Avon

Ár:   5299 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fayless, az összetevőket feltöltötte: Esztuci, Módosítva: 2018. június 27.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

"Változtasd a kihívásokkal teli napod igazi sikerélménnyé az örök optimizmust sugárzó frangipáni illatával, melynek akkordjai tökéletesen simulnak a lédús gyümölcsös és édes, vaníliás-fás jegyekbe, egy igazán gazdag és különleges illatkompozíciót alkotva."

Fejillat: frangipáni virág, körte, Chantilly

Szívillat: piros gyümölcs elixír, fekete ribizli, indiai jázmin

Alapillat: vanília, tölgyfa, pézsma

1500 Ft Avon Eve Confidence Parfüm 30 ml
Ár: 1500 Ft , Eladó: alexandra326
Állapot: Pár fújás hiánnyal , Helyszín: Budapest (VII.), fizetés: Személyesen vagy postával/Foxposttal

Ncsk

2021. május 26.

A lanyom hasznalja. Rajta egyedi es nagyon tartos. Bar a legtobb parfum tartos az avonnal.. szerintem. Ha nem erzem magamon, akkor is egesz nap megjegyzi valaki, hogy huuu de jo ez az illat. Sokfelet kiprobaltam mar es mindegyik mukodott, ami nem a haromezres kategoria. Oszinten szolva csak a parfumok jonnek be az avontol.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 26.

b5bea

2021. május 9.

Mostanában olyan Avon-os illataim voltak, amik túlon-túl hamar elillantak. Ő jóval tartósabb. Van benne valami, ami nagyon tetszik, erőteljes, mégis a finomságát megőrzi. Amolyan régi idők illatát idézi bennem. Nagyon tetszik magamon :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 9.

Katty26

2021. május 6.

Nagyon könnyű , nőies illata van , bár én sose érzem magamon egész nap ( egy parfümöt se ) de a sálamon érzem ha a parfümöt nem is használom reggelente a nagy rohanásba és olyan érzés mintha egy dögös pasitól puszit kapnék. Ja és egyszer amikor ezt a parfümöt viseltem , bár én akkor már nem éreztem egy srác a munkahelyemen megdicsért hogy milyen jó illatom van :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 6.

Kajmi

2021. április 26.

Ez az egyik kedvenc illatom. Már többször megrendeltem. Nem tolakodó, finom, édes, nőies illat. Én még este is szoktam érezni magamon az illatát, úgyhogy tartósnak mondanám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 26.

KonDori

2021. március 15.

Számomra ez egy nagy kedvenc, kellemes édeskés (nem túl tömény) illat, abszolút nőies illat. A bajom vele, hogy nem túl tartós az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 15.

Szethy00

2021. március 2.

Nagyon finom, nőies illat. Nem az az "émelyítően erős", inkább szolidabb és tartósnak is egész tartós :) Biztosan újra fogom venni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 2.

Eowynie

2020. december 30.

Megvoltam vele elégedve, bár én őszi/téli illatnak mondanám. Nem túl tartós, de az árához képest szuper kis illat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 30.

Bellana

2020. december 14.

Számomra nem tartozik az erősebb parfümök közé, lágy, édeskés illata van, ami pár órával később eltűnik, de addig szeretem, olyan kis meleg, napfényes illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 14.

BBibi

2020. november 1.

Nagyon erzekeny vagyok az illatokra, migren triggernek szamitanak nalam, igy nehez megfelelo parfumot valasztani.
A katalogusban levo finom illata eloben eleg eros, orakkal kesobb szelidul egy meleg, noies, anyas, "gondoskodo no" illatta. Tartósnak is nagyon tartós. Viszont egy ido utan es az elejen szamomra mar émelyítő az illata. Elhasznalom, de nem veszem ujra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 1.

Teokleia

2020. szeptember 27.

Egy hete kaptam meg ajándékba, azóta egyszer használtam egy fontos estén. Lehet hogy a ruhám anyaga, a bőröm, a hormonok, fogalmam sincs, de hipertartósan, vagy 12 órát érződött, fantasztikusan, mégis szolidan volt jelen. A szív-illata a kedvencem, egyszerre füstös és édes, önmagamnak érzem magam benne. Őszintén ajánlom, akinek az illat tetszik, a tartóssági panaszok miatt ne döntsön ellene... az ára miatt jobban megérteném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 27.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Citronellol, Coumarin, Farnesol, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700

Színező anyag. (Piros)

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.