Avon

Ár:   499 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: shesso, Módosítva: 2015. december 2.

Kiszerelés:   3,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

új, továbbfejlesztett formulával, gazdagabb színek

12 árnyalatban kapható

Bellana

2020. október 21.

Nem egy drága termék, a színe szép élénk, bár nem tartós, de ennyi pénzért nem bánom, ha többször fel kell vigyem naponta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 21.

Terru

2020. augusztus 15.

Valamikor nagyon règen volt egy kèt Color Trend rùzsom ès meg voltam velük elègedve. Nem volt valami egetrengető minősèg, de ugye annyi pènzèrt nem is vàrtam el. Szèp volt a szìne, nem tartott sokàig de szèpen kopott.
Nemrèg a kezdmbe került egy Avon katalògus ès akciòsak voltak ezek a rùzsok, igazàn nevetsèges volt az àruk, vettem is egyet. De bàrcsak ne tettem volna. A szìn ok de nem is tart sokà ès a szàj szèlèben csomòban megmarad.
Az Avonban vannak sokkal jobb rùzsok nem sokkal dràgàbban (True Colour ). Szóval a Color Trendet többet nem veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 15.

MissScorpio

2020. augusztus 3.

A lilás-pinkes Charmer árnyalat van meg, a krémes fajtából pedig (ami nincs fent a KM-en) a pink Doll Pink árnyalat. Mindkét szín nagyon jól áll, hideg bőrtónusú, színelmélet szerint élénk tél vagyok.
Szép, élénk rúzsok, a krémes jobban pigmentált. Tartósságáról nem igazán tudok nyilatkozni, szerintem a krémes tovább tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

laura20020201

2020. július 3.

Borzasztó az állaga, szinte semmit nem bir, azonnal kopik, ráadásul nagyon nagyon csúnyán!!
Nekem az angelic rose árnyalat van meg, de ha felkenem is alig látszik, több rétegben kéne de úgy meg nem egyenletes!! Szörnyű! Használhatatlan

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 3.

Egoistagumikacsa

2020. június 30.

Nem igazán voltak elvárásaim, már csak az ára miatt sem, de ez az rúzs egyszerűen használhatatlan. Katalógusban (és egyébként élőben is) élénk vibráló színű, egészen addig amíg fel nem kenem a számra. Túl krémes vagy talán már inkább zsíros állagú. Nem fed, ha másodszorra próbálsz újabb réteggel színt felvinni nem lesz egyenletes. Egyszerűen nem elég pigmentált, hiába az élénk szín. Tartóssága nulla, fél óra sem kell és már elkezd kopni.

Tudom nem ez a márkák csúcsa, de azért egy Avonos terméktől többet várnék, nagyjából a száz forintosokban kapható kínai "rúzsok" minőségével azonos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 30.

egyno

2020. június 7.

Szuper kis színek, hétköznapokra simán feldobom barmelyiket, nagyon jó az allaga nem szarit, szeretem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

Vevep92

2020. április 18.

Szép a színe, de egyáltalán nem tartós, és nagyon csúnyán kopik, nem egyenletesen. Örülök, hogy csak egy árnyalatban vettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 18.

Angyalka94

2019. május 22.

Nem mondhatom hogy jó rúzs. Nem vásárolnám meg újra. Nem fed rendesen és hamar le kopik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

FogiViki

2019. március 20.

Van egy 3-4 ilyen ruzsom, elég olcsó. Minőségre kb 4*-ot adok, mert nem fed elég jól. A szinvalasztek sem bőséges. De nem szárít és nem gyongyhazas, mert azt nem szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 20.

Cosette

2019. március 8.

Angelic rose árnyalatban van meg és véleményem szerint nem túl meggyőző. A színe szépnek tűnt mind a katalógusban, mind élőben, de felkenve "barbie pink" lesz. A szín talán valami hullafehér lánynal jó lenne, de rajtam bohócos, erőltetett, pedig tényleg szépnek tűnik amív fel nem kenem. A fedése nagyon rossz, foltokban átüt a szám eredeti színe, kifejezetten csúnya hatást kelt. Arról nem tudok nyilatkozni, hogy szárít-e, mert egy két percnél többet nem tudom viselni. Talán más színben nem ennyire hihetetlenül rossz, de nem fogok kísérletezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Lanolin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.