Avon

Ár:   469 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,14 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2011. október 27.

Kiszerelés:   1,14 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online

4 féle színben kapható szemceruza.

trix

2012. július 1.

Egy feketét vásároltam belőle,könnyen fel lehet vinni a szemre,szép intenzív színe van,de minden alkalommal mikor használtam kb.fél órán keresztül nagyon homályosan láttam.Nekem nem vált be,nem vásárolom többé.Egyébként több ismerősöm is panaszkodott,hogy homályosan lát ettől a ceruzától.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 1.

orban.klaudia

2012. július 1.

Évek óta használom a feketéjét, de volt már pár a kétvégűekből is, mindet imádtam! Ilyen áron ilyen minőségbe nem tudok belekötni. Nem túl kemény, nem túl puha, pont jó, és a vízvonalon is FEKETE. Nem majdnem fekete, nem sötétszürkének látszik, igazi fekete! :]
Volt, hogy azonnal kellett szemceruza, és vettem másikat, persze azt is elhasználom, de ez a mindennapi, bármikor használható szemceruza számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

angeltear

2012. június 12.

Nekem a kék-fekete ceruza van meg, én szeretem mert nagyon jól pigmentált, könnyen fel lehet vinni a vízvonalra és elég tartós is. Szerencsére a szememet nem irritálta. Eddig a Miss Sporty szemceruza híve voltam, de ez kenterbe verte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 12.

Lisana

2012. június 1.

Amilyen könnyű felvinni, olyan könnyen is jön le onnan... Viszont a színei nagyon jók, és valóban sokáig elég, de ha az ember használja, ajánlott táskában vinni mindenfelé, és frissítgetni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 1.

Lillith

2012. május 30.

Egész jó kis ceruza, nagyon szépek, intenzívek a színei (nekem lila van), és tényleg sokáig elég. Nem törik nagyon hegyezésnél sem, ami nálam pluszpont, mert sok olyan szemceruzám volt már, ami hegyezésnél állandóan letört (jó hegyezőm van, nem az a baj :D). Tartósság szempontjából nálam közepes, bár rólam hamar lefolynak általában a szemfestékek, ceruzák. Az áráért teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 30.

Gabee

2012. május 30.

Két jó tulajdonsága van: nagyon sokáig elég, és könnyű kihúzni vele a szemed. Viszont gyorsan lekopik, elmaszatolódik. Nem tart semeddig szinte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 30.

judit91

2012. május 18.

Tartós, sokáig elég nekem már lassan 1éve megvan és még mindig van belőle pedig ezt használom a legtöbbet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 18.

Ophelia

2012. május 6.

Imádtam, hogy igazán intenzív fekete, nem kell kinyomni a szememet, hogy fogjon tisztességesen. Jó volt az állaga is, egyetlen negatívumnak azt találtam, hogy épp a lágysága miatt könnyen elkenődött. Lehet, hogy majd újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 6.

hedigaga

2012. május 2.

Imádom!:) Drámaian fekete, intenzív, nekem nem kenődik el, egyszerűen tökéletes:) Soha nem cserélném le:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 2.

villa

2012. április 2.

Nekem van lilában meg zöldben is. Imádom őket, mert jól lehet vele dolgozni. Ha elfogy, veszek még. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 2.