Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bglrka, Módosítva: 2018. szeptember 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Koncentrált pattanáskezelő gél, mely akár már 3 óra elteltével segít csökkenteni a pattanások méretét 2%-os szalicilsav tartalmának köszönhetően.

rekaaamolnar

Korcsoport: < 18
2020. május 11.

Leviszi a gyulladást és a pirosságot a pattanásokról😊 Nekem 2 használat után tüntette el

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. május 11.

Coffee123

2020. január 3.

Sajnos nekem nem vált be. A gyulladásokat nem vitte le, cserébe szárított.
Pénzkidobás volt, kukában végezte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 3.

Sajnos nekem nem vált be. A gyulladásokat nem vitte le, cserébe szárított.
Pénzkidobás volt, kukában végezte.

Holdsarlo

2019. július 3.

Egész jó kis krém. Az álmom az volna, hogy rákenem a pattanásra és volt nincs, de ez nyilván lehetetlen :D . Ha napi kétszer bekenem a gyulladt részt, láthatóan lejjebb viszi a gyulladást és gyorsabban gyógyul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 3.

barbika97

2019. április 23.

Ezt a terméket az idei ünnepek alatt sikerült tesztelnem. Esténként kenegettem vele a pofimat, de nem rémlik, hogy olyan hű de jó lett volna! Sőt! Azóta sokkal több patim van, mint amennyi a krém használata előtt volt, így nem tartom kizártnak, hogy ettől a kis genyótól szaporodthattak el úgy a ragyák! Hát kitudja! Az azóta az eltelt idő óta viszont egy arcápoló terméket sem rendelek magamnak az avonból! Ez úgy látszik örök fogadalom lesz!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 23.

bolondaviki

2019. április 9.

Bőven kenterbe veri az Isana hasonló termékét. Már másnapra lehúzta a ronda pattikat az államról. Egyébként régebben is használtam, akkor is bevált. Lehet, hogy van nála jobb cucc drágábban, de nekem megteszi ez is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

Eszteerke

2019. március 16.

Hát...nekem van amelyik pattanásomnál bevált és tényleg elmulasztotta, de van amelyiknél pedig semmi változást nem okozott..összességében szerintem jó termék, de nálam nem mindig hatékony, nem tudom mi ennek az oka. De az ára teljesen elfogadható és lassan is fogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 16.

sophieblackbeak

2019. január 27.

Nem használtam rendszeresen, de néha elővettem, és meg voltam vele elégedve. A pattanásokat enyhíti, nem kell sok belőle, mégis hat. Nagy csodákat nem tesz, de nem rossz. Néha viszont csípte a bőröm, kis idő után végül elmúlt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 27.

Gigi140

2019. január 25.

Meg vagyok elégedve a termékkel, amióta használom az arcom puhább, nincsenek pattanásaim, sőt a miteszereim is eltűntek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 25.

Lolychan

2018. december 16.

Szerintem jó kis cucc. Egyszer nőtt egy "szarv" a fejemen. :D Rákentem éjszakánként, és tényleg elősegítette ennek eltűnését. Nem csodaszer, de pattanásos bőrűeknek jó lehet. :) Az ára is kedvező. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

dandy93

2018. december 11.

Hááát, én leszek a gonosz banya aki lehúzza a tökéletes értékelést, de nekem sajnos nem vált be annyira, mint az előttem szólóknak. Már kezdődő pattanásokra is kentem, de nem akadályozta meg őket a"kifejlődésben", a meglévőknél a pirosságot se csökkentettei igazán, bár talán a leszáradást elősegítette...
Akciósan megérte, és kevésbé problémás bőrűeknek jó lehet, de nekem valami más kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice , Retinyl Palmitate, Silybum Marianum (Lady’s Thistle) Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Silybum Marianum (Lady’s Thistle) Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Ethoxydiglycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopherol

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

máriatövis kivonata. A máriatövisnek orvosilag is elismert és bizonyított májvédő, májtisztító hatása miatt elsősorban a szájon át történő használata a jellemző, kozmetikai készítményekben viszont ritka összetevő, ha mégis, általában olajos készítményekben, és szérumokban találkozhatunk vele. Bár a legtöbb tanulmány elsősorban a szájon át történő bevétel hatásait vizsgálja, szerencsére készült néhány bőrön való hatásait tanulmányozó is. Paula Begoun péládul úgy tudja, hogy az összetevő szilibinin tartalma révén azon túl, hogy rendkívül hatékony antioxidáns (antioxidáns tartalma többszöröse az E- és C-vitaminnak) és gyulladáscsökkentő hatással bír, segít megóvni a bőrt  leégéstől valamint növeli a fényvédő összetevők hatékonyságát. Az összetevő gazdag még linolsavban és olajsavban is, amik a bőr természetes védőrétegének fontos elemei, így a bőr számára hasznos összetevők.