalmakkor használom, és mindig vadászom a neten (meg itt is), hátha van valakinek eladó. Nagyon válogatós vagyok ha parfümről van szó, nem szeretem a gyümölcsös nehéz illatokat, de ez... isteni! Inkább virágos, meleg, van benne valami megfoghatatlan, amitől igazán nőnek érzem magam. A durva az, amikor még hajmosás után is érzem a hajamon (rendesen megmosom a hajam azért :D), és már mások is szóvá tették, milyen jó illatú parfümöt használok :3 Éppen ezért sajnálom annyira, hogy már nem gyártják... Remélem azért még visszatér, vagy az AVON beveti azt a jó szokását, hogy régi termékeket teljesen új névvel és csomagolással "Fantasztikus újdonság" jeligével ismét forgalomba hoz! Fohászkodjunk a mindenható parfümistennőhöz a csodáért...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 29.

minaya

2016. január 22.

Nagyon jól eltalált illat. Elsőre egy promóciós csomagban jutottam hozzá, és nem vártam tőle sokat az elődje után. Szerencsére nem annyira semmilyen illat, mint az, és nagyon megszerettem. Még mindig őrizgetek egy fél üveggel belőle, és különleges alkalmakkor szoktam csak használni, hogy még sokáig kitartson. Kár, hogy már nem gyártják. :(
Az illat virágos-orientális, de némi gyümölcsös, fűszeres és fás jegyeket is fel lehet fedezni benne. Édes, de nem a gyerekes cukorka feelinggel, púderes, meleg és telt illat - igazán nőcis. Először picit fanyarabb gyümölcsös illata van (engem szilvára emlékeztet), ami később átfordul ebbe a kellemes meleg-édes tónusba. Nem túlságosan erős és tolakodó, amitől megfulladsz, ha megcsap valakin, de azért kellően karakteres is, és nem lehet nem észrevenni. Én alkalminak vagy estinek mondanám inkább, de van akinél napközbenre is biztosan megállja a helyét. A tartóssága átlagos, de az AVON-os parfümök között kiemelkedően jó. Ilyen árkategóriában, az "AVON parfümrengetegben" és drogériás termékek között is egyedinek mondanám. Szerintem az ilyen jellegű/karakterű parfümökhöz már kell egyfajta érettség, és valószínű 10 évvel ezelőtt engem is ki lehetett volna kergetni a világból egy ilyennel. :)
5 csillag, mert az AVON-tól nem megszokott módon ez különösen jól sikerült (de ha más márka lenne, akkor is kapna legalább 4-et).

Szerencsére engem nem emlékeztet a Celébre Ice-ra, és mamásnak sem érzem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 22.

Szerencsére engem nem emlékeztet a Celébre Ice-ra, és mamásnak sem érzem. :)

kalmaniki

2014. január 30.

Nagy kedvencem. Nőies, virágos, édeskés illat, nappal használom leginkább, tartós, 5-6 órán át érzem az illatát magamon és a kivitelezése is tetszetős. Én nem hasonlítanám az elődjéhez, mert számomra teljesen más karakterek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 30.

Kleopátra

2013. szeptember 26.

A sima City,nah az húú de nem jött be.
Viszont a Glamour annál inkább. Miért van az, hogy Avonék a későbbi kiadásokat jobban eltalálják mint az elsőt? Már nem egy parfümön vettem észre hogy köszönő viszonyban sem állnak az előtte agyonreklámozott rokonaikkal.
Nem feltűnő, kirívó rózsaszín köd ő, pont azt mutat csak meg amit szeretnénk. Ápol és eltakar,mint egy jó ruha vagy smink. Megállja a helyét egy fogadáson,de egy sima hétköznap is.3 összetevője ellenére,igenis "telt" hatást kelt, mint amikor jóllakik az ember gyereke és azt mondja - köszönöm, többet nem kérek.Nem kell ebbe az üvegbe se több,se kevesebb. Ha sokat szagolgatom a csuklóm viszont kaparja a torkom,ez mitől lehet? Nincs benne pedig semmi fűszer ami zavarhatna.
Jó-jó, de nem érzek kellő vágyat ahhoz hogy birtokolhassam, 4*.

