Avon

Ár:   469 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,14 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2011. október 27.

Kiszerelés:   1,14 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online

4 féle színben kapható szemceruza.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

MoznOO

2013. április 13.

Fekete.ezüst változat van meg. A szürke túl kemény így használhatatlan, a fekete szép és lehet vele dolgozni,de lefolyik a szemem alá

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 13.

orsipanka

2013. április 4.

Fehér-ezüst volt egy korábbi változatból. A fehér elég puha volt ahhoz, hogy a vízvonalba használjam, és az ezüsttel sem volt semmi bajom. Engem nem irritál, és nem is olyan kemény, hogy kontaklencse mellett ne használhassam. Én nagyon elégedett vagyok vele, sokkal jobbnak tartom számos drágább szemceruzánál, utána vettem is belőle más színeket. Egyetlen hátránya, hogy túl hosszú és a kisebb neszesszerekbe nem fér bele. Az árát nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 4.

Detti

2013. március 17.

Nekem egy korábbi változata van, fekete-fehér. Akkor még sajnos nem voltak színesek. A fehéret nem használom, a fekete puha, jól használható. Alsó-belső szemhéjon, nekem is homályos látást okoz, de a szempillatőbe festve nem okoz problémát. Ha elfogy, nem veszek újat, az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 17.

eleonora

2013. március 10.

Tartós, szép színek, érzékeny bőrre nem ajánlom, mert nagyon kemény :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 10.

Tartós, szép színek, érzékeny bőrre nem ajánlom, mert nagyon kemény :)

kozlokova73

2013. február 26.

En nem nagyon sokaig hasznaltam,mert piros volt a szemem,meg maszatolodott is,de a fekete igazan fest,erus,nem olyan borzasztoak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 26.

nagynori

2013. február 26.

Az ára igazán kedvező, de nekem az eddig használt avonos szemceruzákhoz hasonlóan nem túl tartósak. Szürke-fekete színben van meg, a szürke része egész jó, a feketét az alsó szemkontúrhoz használom, és sajnos hamar elkenődik, eltűnik onnan, valamint sokszor a beslő szemzugomban köt ki, ezért gyakran kell ellenőriznem. A hosszával nekem nincs baj, bár egy buliba nem tudom ezt magammal vinni, mondjuk a farmerem zsebében:) Bevallom ha ilyen van és táskát nem viszek, akkor egy régi már ici-pici avonos cerkát viszek magammal, ami kb. 4 centis. Nem is tudom miért ragadtam le az avonnál ceruza terén, most készülök váltani.
Még annyi, hogy amikor füstös szemsminket csinálok magamnak, akkor ezt szoktam alapnak használni, erre megy még a fekete szemhéjpor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 26.

nkatika

2013. február 12.

Ezek a trendes ceruzák, akármilyen legyen is a külső borításuk, bántóak, nem kenődnek, satírozással is csak haloványak, mert a hegyük hihetetlenül kemény! Nem vagyok "kényes szemű", kontaktlencsém van, de ezt egyszerűen nem tudom használni, még frissen faragva sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 12.

kisroka

2013. január 24.

A lila-fekete párosból a lila tényleg használhatatlan, de a fekete belőle az egyik kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 24.

kitticat

2013. január 13.

Lila-fekete van meg, a lila szerintem használhatatlanul kemény. A fekete nem lenne annyira rossz, de nekem nagyon irritálja a szemem, szóval nem tudom használni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 13.

csuta

2013. január 12.

Nekem van egy szürke-fekete végű. Azt nagyon szeretem. A fekete elég puha, A felső szemhéjon egész nap kitart, a vízvonalon azért nem mindig. Furcsa mód, azóta kaptam fekete-fehérben és ott a fekete már nem volt ilyen puha, azt már nem is szoktam használni. A hossza tényleg kicsit zavaró. De amúgy egy nagyon jó darab.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 12.