Avon

Ár:   469 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,14 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2011. október 27.

Kiszerelés:   1,14 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online

4 féle színben kapható szemceruza.

hempike1

2013. január 10.

Az ezüst-fekete van nekem. Az ezüst nagyon jó, gyakran használom, de a fekete nem vált be. Talán túl kemény, ezért nem praktikus. Valóban rettenetesen hosszú maga a ceruza és ez zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 10.

monacska26

2013. január 1.

Nekem is a homályos látás és a könnyezés!! Nagyon rossz! :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 1.

Nekem is a homályos látás és a könnyezés!! Nagyon rossz! :/

Nicu

2012. december 19.

Nekem is volt ilyenem. Tényleg szépek a színei, de ahogy Leilaa írta, gyorsan fogy, és nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 19.

ponydogcat

2012. december 2.

Color trend termékekből ez a legjobb, olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 2.

Color trend termékekből ez a legjobb, olcsó.

Leilaa

2012. november 14.

Sok jó tapasztalatom nincs a Color Trend-es szemceruzákkal. Nem igazán tartós, hamar "el is fogy", viszont nagyon szép színekben kapható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 14.

virike9

2012. október 25.

pár éve volt karácsonyi kiadásban ez a kétvégü ceruza... én a lila-feketét rendeltem meg, anyukám pedig az ezüst-feketét. nagyon szerettük ezeket a ceruzákat! szépek a színei, jól pigmentálta, könnyü dolgozni velük. a színeseket tusvonal mellé/helyett használta,, a feketét pedig vízvonalra. a color trendes termékeket nem igazán szerettem, de ebben és pár másik termékben pozitívat csalódtam! remekül a helyén maradt vízvonalon is! ennél csak a Max Factor-os szemcerka teljesített jobban. Egy átlag sulis napot kibírt szépen az kb 7 órának felel meg, de volt hogy tovább is : ) mostani katalógusba van megint más színekben, lehet rendelek 1et... : )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 25.

lumiukko

2012. szeptember 26.

Az állagát szeretem ennek a szemceruzának (barna és fekete van meg), de a tartóssága nem valami jó. Akkor szoktam használni, ha csak kb 2-3 órára hagyom fenn magamon a sminket, vagy sötét színű szemhéjpúder után, hogy kihúzzam a felső szemhéjam, mert mint említettem, az állaga nagyon jó, és ezáltal jobban és precízebben lehet dolgozni vele, mint egy keményebb vagy éppen túl puha szemceruzával. A színei szépek.
Viszont a tartóssága miatt csak 3 pont, mert nekem az az egyik legfontosabb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 26.

Viszont a tartóssága miatt csak 3 pont, mert nekem az az egyik legfontosabb.

vikkancs

2012. augusztus 25.

Nem szeretem, nem jó, nem fog rendesen, mindig elkenődik... nem használom. fúj :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 25.

Moira

2012. augusztus 12.

Fekete-barna van meg, de nem használom, mert nagyon hamar elkenődik, illetve a használata után könnyezik a szemem sokáig és kicsit homályosabban látok...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 12.

Kriszta

2012. július 4.

Nekem fekete-barna van. Ha felkenem nagyon hamar könnyezni kezd a szemem és homályosan látok. Ráadásul nem is tartós, nagyon hamar kenődik. Nem vált be, és ha valakinek kicsit érzékenyebb a szeme, annak sem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 4.