Avon

Ár:   749 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lujzika2, Módosítva: 2016. július 29.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Többfunkciós arctisztító mitesszeres bőrre. Mélyen tisztítja a bőrt, eltávolítja a szennyeződéseket és a felesleges faggyút, segít összehúzni a pórusokat és hozzájárul a bőr egészséges, matt megjelenéséhez. Arctisztítóként, bőrradírként és maszkként is használható.

• mélyen tisztítja a bőrt
  • eltávolítja a szennyeződéseket és a felesleges faggyút
  • segít összehúzni a pórusokat
  • hozzájárul a bőr egészséges, matt megjelenéséhez
  • szalicilsavval és glikolsavval

Nika123

Korcsoport: < 18
2018. július 19.

Nagyon zsíros a bőröm. Gondoltam kipróbálom pár használat után láttam a változást, de ezen kívül még használok több Clearskin terméket.
Nekem nagyon tetszett. Mindenképp újra veszem. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 19.

Nekem nagyon tetszett. Mindenképp újra veszem. :D

Fabi95

2018. február 22.

Eddig hozza azt amit vártam tőle. Mikor jobban kipattog az arcom, akkor szoktam használni reggel/este. Kicsit alkoholosnak találom, sokszor csípi a patikat, de szépen leszárítja őket. Viszont ezáltal nagyon hámlik az arcom, hiába hidratálom reggel/este, ill. heti egyszer radír/maszk, már a BB-krém is "csúnya" az arcomon a leszárított patik miatt. Sminket nem távolítottam még el vele, csak a megtisztított arcbőrömön használom. Rá van írva, hogy amíg a terméket használjuk és elhagyás után még egy hétig kerüljük az erős napfényt meg gondolom a szolit is. Ez miatt, ezt a terméket késő ősz-kora tavaszig érdemes használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 22.

Reb

2018. február 3.

Ezt a tonikot már régóta használom. Különösebben nagy változást nem figyeltem meg semmilyen irányban. Az alapötlet egyébként tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.

nkatika

2016. augusztus 11.

Kicsit "csal" a leírás, a 3:1 a másik fehér agyagos Clearskin termék - ez itt a tonik - nem tudom, a leírás vagy a kép csal.

A tonik esetében bevezető árasként ugrottam megvételébe. Csodásan lehozza a sminket - az alkohol miatt szemre nem használtam. Meglepett a hatékonysága!
Össze kell rázni használat előtt, a kis flakonban szépen látható a fehér agyag - olyan, mintha homok lenne benne :) Én pár perc eltelte után egyszer tiszta vízzel öblítek - de az érzékenységem miatt a micellák után is...
Irritáció mentesen megúsztam, nagyon szuper terméknek találom (márkához képest pedig "extrém" cucc)! Mennyiséghez mérten reális az ára, teljes áron valószínűleg nem vásárolom meg. Megelőlegezem az 5*-ot, ha változik a bőröm toleranciája, módosítok az értékelésemen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

Lujzika2

2016. július 24.

Az augusztusi kampány egyik újdonsága és máris imádom! Annyira könnyen, lágyan és szépen tisztít, nem kell erősen dörzsölnöm a vattával a bőrömet, elég pár gyengéd mozdulattal áttörölni és máris szép lesz tőle a bőröm. Nagyon hasonló az Avon Clearskin Tisztító Tonik Mitesszeres Bőrre termékre, de én sokkal könnyebbnek érzem, nincs csípős utóérzés és tényleg felfrissíti a bőrt, valószínűleg a fehér agyagnak köszönhetően. Kicsit fel kell rázni, aztán lehet is használni. Bátran ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Avena Sativa (Oat) Meal Extract
Hidratálók: Propanediol, Butylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid, Glycolic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Kaolin 0 0

Az avokádó termésének kivonata. A CosIng szerint emollient, hidratáló, bőrkondícionáló, bőrkisimító hatású összetevő.

Közönséges zab kivonat. Nyugtató, gyulladáscsökkentő összetevőként használt a kozmetikumokban.