Avon

Ár:   3799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fayless, az összetevőket feltöltötte: Esztuci, Módosítva: 2018. június 27.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

"Változtasd a kihívásokkal teli napod igazi sikerélménnyé az örök optimizmust sugárzó frangipáni illatával, melynek akkordjai tökéletesen simulnak a lédús gyümölcsös és édes, vaníliás-fás jegyekbe, egy igazán gazdag és különleges illatkompozíciót alkotva."

Fejillat: frangipáni virág, körte, Chantilly

Szívillat: piros gyümölcs elixír, fekete ribizli, indiai jázmin

Alapillat: vanília, tölgyfa, pézsma

Avon Eve Confidence testápoló és miniparfüm szett
Ár: 1500 , Eladó: Esztuci
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 2500 , Eladó: Esztuci
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

senskin

2018. szeptember 12.

Szintén ajándékba vettem a vaníliás vonal kedvelőinek tetszeni fog. Tesóm imádja az édesen vaníliás illatokat. Nem fog benne csalódni! :)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

adrica

2018. augusztus 29.

Máson érezve nagyon tetszett, és felbátorodva rendeltem egy 10 ml-et. Nos, rossznak nem mondható, de ütősebbet vártam. Az első benyomásom az volt, hogy mintha már lett volna az Avonnak régen ilyenje, csak nem jövök rá, hogy mi volt a neve. Meleg, friss, édes, semmi különös, az édes gyümölcsös mellett lebeg egy kis friss, citrusosság és ami viszont nagyon tetszik, az a végkifejlet, az a halovány vanília ami megbújik benne. De sajnos ez sem menti meg nálam, hogy ne érezzem azt, hogy ez bizony egy egyszer használatos parfüm lesz, és köszönöm, ennyi, többször nem veszem. Nem varázsolt el és kész. Többet szerettem volna kapni, szerettem volna elhinni, hogy naaa, most végre lehet, hogy lesz egy jó kis különleges, amire már évek óta vágyom, de nem, semmi, ez olyan kis snasz. És azóta is várom az áttörést...

adrica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

abicicaaa

2018. augusztus 27.

Szerintem ez egy egyszeru, edeskes, mindennapi illat, semmi egyedi, elveszik a tomegben, ettol fuggetlenul finom. Bar nem vagyok szakerto :D
Rajtam kozepesen tartos, 1-2 fujas is eleg, kulonben tolakodo
Avonos szinten merve semmi kivetnivalot nem talalok benne
Upd. az elején meg oke volt, szaladgalos illatnak elment, most vagyok a 10 milis felen es rosszul vagyok tole. Nemtudom megmagyarazni miert, de nem birom elviselni.

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Rajtam kozepesen tartos, 1-2 fujas is eleg, kulonben tolakodo
Avonos szinten merve semmi kivetnivalot nem talalok benne

annodobo

2018. augusztus 14.

Tisztára olyan, mint a Parisian Chic. 😂 Régen nagyon szerettem. Még nem tudom eldönteni, hogy ez vagy az alluring lesz a kedvencem. Pár nap és kiderül.

annodobo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Whosthatfitgirl

2018. augusztus 13.

Rettentő vakmerően, mindenféle szaglászás, parfümminta nélkül vettem meg mind a három Eva Mendes parfümöt, gondoltam, ennek a nőnek nem lehet rossz az ízlése! :D Hiszen nézzük csak meg a férjét....khmmm... :D:D:D:D:D
Nos, visszatérve a tárgyra eddig csak ezt az egyet próbáltam ki a háromból és bevált! Nagyon kellemes, olyan "laza vagány nő" illata van. :) A páromnak nagyon tetszett az illata, meg is kérdezte, "huuu, mivel vagy befújva?Nagyon jó!" és mikor mondtam, hogy egy kemény 3 ezer forintos parfümmel, akkor elkerekedett a szeme. :)
Hétköznapokra teljesen jó, ruhámon és a hajamon másnap is érzem az illatát, nekem a bőrömről kicsit hamar elillan, úgy érzem. De úgy gondolom ennyi pénzért teljesen jó.
Kiváncsi vagyok a többi hogy teljesít majd! ;)

Whosthatfitgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Kiváncsi vagyok a többi hogy teljesít majd! ;)

tofika

2018. július 25.

Barátnőmnél láttam meg először ezt a terméket, és az illata teljesen elvarázsolt. Használtam mini kiszerelésben, és nagyobb változatban is.
Egyszerűen megunhatatlan még annak ellenére is, hogy mindig szívesen próbálok ki valami új illatot. :)

tofika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

AppleMaple

2018. július 17.

Kipróbáltam a 10 milis verzióját, mert imádok kisérletezni de ezzel a kis mennyiséggel mégsem kockáztatok annyit. Az volt az élményem, hogy jó-jó de valahogy mégsem passzol hozzám. Pedig leirás alapján azt gondoltam, és mások is szóvá tették de mégsem. Amúgy azt kiemelném, hogy elég tartós, ezzel nincs gond.

AppleMaple
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

kacibog83

2018. június 29.

Mintám volt belőle. Az én bőrömön a vaníliás jegyek érvényesültek leginkább. Teljesen olyannak éreztem, mint az Avon Scent Essence Velvet Amber kölni illatát, csak az jóval olcsóbb, mint ez, viszont tartósságát illetően sem múlja alul. Szóval, ha valaki erre a parfümre vágyik, szerintem megéri az olcsóbb "tesójára" benevezni.

kacibog83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 29.

Poptie

2018. június 18.

Kellemes, nőies illat.

Poptie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 18.

Kellemes, nőies illat.

Bububaba

2018. június 15.

Kedvenc parfümöm az Avontól. Közepesen tartós,finom fás-virágos illata van,többen megdicsérték.

Bububaba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 15.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Citronellol, Coumarin, Farnesol, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700

Színező anyag. (Piros)

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.