Avon

Ár:   599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,48 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2017. február 10.

Kiszerelés:   1,48 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online

4 féle színben kapható

Niki0215

2019. augusztus 26.

A színe egyáltalán nem olyan mint a képen, sőt..szinte semmilyen..zsíros, hiába húznám, színe semmi....pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Kassziopeia

2017. január 3.

Limitált babarózsaszín színben van meg és a mai napig nem értem, hogy mi a fenéért rendeltem meg:D Semmire nem jó, hiába nyomom rá a szemhéjamra semmi sem látszik belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

Jancsa

2016. május 13.

Nagyon megörültem mikor megláttam az újságban és már alig vártam, hogy kipróbáljam. De bár nem tettem volna nagyon, nagyon kevés színe van és ami van, az sem olyan, mint a katalógusban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 13.

Bane

2015. szeptember 19.

Gagyi. Nincs színe. Amikor megláttam, akkor nagyon mérges lettem az Avonra, és majdnem írtam is nekik. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 19.

Reebuus

2015. július 11.

Ez meg mi a sz@r?! Ezt a kerdest konkretan feltettem magamnak miutan huztam egy vonalat a felso szemhejamra.... huztam volna, ha fogott volna barmit is :D ez valami elkepesztoen gagyi. Azt a par szaz forintot is sajnalom ra komolyan... tuti hogy a felnott szinezo konyvemben elobb elfogy zsirkretanak. Meg mindig alig hiszem el hogy ennyire gaz legyen valami :D soha tobbet color trend....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 11.

tdorina3

2014. december 2.

A zöldnek (anchormate) köze nincsen a katalógusban látható szép intenzív árnyalathoz.. nem igazán tudok nyilatkozni a tartósságáról, mert egyszerűen képtelenség felvinni a szemre, alig fog valamit.. talán ha ezer rétegben vinném fel, de hát kinek van ideje ezzel szórakozni... csalódás. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 2.

Dana1983

2013. július 29.

Hát, ez pénzkidobás volt. A színe szép de nem lehet normálisan felkenni, a bőrön nem jön ki a színe, az alakja is használhatatlan. Legalább nem volt drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 29.

mizse93

2013. május 29.

Senkinek nem ajánlom, ennél olcsóbb a tescoban kapható zsírkréta.
A színe nem rossz, de a retinámig kéne nyomni ezt, hogy fogjon is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 29.

Senkinek nem ajánlom, ennél olcsóbb a tescoban kapható zsírkréta.
A színe nem rossz, de a retinámig kéne nyomni ezt, hogy fogjon is...

zita.herkovics

2013. április 16.

már elnézést, de béna. ha elkopik a hegye akkor csak a bumbszli marad, azzal dolgozni képtelenség. pigmentáltság egyenlő a nullával kb, és a színek sem valami jók a választékot tekintve. ez most nem jött be, avon. sry.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 16.

Antioxidánsok: BHT