Avon

Ár:   469 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,14 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2011. október 27.

Kiszerelés:   1,14 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online

4 féle színben kapható szemceruza.

Holly

2011. december 28.

Nekem is van egy color trendes szemceruzám, és nagyon meg vagyok elégedve :) Az ára nagyon kedvező!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 28.

Biu

2011. december 23.

Szemfesték/szemhéjalap fölött nekem elég ideig tart, vízvonalon hamar eltűnik, de ennyi pénzért nem is várhatja el az ember lánya, hogy egy ilyen kényes ponton is működjön :). Általában szezononként szoktam venni egyet, anyukám is nagyon szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 23.

PindurPandur

2011. december 18.

Ez az abszolút kedvenc szemceruzám! Közepesen puha, könnyű felvinni és egész tartós. És jó sokáig elég. Nálam magasa veri a többezer forintos szemcerkákat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 18.

Q.

2011. december 6.

Szerintem nagyon jók ezek a szemceruzák!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 6.

Szerintem nagyon jók ezek a szemceruzák!

Saffy15

2011. november 23.

Szépen fel lehet vinni, de szerintem nagyon hamar lekopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 23.

Szépen fel lehet vinni, de szerintem nagyon hamar lekopik.

Csillagvirág

2011. október 27.

Igen,osztom Fatime véleményét! Nekem fekete-barna és fekete-lila volt.
Nem vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 27.

Igen,osztom Fatime véleményét! Nekem fekete-barna és fekete-lila volt.
Nem vettem újra.

fatime

2011. október 27.

Nekem a barna-fekete van meg, szerintem az Avon kitekerhető szemceruzája élénkebb színű és tartósabb is, de ezt 400 Ft-ért vettem annyit bőven megért és elégedett vagyok bele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 27.