Avon

Ár:   469 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,14 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2011. október 27.

Kiszerelés:   1,14 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online

4 féle színben kapható szemceruza.

Panka97

2012. április 1.

A színe szép erős, de nekem a nap végére mindig el kenődik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 1.

A színe szép erős, de nekem a nap végére mindig el kenődik.

judit.nemes1028

2012. március 11.

könnyezik tőle a szemem, de nem csak ettől hanem az összes avonos szemceruzától:S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 11.

Bellala

2012. március 6.

Abszolute kedvenc szemceruzám. Tartós (nekem vízvonalon se tűnik el egyhamar, bár egész napot nem bír ki, az tény), szépek a színei és az állaga is pont az arany középút. Nekem nagy melegben sem szokott elkenődni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 6.

agi.greendaygirl

2012. február 27.

amíg nem voltam lencsés, kedvencem volt( vízvonalra a fekete ) aztán elkezdtem kontaktlencsét viselni, és sajnos valahogy ráoldódott a lencsémre, és e miatt homályos lett a kép :D amúgy ha nem vízvonalról van szó, szeretem őket, alapnak is jók. az ezüstöt évekig használtam régebben :) könnyen felvihetők, az állaguk pont optimális, nem túl krémes, így nem mászkál el. és nagyon olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 27.

Nixike666

2012. február 20.

Több színem van ebből a ceruzából szerintem árához viszonyítva tökéletes. Gyönyörűek a színei, jó az állaga. Egyetlen hátránya talán a tartóssága, de szemhéj alappal ez is korrigálható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 20.

ildcsu

2012. február 8.

Fekete, kék és ezüst ColorTrend-es szemceruzám van. Nekem tökéletesek a nappali sminkhez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 8.

AnZsu

2012. február 6.

Nekem most is van egy kétvégű color trend szemceruzám. Én szeretem, mert pont annyira látszik, amennyire és szeretem, szép színe van és tartós is:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 6.

bendee91

2012. február 6.

Regebben volt ilyen color trendes ketvegu szemceruzam. Hat meg se latszikm hogy hasznaltaem. Hamar lekopik. Nem szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 6.

arminacska

2012. február 5.

Na, most jön az a pont, ahol az én allegia-mentes bőröm, szemem bemondta az unalmast. Nem elég, hogy hamar lekopik a vízvonalról, én több percig - néha 10! -, nem is látok rendesen tőle, meg könnyezem... nem fogom újra venni, az biztos. Erős kettő?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 5.

Joana

2012. január 7.

A színei gyönyörűek, pigmentáltak, de a tartósság az 0.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 7.

A színei gyönyörűek, pigmentáltak, de a tartósság az 0.