Best of Beauty 2019

Avon

Ár:   499 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: shesso, Módosítva: 2015. december 2.

Kiszerelés:   3,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

új, továbbfejlesztett formulával, gazdagabb színek

12 árnyalatban kapható

Avon Color Trend Ajakrúzs - Flirt
Ár: 400 , Eladó: An90
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Tatabánya, fizetés: személyes átvétel, utalás után postázom is
400 Ft Avon Color Trend Ajakrúzs ÚJ - Passion szín
Ár: 400 , Eladó: Micoka
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, XVI. Rákosszentmihály, fizetés: Személyes átvétel XVI. Rákosszentmihályon, Rózsa utcánál lakcímen vagy munkaidőben a Lurdy-Háztól nem messze, Vaskapu utca. Foxpost előreutalás vagy sima posta.
Angyalka94

2019. május 22.

Nem mondhatom hogy jó rúzs. Nem vásárolnám meg újra. Nem fed rendesen és hamar le kopik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

FogiViki

2019. március 20.

Van egy 3-4 ilyen ruzsom, elég olcsó. Minőségre kb 4*-ot adok, mert nem fed elég jól. A szinvalasztek sem bőséges. De nem szárít és nem gyongyhazas, mert azt nem szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 20.

Cosette

2019. március 8.

Angelic rose árnyalatban van meg és véleményem szerint nem túl meggyőző. A színe szépnek tűnt mind a katalógusban, mind élőben, de felkenve "barbie pink" lesz. A szín talán valami hullafehér lánynal jó lenne, de rajtam bohócos, erőltetett, pedig tényleg szépnek tűnik amív fel nem kenem. A fedése nagyon rossz, foltokban átüt a szám eredeti színe, kifejezetten csúnya hatást kelt. Arról nem tudok nyilatkozni, hogy szárít-e, mert egy két percnél többet nem tudom viselni. Talán más színben nem ennyire hihetetlenül rossz, de nem fogok kísérletezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 8.

Renus

2019. február 6.

Ez pocsék. Nagyon mű a színe és rettenetesen szárította a számat.
1 csillagot sem érdemelne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

Ez pocsék. Nagyon mű a színe és rettenetesen szárította a számat.
1 csillagot sem érdemelne.

blackrose

2019. január 1.

A Rich Ruby árnyalat van meg. Katalógusban kicsit sötètebbnek tűnt a színe, a valóságban nekem kicsit világosabb vörös, nem pont ilyent akartam de a katalógusból nem lehet mindig eltalálni. Szèp matt rúzs, èlènk színe van. Persze egy idő után lekopik, annyira nem tartós sajnos, de ezèrt az árèrt elnèzem neki. Az illata is kellemes,legközelebb talán sikerül eltalálni az ányalatot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 1.

viragocska66

2018. november 24.

Természetellenes színei vannak, párszor próbáltam (2 színt is) de annyira mű hatású volt, hogy inkább lemostam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 24.

Ella

2018. július 22.

Krémes, közepesen tartós, de csúszkál és iszonyat színei vannak. Semmi olyan, amire azt mondanám, hogy elhasználnám hétköznapokra. Persze tudom én, hogy fiataloknak készült, de vannak olyan tinik, akik nem használnak vad színeket és ritkán járnak buliba (én is ilyen voltam). Rájuk is gondolhattak volna. A bézs is ocsmány barna. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.

Lauramakeup

2018. július 18.

Oke, hogy olcso kategoria, de ennel ebben az arkategoriaban fenyevekkel talalni jobbat is. Pl essence stb.
Abszolute semmi szine, maszik, folyik. Semmilyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

Abszolute semmi szine, maszik, folyik. Semmilyen.

dundicat

2018. június 29.

Hát nagyon kis gagyi, de mégis szeretem :) Nem is lehet tőle sokat várni, mert nagyon olcsó. De a színe szép, igaz max egy óra alatt eltűnik. Halvány árnyalatot érdemes belőle venni, az nem néz ki bénán, ha lekopik kicsit. Én a FLIRT fantázianevűt választottam, magammal szoktam hurcolni, és néha felkenem napközben. Nem kizárt, hogy ha látok megint valami színt, ami nagyon megtetszik, veszek még egyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 29.

tlurokata

2018. június 28.

Red scandal és tangerine dream árnyalataim vannak. Az áruk nagyon kedvező, a színeik intenzívek. Tartósságuk nem az igazi, de egy 500 forintos rúzshoz képest jó ! 4 csillag

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Lanolin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Színezék. Piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.