Avon

Ár:   3299 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: Gabby, Módosítva: 2019. február 7.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Az Eau de Bouquet kölni egy igazán ragyogó, nőies és gyengéd illat, tökéletes virágimádó hölgyeknek.

Fejillat: mandarin, zöld illatjegyek, sárgabarack

Szívillat: rózsaszirmok, jázmin, gardénia

Alapillat: pézsma, ámbra, szantálfa

mandarinosz1962

Korcsoport: >54
2019. január 17.

Kellemes üdítő virágillat, végre valami ami nem olyan hogy: ezt már éreztem valamiben de miben: gondolatot ébreszt. Tavaszra jó lesz de most is hozza a télben azt hogy tavasz lesz. Nekem tetszik, tartós rajtam, máris megkedveltem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. január 17.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Hydroxycitronellal, Eugenol, Cinnamyl Alcohol, Citral
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090

Színező anyag. (Piros)