Avon

Ár:   5299 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fayless, az összetevőket feltöltötte: Esztuci, Módosítva: 2018. június 27.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

"Változtasd a kihívásokkal teli napod igazi sikerélménnyé az örök optimizmust sugárzó frangipáni illatával, melynek akkordjai tökéletesen simulnak a lédús gyümölcsös és édes, vaníliás-fás jegyekbe, egy igazán gazdag és különleges illatkompozíciót alkotva."

Fejillat: frangipáni virág, körte, Chantilly

Szívillat: piros gyümölcs elixír, fekete ribizli, indiai jázmin

Alapillat: vanília, tölgyfa, pézsma

Avon Eve Confidence EDP Parfüm bliszteres parfümminta 🎁 AJÁNDÉK minta 🎁
Ár: 50 Ft vagy AJÁNDÉK 500 Ft feletti vásárlásnál , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt, Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.
Avon Eve Confidence EDP Parfüm bliszteres parfümminta 🎁 AJÁNDÉK minta 🎁
Ár: 50 Ft vagy AJÁNDÉK 500 Ft feletti vásárlásnál , Eladó: minaya
Esztuci

2019. február 14.

Megrendeltem ezt is és a lilát is, lévén hogy úgy sem tudok ellenállni az újdonságoknak, hát akkor próbáljuk ki. Azt hittem ez lesz az új kedvencem. Csalódtam. Van benne valami jellegzetes, de mégis olyan semmilyen, mert fél óra múlva, mintha ott sem lett volna. Persze fújkáltam én rendesen, volt hogy megdicsérték a lépcsőházban, de mire eljutottam az úticélra, már nyoma sem volt. Így hát fújkáltam az irodában is, ott is dicsérték arra az 5 percre, amíg érződött. De sajnos ez csak ennyi. 15 perc hírnév. Kár, mert van benne fantázia.

Esztuci
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 14.

Mariann1807

2019. január 30.

A mintáját rendeltem, ezt és a lila színűt. De ez számomra sokkal kellemesebb, nőies, tényleg magabiztosságot sugárzó. Tartóssága is remek, biztosan meg fogom venni a parfümjét :)

Mariann1807
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

MeridaMD

2019. január 13.

Kellemes illatú, közepesen tartós, főleg ruhán vagy hajon :)

MeridaMD
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 13.

Kellemes illatú, közepesen tartós, főleg ruhán vagy hajon :)

agopcsatimi

2019. január 5.

Kedvenc illatom, imádom magamon! Viszonylag tartós, ezért az árért korrekt szerintem.

agopcsatimi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 5.

OrosziEszti

2019. január 2.

Kedvenc parfümöm. Nagyon édes és tartós illata van.

OrosziEszti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 2.

Kedvenc parfümöm. Nagyon édes és tartós illata van.

Effi

2018. december 21.

Kellemesen simogató, nőies illat a hideg időkre. Az én bőrömön kevésbé, hajamon, ruháimon annál inkább tartós.

Effi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 21.

pointofview

2018. november 28.

Nagyon kellemes illata van, az Avon-os illatok közül ez az egyik kedvenc, hétköznapokra is ajánlom mindazoknak, akik szeretik a gyengéd, nem túl feltűnő, virágos- gyümölcsös illatokat. Talán egy kicsit lehetne tartósabb, de ebben a kategóriában ezért az árért megéri.

pointofview
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 28.

d.anett89

2018. november 8.

Van ilyenem, akiósan jutottam hozzá. Viszont ritkábban használom. Igen, szerintem mások szerint is tartós az illata, csak az illatkategoriája nem illik hozzám:)

d.anett89
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 8.

bugeyes

2018. október 23.

Nem bántásból írom, de nekem egy csomó Avon parfüm valahogy kisebb különbségekkel, de tök egyformának tűnik. Ez végülis egy kellemes meglepetés, mert bár nem túl különleges, de nekem pont a tartósságával nincs bajom, én egész nap érzem magamon, ha használom. Ami plusz, hogy édesebb illat, de nem idegesítő vagy gejl. Hétköznapokra szívesen használom el, alkalmakra inkább maradok a két kedvenc nagyágyúmnál.

bugeyes
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

Maryetta

2018. október 21.

Kellemes illat , de valahogy nem eleggé karakteres. ☺

Maryetta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

Kellemes illat , de valahogy nem eleggé karakteres. ☺

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Citronellol, Coumarin, Farnesol, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700

Színező anyag. (Piros)

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.