Upd.:
Folyamatosan használom a mintáimat,de most a 3. alkalommal jöttem rá hogy ez bizony nagyon hasonlít valamire... És nem is akármire: konkrétan a szívillata hajaz az anno Celebre Ice-nak nevezett zöld üvegcsére,amit én úgy imádtam!!! De naná, hogy megszüntették. Persze ami jó és tartós azt ki kell vonni a forgalomból, töketlenek :/
Szerintetek is van hasonlóság?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 26.

A sima City,nah az húú de nem jött be.
Jó-jó, de nem érzek kellő vágyat ahhoz hogy birtokolhassam, 4*.

Upd.:
Szerintetek is van hasonlóság?!

hjh666

2013. szeptember 18.

Nemrég rendeltem meg, és nagyon nagy kedvenc lett. Elsőre egy kicsit tömény, kissé erős "mamás" illata van, de párc percen belül érezhető a púderes édeskés finom illat, és nem utolsó sorban tartós is. Eddig is használtam parfümöket, de ez az első, hogy megjegyzik milyen finom illatom van :) Nekem nagy nagy ötös! Kaptam hozzá egy tusfürdőt ajándékba, a sima City Rush-t. Ez lesz a következő amit be kell szereznem amikor akciós lesz, annyira jó illata van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 18.

Moncsyy

2013. augusztus 26.

Szerettem volna egy tartósabb őszies illatot magamnak, így esett rá a választás. Bár még csak a kipróbálásán vagyok túl, de nagyon tetszik :) Kedvelem a gyümölcsösebb illatokat, ez viszont annál sokkal több. Édeskés és mégis nehezebb érzetet kelt, picit fűszeres talán. Mindenesetre alig várom a hidegebb, borúsabb napokat, biztosan szívesen viselem majd. Ajánlom annak, aki egy kellemes de egyedibb illatot keres,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 26.

vanillacaramella.sweet

2013. július 29.

Nagyon virágos, picit fűszeresebb-fásabb, meleg illat, 30-on felülieknek való inkább, kellemes, nőies. Tartóssága rajtam: kevesebb, mint az elődjének, mert az 6-8 óra. Ennek kb 3-4óra.
Ha valakit érdekel, megválnék tőle (2,800-), párszor picit használtam, de fáj tőle a fejem, sajnos. (vanillacaramella.sweet@gmail.com)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 29.

farkash82

2013. június 25.

Igen valóban virágos orientális. Hasonlít az avon Today illatára, de annak van egy kellemetlen keserű mellékzöngéje, míg ennek ha lecseng a fej és szívillata, marad egy kellemes édes púderes alapja. Tetszik a fanyar kezdet és a meleg édes alap. Nem sok köze van a két city rushnak egymáshoz. Ez nem tartós annyira mint az eredeti, ennek ellenére megadom az 5-öst.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 25.

Danina9592

2013. június 14.

Először mikor megszagoltam, majd' elájultam tőle, annyira büdös volt, de minél többször érzem meg, annál szimpatikusabbá válik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 14.

Sephira

2013. június 9.

Nemrég próbáltam az egyik kontaktpontban, nem rossz. Jobb mint azok az előző rózsaszín Avon illatok amiket néztem. Nem érzem szúrósnak, inkább főleg virágosnak (talán gyöngyvirág?). Tény, egyszerűbb lett és tavasziasabb mint a "sima" City Rush, talán több ember számára hordhatóbb kis kellemes komfort illatocska. Nem tolakodó de nem is különösebben tűnik ki, megbújó, háttérbe szoruló, nem harsány. Egy kedves, udvarias, hétköznapi, szimpatikus, szinte mindenkivel simulékony, jól kijövő ember jut róla eszembe.
Annyira nem tetszik hogy megvegyem, egész jónak mondanám, ha ajándékba kapnám nem lenne ellenemre (ellenben más illatokkal amiktől mielőbb megszabadulnék ha azt kapnám ajándékba), de nem okozott katarzist "ez kell nekem" állapotot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 9.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.