Avon

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2014. augusztus 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Dezodorok

Az egész testre használható dezodoráló spray, az Elite Gentleman kölni illatával.

Az orientális-fás illatkategóriába tartozó deo spray főbb illatjegyei a verbéna, a kardamom és a cédrusfa. Az úriember illata, aki mindenből csak a legjobbal éri be.
A frissítő, orientális fás és a mámorító konyak érzéki aromái egy különleges, misztikus hangulatot teremtenek, csakúgy, mint egy hordó nemes bor.

Kiszerelés: 150 ml

baba_girl_16

2019. augusztus 21.

Férjem már nem egyet elhasznált belőle és nagyon szereti. Általában csak magára fújja az illata kedvéért, de nagyon tartós, még amikor hazajön munkából akkor is lehet érezni. És tényleg nem hagy foltot a ruhán. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

cseresznyee1

2015. szeptember 9.

Páromnak rendeltem meg pár hete. Most kezdte használni, megvan neki a parfüm is, de hihetetlen, hogy a dezodor illata tovább megmarad. Ami nagy plusz, hogy egyáltalán nem hagy foltot. Nagyon szereti, és úgy néz ki következő rendelésemben is szerepelni fog:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 9.

Dayanara

2014. október 12.

Kedvelem, már a második flakonnal rendeltem meg magamnak (elég férfias illat, de rajtam egy idő után megváltozik és lágyabb, konyakos, kissé balzsamos lesz, ami mindenkinek tetszik, de még akkor sem nőies illat és nem is túl édes).
A csomagolásról csak annyit, hogy egész jól néz ki, igaz tök egyszerű. Viszont amit még kiemelnék, az az, hogy mindkét flakon esetében úgy érkezett meg a termék, hogy már a dobozban le volt esve a teteje. Nem fújódott ki belőle meg semmi, de a kupakja nem passzol rá rendesen és ha csak ránéz az ember már leesik róla, sőt, néhol be is van kicsit horpadva a flakon ( alig észrevehetően). Elég sok idő eltelt a két rendelésem között, és mégis ilyen mindkettő, szóval aki szereti magával hurcolni, az vigyázzon vele. De különben nem olyan rémes, fújni, adagolni például jól lehet belőle, és nem zavaró a kupakja sem úgy általában.
Ajánlanám is szívesen, csak sajnos ez is csíp egy kicsit nekem hónaljra fújva, és kis piros pöttyök jelennek meg (amik pár óra vagy 1-2 nap alatt eltűnnek), valószínűleg az alkoholtól. Pedig örültem amúgy, hogy nincs benne alumínium, de az alkohol nekem eléggé betesz úgy tűnik... Alkalmazás után kicsit csíp és éget, pláne, ha sokat fújok, így van egy negyedóra szenvedés, amíg ez elmúlik, de kibírható azért, és lehet én fújok túl sokat oda). A triclosan-t szoktam bírni, ezért gondolok az alkoholra, ill. mert az első helyen szerepel. Szóval napi használatra nem ajánlom és ez nem is igazán izzadásgátló, hanem csak illatos testspray. Olykor lehet a parfüm helyett is használni, akár nem túl kényes ruhára, sálra is, máskor pedig akár a parfüm mellé is kiegészítésként. Vagy én példádul olykor a hajamra fújom az ilyeneket, de nekem ugye hosszú.

És jöjjön akkor a jó rész! :-)
Nekem nem hagyott foltot, de érdemes megvárni, amíg teljesen megszárad. Nem ennek van a leggyorsabb száradási ideje, de ezt meg lehet oldani, befújja magát az ember és addig leül e-mailt olvasni vagy elmegy fogat mosni vagy amit éppen. Az illata nagyon tartós ennek is, a másik kedvencem a Black Suede Touch amit próbáltam, így ahhoz tudom hasonlítani. Hasonlóan tartós, az illatukban is akad némi hasonlóság így nem kizárt, hogy akinek az egyik tetszik, annak a másik is fog. Ez ellenben szerintem valamivel lágyabb, puhább, finomabb, kellemesebb illat, talán kevésbé erős és tolakodó, mint a BST. (Abból van kölni, ebből pedig illatmintám, amíg nem lesz meg a kölni. :))
Kifújáskor én a borókát (néhol azt is írják, hogy van benne) érzem legelőször, ami tényleg borókás illat, amolyan erősen fás, érdekes. Elég férfias akkor, és bizonyos értelemben marad is végig, csak egy idő után (legalábbis rajtam) átalakul és inkább a konyak lágyabb illata kerül előtérbe, és marad valami isteni illatfelhő az ember körül. Nem bírom az édes illatokat, de szerintem ez nem túl édes, inkább csak finom és lágy. Nyáron még nem próbáltam, de egyéb évszakokban szerintem pont ideális lehet. És tényleg nagyon tartós. továbbá kifinomult (főleg az Avon-hoz képest) és érdekes illata van, a konyakos rész sem az a tipikus alkoholos, vagy kocsmai illat. Inkább csak annyit érezni, hogy hhm, mi ez a kellemes illat rajtad, de nem igazán észrevehető, hogy van benne konyak és nem fogják azt gondolni az emberről, hogy ivott valamit. :D
Imádom ezt is, az illat miatt meg is adnám a maximális pontszámot, de azt majd talán a kölnihez. Itt sajnos le kell vonnom, egyrészt a kupak miatt, másrészt azért, mert az én bőrömet kicsit irritálja, illetve nem nagyon értem, hogy hová kellene akkor fújnom, ahol nem csíp, szóval nem igazán értem, hogy ha ez nem izzadásgátló spray, csak deo spray, akkor mi a pontos funkciója.
Nem akarok 2 csillagot levonni, mert hihetetlenül tartós az illata, bárhová fújom, és minden alkalommal öröm, amikor "meglepetésként" megérzem magamon még a nap végén is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 12.

És jöjjön akkor a jó rész! :-)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citral, Coumarin, Lyral, Linalool, Citronellol, Limonene
Tartósítószerek: Triclosan