Avon

Ár:   5299 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fayless, az összetevőket feltöltötte: Esztuci, Módosítva: 2018. június 27.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

"Változtasd a kihívásokkal teli napod igazi sikerélménnyé az örök optimizmust sugárzó frangipáni illatával, melynek akkordjai tökéletesen simulnak a lédús gyümölcsös és édes, vaníliás-fás jegyekbe, egy igazán gazdag és különleges illatkompozíciót alkotva."

Fejillat: frangipáni virág, körte, Chantilly

Szívillat: piros gyümölcs elixír, fekete ribizli, indiai jázmin

Alapillat: vanília, tölgyfa, pézsma

Avon Eve Confidence 30ml
Ár: 2000 , Eladó: Dorina09
Állapot: 1-szer próbált , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 3499 , Eladó: TTCo
Állapot: ÚJ, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, fizetés banki utalással után postázom

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Jaina

2022. április 1.

Nagyon tartós, kellemes illat, ősszel-télen kerül nálam elő. Én csak a jázmint érzem rajta, a bőrömön leszáradás után szinte teljesen ugyanaz, mint az Avon Maxima (talán ez egy icipicit frissebb, lágyabb). Újravevős. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 1.

Miza123

2022. február 14.

Olyan szép kis üvege van, többet vártam volna tőle :( Tucat illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 14.

Olyan szép kis üvege van, többet vártam volna tőle :( Tucat illat.

Adrus08

2022. február 13.

Termék mintát kaptam belőle pár éve, elsőre szerelem lett ez a parfüm,aztán sokáig nem tudtam a nevét,de most biztosan be fogom szerezni újra!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 13.

Szintia92

2022. január 14.

Imádom! Komolyan ez egy könnyed és édes igazi NŐI ILLAT! Lehet belőle bátran fogyasztani, tartóssága közepes de nem is bánom mivel ha kell ha nem, valljuk be imádunk fujkodni :D. A hétköznapokban mindenképpen, de egy-egy alkalmakkor is teljesen megállja a helyét! Én ajánlom mindenképp!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 14.

Terru

2022. január 7.

Ő az egyik kedvenc őszi/téli Avonos parfümöm. Édes de pont amennyire kell, nem fojtós és nehéz. Az ára is rendben van, sűrűn van akción. Tartóssága kb 5 óra ami az árához képest ok. Ruhán mosásig megmarad. Többen is megdicsérték. Kollekcióm örökös darabja lesz amíg gyártják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 7.

lois

2021. december 17.

Őszi illat, vaníliás, édes, de nem émelyítő. Gyengéd, kedves, kiegyensúlyozott női illat, fiatalos, modern, letisztult, elegáns. Szerintem nem hétköznapi. Nagyon sokan megdicsérték rajtam, a második üveggel rendeltem belőle, nem tudom megunni. A párom azt mondta, hogy ez az illat teljesen én vagyok. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 17.

haszi79

2021. december 9.

Csak vaníliaimádóknak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 9.

Csak vaníliaimádóknak!

hdori23

2021. november 28.

Próbára vettem meg a 10 ml változatot, tömény rajtam túlságosan édes már szinte èmelyítőnek érzem.

Főleg randikon szoktam használni, mert a férfiak nagy többsége megdicséri rajtam. Sokat finomít rajtam sokkal nőiesebbnek is érzem magam tőle.. Munkahelyre úgy érzem nem jó a hivatásomból adódóan sem ahhoz túl édes.
Nagyon tartós,napokig érzem a ruháimon ha befújom. egyik legjobb Avonos parfüm szerintem attól függetlenül hogy magamon nem szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 28.

Kusika

Korcsoport: >54
2021. október 26.

Katalógusból nem merek nagy kiszerelést rendelni mivel már többször ért csalódás.
10milis mininm van belőle és azt kell,hogy mondjam ,hogy meglepődtem a saját
kategoriájához képest egészen viselhető.Nyoma sincs a tipikus avon összetevònek
ami sajnos viselhetetlenné teszi őket valamint a túltolt vanília-cukor felhőnek.
Édes körtés finomság de nem fullasztóan gejl módon.

Update:
Teszteltem napi viseletre is hordható,irodabarát de elég 2 fújás belőle
különben túl sokká válik.
Emlékeztet Heidi Klum Shine parfümjére.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. október 26.

10milis mininm van belőle és azt kell,hogy mondjam ,hogy meglepődtem a saját
kategoriájához képest egészen viselhető.Nyoma sincs a tipikus avon összetevònek
Édes körtés finomság de nem fullasztóan gejl módon.

Update:
Teszteltem napi viseletre is hordható,irodabarát de elég 2 fújás belőle
különben túl sokká válik.
Emlékeztet Heidi Klum Shine parfümjére.

angela88

2021. augusztus 25.

Édes, körtés-vaníliás illat, a színét jól eltalálták, számomra inkább nyári parfüm, sokáig szerettem, de már meguntam. A vaníliás alap az Attractionra emlékeztet teljesen, amit viszont nem szeretek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 25.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate, Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Citronellol, Coumarin, Farnesol, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Színező anyag. (Piros)