Avon

Ár:   469 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,14 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2022. március 4.

Kiszerelés:   1,14 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online

4 féle színben kapható szemceruza.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

nikol134

2014. január 4.

Évek óta megvan olyan mintha nem akarna soha elfogyni, nem elég tartós egy nap többször kell használni, és állandóan a belső szemzugomba gyűlik össze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 4.

love_cinderella

2013. december 26.

Évek óta ezt használom, sokáig elég. De csak belül húzom ki vele a szemem. Először könnyeztem tőle de úgytűnik hozzászokott a szemem. Viszont nem túl tartós, egy nap többször kell használnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 26.

Yume

2013. december 11.

Hát...Nekem igazából ami megtetszett benne az a "csomagolása"(szerintem aranyos,hogy ilyen rózsaszín mintás)és persze,hogy elég nagy a kiszerelése.Amit viszont nem szeretek benne ,hogy egyáltalán nem tartós,nekem legalábbis kb.15-20 percig maradt fönn...Pedig nagy reményeket fűztem hozzá.:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 11.

Aljona

2013. december 3.

Nekem a fekete-kék párosítás van meg. Nagyon szeretem!Egyetlen hibája,hogy egy bizonyos idő után fölragad, de gyönyörűek a színek,tartós, és nekem semmilyen látásproblémát nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 3.

wynter

2013. december 1.

Sajnos nekem is negatív élményeim vannak. Kemények, a színük túl fakó, és az én esetemben is jelentkezik a homályos látás, pedig alapvetően nem érzékeny a szemem.
Szerencse, hogy akciósan vettem őket, így nem fáj annyira.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 1.

Szerencse, hogy akciósan vettem őket, így nem fáj annyira.

lenaevans

2013. október 23.

Így visszagondolva szörnyűek egytől egyig... :D Az még hagyján, hogy csak a fekete része fogott normálisan, a másik vége (pedig volt ezüst&fekete, lila&fekete és még a bronzos&feketéne is adtam esélyt) meg szinte semennyire, még karcolt is mert olyan kemény volt. Ráadásul végig töredeztek, pedig nem dobáltam őket...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 23.

mogerdaa

2013. október 14.

Sziasztok! Nagyon szeretem ezt a szemceruzát. Erőteljesek a színei, én vízvonalra is használom. Sokáig a green/black volt meg, a zöld részének nagyon szép sötétzöld színe volt! Sajnos már nem gyártják abban a színben de ha esetleg valaki tud valami beszerzési helyet, vagy valakinek van "raktáron" kérem írjon! :) (pandaa84@gmail.com)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 14.

Nienor

2013. június 5.

A lila-fekete van meg, szerintem elég puha a hegye, én könnyen fel tudtam vinni, a színük szép, viszont nem igazán tartós. És ha belekerül a szemembe, tényleg homályos lesz a látásom és csíp. Azt hittem, allergiás lehetek az egyik összetevőre, de így, hogy más is ezt írta, azt hiszem, nem velem van a probléma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 5.

udvann

2013. május 29.

Ez valami botrányosan rossz. Fekete van, alig van színe, nagyon erősen kell rányomni, hogy megfogja a szemem, a másik probléma pedig amit Gwendoline is írt: konkrétan megvakulok tőle. Első alkalommal nem jöttem rá, hogy mi okozza, aztán miután többször használtam, feltűnt, hogy ez a homályos látás csak akkor jelentkezik, ha ezzel húzom ki a szemem. Azóta is ott porosodik, mert nem vagyok hajlandó elhasználni. Kár érte, a mérete miatt nagyon megérte volna az ára, így azonban kb. mintha kidobtam volna ezt a pénzt :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 29.

Gwendoline

2013. május 14.

Nagyon nem szeretem ezt a szemceruzát! Először is: ha kifestem vele alul a szemem, és belülre is teszek, teljesen elhomályosítja a látásom. És nem csak nekem: Anyukámnak is! Így nem merem használni. Csak felülre, tusvonalnak használgatom, néha, néha... de ha szembekerül, pff, akkor homályosít rendesen. Könnyezek is tőle... nem veszem soha többet újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 14.