Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Indigo, az összetevőket feltöltötte: Málni, Módosítva: 2014. december 4.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Az Eternal Magic Enchanted egy varázslatos, csodákkal teli helyre repít téged, távol a világ zajától. A fekete málna a lédús fekete ribiszkével és buja zöldekkel keveredve egyszerre ragyogó és elbűvölő. Az ibolyalevél, zöld gyémántrózsa és bársonyos írisz ellenállhatatlan virágcsokra az érzéki, csábító nőiességet testesíti meg. Végül a kasmírfa, a krémes vanília és az átható pézsma a misztérium aurájával lengi körbe viselőjét.

Kiszerelés: 50 ml

Vizililiom

2017. április 7.

Nagyon finom, gyümölcsös, egyben üde, friss, hűs illat, sajnálom, hogy elfogyott és már nem kapható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

Ella

2017. március 16.

Illatosított oldalon nagyon kellemes, friss, gyümölcsös-zöld illat volt. Megrendeltem, rögtön kettőt, de annyira féltettem, hogy csak most bontottam fel (száraz, sötét, hűvös helyen tartottam az évek alatt). Rajtam sajnos nem túl finom, inkább kesernyés, de nem a jó értelemben, hanem nagyon. :( Tartóssága kb. 2 óra, és amíg érezni lehet, akkor sem erőteljes. Bár ha azt vesszük, hogy az én bőrömön mennyire előnytelenül működik, nem is zavar. Talán előveszem május környékén, ha melegebb lesz, hátha akkor kompatibilisebb lesz velem. Ha nem, akkor kénytelen leszek megválni tőle...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 16.

krizsaneniko

2017. január 24.

Valaki tudja még hogy lehet-e kapni? Nagy kedvencem volna, hatalmas málna fan vagyok, és még drágább kategóriában sem találtam még finom málnás illatot. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

MrsWolf

2016. november 24.

Ajándékba kaptam. Jó illat, szeretem az avon parfümöket nagyrészt. Van nála tartósabb, egyedibb illat is, így 4*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 24.

minaya

2016. május 18.

Parfümstopot hirdettem, mert kb. 30 üvegcse sorakozik a polcon, és nem látom a végét, hogy mikor fogynának el.... :)
De a lényegre térve nagyon megtetszett az illata pár katalógussal ezelőtt, a 8-as katalógusban pedig nagyon kedvező áron volt egy csomagban (5 termék: ez a parfüm, szájfény, testápoló, arcmaszk és szemkörnyékápoló 3499 Ft-ért), ezért beadtam a derekam egy újabb parfümnek, vagyis kölninek.
A "nagytesót" kifejezetten büdös pacsulinak éreztem, de ez messze felülmúlja azt. A nevéhez méltón tényleg bűbájos illat: kifinomult, érzéki, megfelelő arányban gyümölcsös-virágos és egyben fás-zöld. Nekem egy tündér jut eszembe róla! :)
Sajnos tényleg nem tartós, ezért -1 csillag. Örülnék, ha kihoznának egy EDP verziót, mert akkor visszakapná a +1 csillagját. A tartósság miatt nem valószínű, hogy újraveszem.
Ennél "Nr.1-abb" parfümjeim is vannak, és nem a legkülönlegesebb illat, így -1 csillag. Az AVON parfümök sorából viszont picit kilóg ez a kompozíció szerintem, mert nem olyan "egyen illat", mint a többi.
UPDATE: visszakapott +1 csillagot, mert ahogy használom, egyre inkább megszeretem. Egyre jobban tetszik, hogy egyszerre meleg és krémes, de mellette virágos és fás-zöld...talán egy picit keleties-fűszeres jegyek is vannak benne. Mostanában pont ezt szeretem. Most már kifejezetten sajnálom, hogy már nem gyártják, mert újravenném. Ja és már több pasi is megdicsérte, hogy nagyon-nagyon jó illatom van. Úgy tűnik, nekik is tetszik! ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 18.

xszemyx

2016. április 18.

Finom illat, de mégsem olyan különleges. Ahogy megszagoltam, rögtön egy átlagos otthoni nap jutott eszembe, ezek szerint is fogom használni - itthonra, mikor szükségem van, hogy felvidítson kicsit. Esetleg utcai rohangálós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 18.

Kiscsillag5

2015. március 22.

Finoman édes, friss, üde. Nagyon szeretem. Nemrég sikerült belőle szereznem újra. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 22.

kinibaba19

2014. november 12.

Nekem túlságosan tolakodó volt a málna illat. Elajándékoztam. És akinek odaadtam ő is továbbadta ugyanezen ok miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 12.

surrealia

2014. augusztus 4.

Nagyon kellemes, málnás, gyümölcsös illat... Sok emlék fűz ehhez a parfümhöz, és mivel már nem gyártják így hagytam az üvegcse alján pár fújásnyit.
Remélem, lesz még lehetőség rendelni belőle. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

Remélem, lesz még lehetőség rendelni belőle. :)

csevelin96

2013. október 14.

Kellemes illat, de nem túl tartós, így igen hamar elhasználtam:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 14.

Kellemes illat, de nem túl tartós, így igen hamar elhasználtam:)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Limonene
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 10 Lake / CI 47005, CI 42090

Színezék. Lilás piros.