Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: silentmobiusvox, Módosítva: 2012. december 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Bele kell mártani a felvinni kívánt szemhéjpúderbe, majd úgy kell vele kihúzni a szemet mint egy szemhéjtussal.

Kiszerelés: 3 ml

Damayanti

2016. december 3.

Gyönyörű színben volt meg, de sajnos többszöri mártogatás után lett csak egy viszonylag látható eredménye és hamar beszáradt, használhatatlanná vált...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 3.

tdorina3

2015. július 29.

Szép tusvonalat lehetett vele húzni, igaz, nagyon sokszor kellett belemártani a szemhéjpúderbe, hogy rendesen felvegye a színt. A nap folyamán sem kenődött el. Az egyetlen dolog, amiért lepontozom, mert iszonyatosan marta a szemhéjamat, amíg száradt, ezért is váltam meg tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 29.

Naoto

2013. január 27.

Ezt megvenni pénzkidobás volt. Nagyon sokat kell mártogatni-forgatni a szemhéjpúderben hogy felvegye rendesen a színt, és még így is elég halvány lesz az eredmény. Nem hordtam túl sokáig egyszer sem, de az volt az érzésem, hogy nem túl tartós. Majd azért adok neki még egy esélyt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 27.

csakbarbi

2013. január 23.

vizes tus ecsettel ugyan ezt meg tudod csinálni. amúgy nem rosz ötlet de feleslegesnek tartom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 23.

mercike44

2012. november 11.

Hááát, hogy úgy mondjam én nagyon csalódtam!
Nagyon sok reményt fűztem ehhez a termékhez de hiába.. kifogyott a folyékony tusom, gondoltam megrendelem, hátha jó lesz.. de csalódtam.. amikor belemártottam a szemhéjpúderbe, akkor csak az ecsetre ment fel.. a szemhéjamra ilyen átlátszó folyadék..
2*-t kap, mert az ecsetével szép tusvonalat lehet húzni :)
az essence gél állagú szemhéjtusával csodálatos tusvonalat lehet húzni *-*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 11.

Hááát, hogy úgy mondjam én nagyon csalódtam!
2*-t kap, mert az ecsetével szép tusvonalat lehet húzni :)
az essence gél állagú szemhéjtusával csodálatos tusvonalat lehet húzni *-*

ILoveGarnier

2012. szeptember 25.

Egyszerűen nem vette fel a szemhéjpúdert, és ha sikerül is nehezen sikerül vele elsőre szép kontúrt húznom, és mindezt kétszer kell megcsinálni! Az előttem szólóhoz hasonlóan egy picit nekem is csípte a szemhéjam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. szeptember 25.

kitkat

2012. szeptember 20.

Ellentétben másokkal nekem nem volt gond a felvitellel, próbáltam lila szemhéjpúderrel, és szép kontúrt tudtam vele húzni. Nekem a gond az vele, hogy olyan mintha csípné a szemhéjam, irritál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 20.

gabyca34

2012. szeptember 14.

Nekem semmit nem ér.. Hiába mártogatom bele a szemhéjpúderbe, nem akarja az igazságot. Pedig úgy megörültem, amikor behozták mint új terméket, azt hittem nagyobb durranás lesz. Gyerekeknek való termék, nem hiszem hogy kísérletezgetni fogok vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 14.

silentmobiusvox

2012. augusztus 23.

Imádom a színes tusvonalakat, ezzel pedig egyszerűen lehet még szivárványszínű vonalat is alkotni, ennyi pénzért pedig bőven megéri, én nagyon jól elszórakozom vele :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 23.

VasBernadett

2012. július 26.

teljesen fölösleges a létezése. kipróbáltam, hátha jó és hasznos lesz, de nem tetszik. a folyadék maga túl híg, és kellemetlen a szaga. az ecset nem elég masszív, nekem 4 használat után elkezdett szétfoszlani, ezen kívül rosszul tisztítható. a színt relatíve jól veszi fel, de sokszor kell nyomkodni a szemhéjpúderbe - aminek felszínén egyébként nyomot hagy, és azt onnan le kell kaparni, mert onnantól már nem porlik úgy mint azelőtt. a tartóssága sem megfelelő - egy tustól többet várna az ember, még akkor is, ha ezt a tusféleséget tinilányok szórakoztatására találták ki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 26.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol