KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   3599 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 3599 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: fayless, az összetevőket feltöltötte: Esztuci, Módosítva: 2018. június 27.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 3599 Ft

"Változtasd a kihívásokkal teli napod igazi sikerélménnyé az örök optimizmust sugárzó frangipáni illatával, melynek akkordjai tökéletesen simulnak a lédús gyümölcsös és édes, vaníliás-fás jegyekbe, egy igazán gazdag és különleges illatkompozíciót alkotva."

Fejillat: frangipáni virág, körte, Chantilly

Szívillat: piros gyümölcs elixír, fekete ribizli, indiai jázmin

Alapillat: vanília, tölgyfa, pézsma

Ár: 3599 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Avon Eve Confidence testápoló és miniparfüm szett
Ár: 1500 , Eladó: Esztuci
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 2000 Ft , Eladó: Edina1313
Állapot: új, bontatlan, fóliázott, Helyszín: Szolnok, fizetés: fizetés banki utalással előre, a terméket postázom is (postán maradó ajánlott levél súly szerint, posta csomagautomata, foxpost, mpl csomag)

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

AppleMaple

2018. július 17.

Kipróbáltam a 10 milis verzióját, mert imádok kisérletezni de ezzel a kis mennyiséggel mégsem kockáztatok annyit. Az volt az élményem, hogy jó-jó de valahogy mégsem passzol hozzám. Pedig leirás alapján azt gondoltam, és mások is szóvá tették de mégsem. Amúgy azt kiemelném, hogy elég tartós, ezzel nincs gond.

AppleMaple
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

kacibog83

2018. június 29.

Mintám volt belőle. Az én bőrömön a vaníliás jegyek érvényesültek leginkább. Teljesen olyannak éreztem, mint az Avon Scent Essence Velvet Amber kölni illatát, csak az jóval olcsóbb, mint ez, viszont tartósságát illetően sem múlja alul. Szóval, ha valaki erre a parfümre vágyik, szerintem megéri az olcsóbb "tesójára" benevezni.

kacibog83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 29.

Poptie

2018. június 18.

Kellemes, nőies illat.

Poptie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 18.

Kellemes, nőies illat.

Bububaba

2018. június 15.

Kedvenc parfümöm az Avontól. Közepesen tartós,finom fás-virágos illata van,többen megdicsérték.

Bububaba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 15.

Agicaa

2018. június 7.

Nagyon tetszetős, csajos az üvege, az illat nem kevésbé csajos, édes és púderes. Egyszóval kívül-belül nagyon bejön, csak egyetlen kis gondom van vele: tartóssága rajtam nem a legjobb, így muszáj vagyok 1 csillagot levonni belőle.

Agicaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 7.

gre05

2018. június 4.

Anyukám imádja az édes, kellemes virágos illatokat és mindig is avonos parfümöket használt. Most ez a parfüm lett a nagy szerelem, egy-két fújás elég és egész nap érezni az illatát.

gre05
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 4.

abicicaaa

2018. június 2.

Szerintem ez egy egyszeru, edeskes, mindennapi illat, semmi egyedi, elveszik a tomegben, ettol fuggetlenul finom. Bar nem vagyok szakerto :D
Rajtam kozepesen tartos, 1-2 fujas is eleg, kulonben tolakodo
Avonos szinten merve semmi kivetnivalot nem talalok benne

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 2.

Rajtam kozepesen tartos, 1-2 fujas is eleg, kulonben tolakodo
Avonos szinten merve semmi kivetnivalot nem talalok benne

Lovemyhair

2018. június 2.

Tartós, felfújás után nagyon tetszik az illata, viszont miután áll pár órát nagyon büdös lesz. Pedig nagyon sokat vártam tőle, csalódás volt, mert az avonnak általában jó parfümei vannak. Szerencse, hogy csak 10 ml-s kiszerelést vettem.

Lovemyhair
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 2.

Hkanna

2018. május 29.

Nagyon nőies, elegáns illat. Tartós is viszonylag, délután szoktam "utánfújni". Nagyon szeretem.

Hkanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 29.

petrucyka1

2018. május 26.

NAgyon szeretem ezt a parfümöt. Kellemes az illata rajtam viszonylag sokáig is megmarad . Bekerült a kedvenc parfümjeim közé és általában 2 naponta biztos hogy ő hozzá nyúlok. Szuper kis illat :)

petrucyka1
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 26.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Citronellol, Coumarin, Farnesol, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700

Színező anyag. (Piros)

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.