Avon

Ár:   469 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,14 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2011. október 27.

Kiszerelés:   1,14 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online

4 féle színben kapható szemceruza.

Lory

2015. január 1.

Úgy emlékszem,lehet rosszul,hogy többféle színkombinációban volt ez a kétvégű color trend szemceruza,nem csak 4-ben.Aztán lehet,azért tűnik többnek,mert nagyon sokszor rendeltem újra:DD
Szerettem,sokat elhasználtam belőle.Való igaz,kicsit puhább állagú,úgyhogy vízvonalra jobb mint felső szemhéjra de oda sem vészes,csak tűhegyesre kihegyezve a legjobb felülre használni,úgy vékony és nem maszatolódó vonalat lehet húzni.Ha meg el akarjuk satírozni,akkor jobb is a kenődősebb állag:)) A célnak megfelelő,jó termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 1.

t.evacska21

2014. november 17.

Alig fog. Így viszont nem sokat ér... Csak a fekete végét használtam, a másik végét nem tudom, milyen, nem nagyon szeretem színesre festeni a szemem.
Annyi az előnye, hogy olcsó és jó sokáig elég. Viszont inkább vennék drágábbat, de jobbat. ...de még az olcsók között is van sokkal jobb ennél. Egyszerűen alig akar fogni. És még az a kevés színezés sem tartós, amit ki lehet belőle csikarni... El sem használtam, félig sem, vettem inkább egy másik szemceruzát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 17.

timitoldi

2014. november 5.

Nekem tökéletes. Ez a két szín egy ceruzában fantasztikus ötlet. Elég sokáig eltart még rendszeres használat mellett is. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 5.

darksoul

2014. augusztus 9.

Évek óta elég sok két végű color trend ceruzát elhasználtam már, de még mindig nem tudok betelni vele. A kedvencem a fekete-fehér, mindig van egy a táskámban vészhelyzet esetére. A tetejét elsatírozom, aztán éles felső kontúrt,majd alsó kontúrt húzok, a fehéret pedig highlighterként használom és kész a teljes szem-smink. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 9.

Ryah

2014. július 12.

Sokféle szemceruzát próbáltam, innen-onnan vásárolva, de egyik sem vált be annyira, mint ez az Avonos (és ebből is szigorúan csak a Color Trendes. Próbáltam Avonosból is többfélét, de azok sem voltak nyerők nálam..).
Amit leginkább szeretek benne, az a puhasága, nem kell satírozni a vízvonalon, hanem 1-2 húzással is szépen, élénken színez. Szemhéjra mondjuk nem valami jó, épp ezért, mert maszatolódik. Zöld-fekete és fehér-fekete színekben volt nekem, a fekete végét nagyon sokáig használtam. A fehér-feketénél már el is fogyott, a zöld-feketénél most kezdett fogyni, a színes oldalaikból pedig még szinte semmit nem hegyeztem, és már évek óta megvannak.
Egyedüli negatívuma, hogy olykor a szemgolyóra is kenődik belőle, így enyhe időleges homályosabb látást is okozhat, ez néha nálam is, de ismerőseimnél is probléma... :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 12.

piskótatészta

2014. június 1.

Évek óta mindig megveszem a Color Trend szemceruzát,ha Silver árnyalatban kapható,nagy kedvencem. Teljesen mindegy,hogy dupla ceruzaként,feketével kombinálva,vagy csak simán kapható. Tartós,nem kenődik,még a nyári hőséget is bírja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 1.

kalmaniki

2014. május 18.

A lila-fekete duót vásároltam meg még tavaly, azóta csak néhányszor használtam, mert nem a szívem csücske, elég kemény az állaga, nem tartós, ráadásul a pigmentáltságával is akadnak problémáim.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 18.

motoros_csaj

2014. április 2.

Nekem fekete-lila színű van. Azt hiszem akciósan vettem. Már évek óta ezt használom, szép mélyfekete színe van és nagyon tartós. A lila végét nem is használom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 2.

Niki1991

2014. február 10.

A minőség a színek függvénye...pl a türkizből vagy lilából nagyon sokszor kell húznom belőle, hogy látszódjon.A fekete, ezüstből, zöld erősebb. Emellett hamar elmaszatolódik, és a hossza is csak hátrány, nem fér bele a kis kozmetikai táskába.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 10.

OrosziEszti

2014. február 10.

Nagyon puha, nem kell rányomni a szemre. Elég hamar elmaszatolódik, de sminkalapnak tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 10.