Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: boglarka88849, Módosítva: 2016. augusztus 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

3 színben rendelhető csillámos fedőlakk.

Kiszerelés: 8 ml

angyalka1225

2020. január 28.

Nem tudom, volt-e már, akinek előbb sikerült elhasználni, mint hogy beszáradt volna de ez botrány! Szégyenletesen sok lakkom van (és semmi olyan, amit ne lehetne a drogériákban megtalálni), de eddig max. kicsit besűrűsödtek, mikor már sokat használtam és kevés volt benne, de hogy alig párszor, és kb. belekössön az ecset?! Csak azért nem 1-est adok, mert különleges volt ez a rezes csillám. Amúgy az is volt még a bajom vele, hogy csak 1-2 nagyobb szemcsét lehetett ráerőltetni, de ezt már megszoktam az ilyen low budget fedőlakkoktól. :-/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 28.

HDorina

2019. szeptember 7.

Korábban használtam. Csillogó fény. A festett színre vittem fel száradás után. Szép végeredményt adott neki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

alexandra326

2017. április 27.

Nagyon szeretem, szuperül feldobja a sima krém finisű lakkokat. A gyűrűsujjamra szoktam felkenni. Három színt is megvettem: arany, ezüst és kék. Mindegyik nagyon szép. Kicsit ügyeskedni kell, hogy egyenletesen terüljön el a glitter, de megéri. Lemosni nem igazán szeretem, de elnézem neki.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 27.

Nikonik

2015. május 9.

Azzal kell kezdenem,hogy összességében nagyon nem szeretem a Color Trend lakkokat,mert szerintem a minőségük pocsék,de ez az egyetlen lakk "típus" a kivétel,mert volt már ilyenem régről és sajnos összetört és azóta kerestem és tavaly ősszel/télen amikor megláttam egyből megrendeltem az arany verziót és imádom! Pici az ecsete,de ennek ellenére könnyű vele dolgozni és kellő mennyiségű csillámot lehet a körömre vinni és viszonylag hamar is szárad. Az pedig csak extra dolog,hogy ez az arany verzió gyakorlatilag az összes színhez remekül illik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 9.

Pingvinke

2015. április 8.

Nekem kékben van meg, nagyon szép, csak nem túl egyenletesen viszi fel a csillámokat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 8.

Rami:)<3

2015. január 2.

Nekem a kék árnyalata van meg. Nagyon örülök neki. Szép körmöket tudok vele csinálni tartós szeretem :) annyira szépek benne a kisebb nagyobb csillámok. Teljesen megérte :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 2.

Bnemrita

2014. szeptember 25.

Csillámos fedőlakk? Lehet. Én ala natur használom, azt a fajtáját, amiben narancssárga csillámok vannak. Olyan a körmöm tőle, mint a fürjtojás. Nagyon érdekes, sokáig fent van, én nagyon szeretem így a kezem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 25.

judit.tak98

2014. augusztus 30.

Szép színe van,könnyű állaga és hosszan tart. Csak a nagyobb ˝csillámok˝ miatt nehéz felvinni és lemosni sem egyszerű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 30.

Marcsus

2014. április 22.

Használom már egy ideje, eljött az ideje a véleményezésnek. Eleinte csalódott voltam, mert nagy reményekkel rendeltem meg a lakkot, és nem egészen azt kaptam, amit vártam. Egy kicsit metálosabb, "elkent"-nek tűnő lakkra gondoltam, és kaptam helyette egy csillámos valamit. Aztán felkentem párszor, és megszerettem. Igaz, hogy lemosóval is nehéz leszedni, de nem is kell alá semmi, akkor is gyönyörűen mutat a körmömöm, relatíve tartós, de ha kopik, sem észrevehető. Nem venném újra, de elhasználom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 22.

PAncsi79

2014. április 3.

Nem vagyok rajongója a Color Trend lakkoknak, de szerintem ezek a csillámos lakkok egész jól sikerültek. Kicsit talán túl sűrűek, emiatt nehét egyenletesen felvinni, no de ahogy előttem is leírták, ha egyszer sikerül rendesen eloszlatni, akkor viszont nagyon szép!
A lemosás ugyanúgy rémálom, mint az összes ilyen körömlakknál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 3.

A lemosás ugyanúgy rémálom, mint az összes ilyen körömlakknál.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Red 6 / CI 15850, Ferric Ferrocyanide, CI 60725, Yellow 5 Lake / CI 19140

Színezék. Piros.

Szintetikus színező anyag. (Lila)