Avon

Ár:   599 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 599 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lau0825, az összetevőket feltöltötte: LadyGrey, Módosítva: 2019. június 4.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online: Avon.hu, 599 Ft

Kényeztesse magát igazi különlegességekkel! Ápolja bőrét és kápráztassa el érzékeit a teljesen kinyílt cseresznyevirágok finom illatával!

Ár: 599 Ft , Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

virag004

2018. november 25.

Az illata kellemes, gyengéden tisztít csak, többet vártam volna tőle, nem igazán habzik, én leárazva vettem még, így megérte, de eredeti áron nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

Wiki

2016. november 29.

Szeretem, bár hamar fogy, az árát soknak találom...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.

Szeretem, bár hamar fogy, az árát soknak találom...

Csirip74

2016. november 13.

Annyira sajnálom, hogy az illata hamar semmivé lesz. Pedig a sorozatban talán a tusfürdőnek van a legjobb illata. Szettben vettem akciósan, így az ára baráti volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 13.

maca1979

2016. november 7.

Ezt a véleményt-t a közösség nem találta hasznosnak. Mégis elolvasom

illata kellemes nyárias illatú

(-2)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 7.

Ezt a véleményt-t a közösség nem találta hasznosnak. Mégis elolvasom

illata kellemes nyárias illatú

(-2)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Kendralinx

2016. április 9.

a cseresznyevirágot sehol nem találom szóval érdekes nem szárít annyira

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 9.

a cseresznyevirágot sehol nem találom szóval érdekes nem szárít annyira

szabo123

2015. december 27.

nekem megfelel:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 27.

nekem megfelel:)

Banszky

2015. december 6.

Szettben van meg (bár külön-külön vásároltam őket). Zselès állagú,jó az illata de nem habzik elèggè. Nyárra tökèletes kis könnyed tusi de tèlre nekem kell valami testesebb. Kiszerelèse pici ehhez kèpest az ára sok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 6.

spavanilly

2015. november 11.

Szettben vettem. Jó illatú, de nekem nem volt túl tartós. Utazáshoz ideális méretű, kis helyet foglal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 11.

Csipetke

2015. október 14.

Nagyon friss illata van tényleg fel frissít.Jó az állaga jó használni.Egy a baj vele,hogy kicsi :) Nem szárítja ki a bőröm sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 14.

JudithBeauty

2015. augusztus 5.

Ugyanolyan finom illat, mint a testpermet, tökéletesen harmonizál vele. Nyáron szoktam inkább használni, mert teljesen felfrissít. Nem szárítja a bőrt, bár kicsit habozhatna jobban is. Az új csomagolása jobban tetszik. Mivel csak 200 ml, elég hamar elfogy, de a Naturals-ok közül az egyik legjobb tusolózselé.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

A japáncseresznye virágának a kivonata. A krémekben bőrkondícionáló hatása miatt használják.

Színező anyag. (Piros)