Avon

Ár:   749 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2012. április 4.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Arctisztító mitesseres bőrre. Blackhead Clarifyng technológiával tisztítja az arcbőrt és segít, hogy üde kinézetű legyen

stimea

2018. március 5.

Nagyon regota hasznalom es mindig vissza is terek hozza. Szeretem benne a kis szemcseket, sokkal tisztabbnak es puhabbnak erzem az arcborom a hasznalata utan. Nekem nem okozott plusz pattanasokat, kicsit valoban szàrit de hidratalot kell hasznalni aztan meg is oldodik a problema :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

marcipan1055

2017. május 7.

Nekem sajnos nagyon kiszárította az amúgy eléggé zsíros arcomat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 7.

Nekem sajnos nagyon kiszárította az amúgy eléggé zsíros arcomat.

szogireka

2017. február 19.

Borzasztóan pattanás és mitesszerképző, semmiképp sem ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 19.

Borzasztóan pattanás és mitesszerképző, semmiképp sem ajánlom.

LauuKovacs

2017. január 27.

A mattító hatásán kívül semmi jó tulajdonsága nincs számomra. Teljes áron vettem meg és nem érte meg...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 27.

LiliMinda

2017. január 20.

A zsiros boromre nagyon jo, szeretem
2-3 naponta jobb hasznalni inkabb mert naponta hasznalathoz tul eros a radirozasa

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 20.

A zsiros boromre nagyon jo, szeretem

tátombák

2016. szeptember 29.

Nehéz véleményt írni, mert mindig több terméket használok egyidőben az arcomra, több fronton támadok a pattanások ellen. Ráadásul mindig vannak jobb és rosszabb időszakok, amikor teljesen mindegy, hogy mit kenek a fejemre, most télen a hideg és a szél szárít, kevesebb pattim is van.
Használom már kb egy hónapja, nem napi szinten, hetente kb 2-3x kerül a kezembe. Fürdés után a nedves bőrömbe masszírozok borsónyit, és hagyom hatni pár percig. Tisztának érzem utána a bőröm, nem szárítja túlságosan, javulást tapasztaltam, ezt egyértelműen ennek a kencének köszönhetem. Ha hosszú távon beválik, sosem cserélem le, eddig jónak tűnik.

UP: Továbbra is használom pár perces pakolásként, már alig van a tubusban. Levonok egy pontot, mert a tököm kivan vele, hogy állandóan tele van a kupak és a menet a zselével. Szeretem tisztán tartani a piperéimet, és hiába kezdem azzal, hogy kivadászom a kupakból a cuccot, mire odaérek, hogy visszatekerjem, megint áll benne. Azt hittem ez a jelenség elmúlik, ha kevesebb lesz benne, de nem. Pattintós kupak jobb lenne

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

fanniki

2016. szeptember 18.

Szeretem az avon termékeit, de ez nem lett jó választás. Nekem nem vált be :( Pár hétig jó volt a hatása, de utána több patit okozott és zsírosabb lett tőle a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

Frumus

2016. augusztus 6.

Szolid, semleges illata van, a dörzsik jól maszíroznak, tisztítanak. Nekem jónak tűnik, de napi használatra lehet, hogy egy kicsit erős, smirglis és szárító. Majd kiderül még csak a használat elején vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 6.

foxinthebox

2016. július 16.

Nem tökéletes arcradír, amíg el nem fogy, szívesen használom, bár újravenni tuti nem fogom.
Elég nagyok a szemcsék benne, tehát picit durva, de szép sima bőrt eredményez a használata. A mitesszerekkel ez sem kezd semmit természetesen. Szárítani szárít, de engem nem jobban, mint bármilyen más átlagos arctisztító, na meg úgyis hidratálok utána. Szerintem egynek jó kategória, aki a fizikai hámlasztástól vár megváltást, az ne ezzel próbálkozzon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 16.

HardCandy092

2016. június 15.

Nem szeretem, lehet, hogy nem elég zsíros hozzá a bőröm, de nekem nem tisztít túl jól, cserébe szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 15.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Szintetikus színező anyag. (Lila)