Avon

Ár:   3499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: skin, az összetevőket feltöltötte: tothdetty22, Módosítva: 2020. május 24.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Prémium minőségű, természetes formulájú szemhéjpúder.

• vegán,
  • alkohol és illatmentes,
  • allergológiailag tesztelt,
  • klinikailag tesztelt.

7 árnyalatban kapható

skin

2020. május 22.

Taps az Avonnak. Ezzel a szemhéjpúderrel engem lenyűgöztek. A minőségére panasz nem lehet. Lila színben vásároltam meg ,ha lehet azt mondani életem lilája. Visszafogottan csillog satírozni gyerekjáték. UD alappal nekem estig tart . Alap nélkül viszont hajlamos potyogni kicsit így érdemes alapozás előtt felvinni.
Kacérkodom még egy-két szín kipróbálásával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 22.

Kacérkodom még egy-két szín kipróbálásával.

Emolliensek: Octyldodecyl Stearoyl Stearate
Színezékek: Zinc Stearate