Avon

Ár:   5999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: JudithBeauty, Módosítva: 2020. május 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatösszetevők: feketeribizli, cassis, frézia, cédrus

Avon Eve Truth (=zöld) parfüm bliszteres parfümminta 🎁 AJÁNDÉK minta 🎁
Ár: 50 Ft vagy AJÁNDÉK 500 Ft feletti vásárlásnál , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt, Helyszín: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.

d.anett89

2020. szeptember 30.

Az üvege nagyon bejött,de az illata nem. Olyan semilyen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 30.

Az üvege nagyon bejött,de az illata nem. Olyan semilyen.

Bellana

2020. szeptember 29.

Kellemes, lágy illat, nagyon szeretem használni, nem túl erős, így meleg napokra is szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

Palma215

2020. augusztus 19.

Nekem ez egy nagyon finom illat. Olyan kellemes érzés viselni, kellemes megérezni magamon, a dizájnja is pontosan illik hozzá. Nagyon nagyon szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 19.

Enne

2020. augusztus 10.

Szerk.: Elajándékoztam. Próbálkoztam vele több alkalommal is, de az előzőekben leírt tapasztalat ismétlődött újra. Az ajándékozott sem volt elájulva tőle első szaglásra, szóval nem tudom... furcsa egy illat.

2019. 12. 07.
Fura. :/ Nem olyan, mint amire számítottam. Elsőre az illatosított intimbetétek ugrottak be róla. Pedig nagy reményeket fűztem hozzá, mert imádom a "zöld" illatokat. Amikor teljesen leszárad, akkor már kellemesebb, de azt meg alig érezni. Hál'istennek, 10 ml-eset vettem belőle. Ezt azért könnyebb lesz elfogyasztani. Ha változik a véleményem, jövök frissíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

2019. 12. 07.

Raincloud

Korcsoport: >54
2020. július 5.

Rajtam kellemes ribizlis, cédrusos illat, a tartóssága pár óra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. július 5.

Rajtam kellemes ribizlis, cédrusos illat, a tartóssága pár óra.

JudithBeauty

2020. május 24.

Először csak a miniparfümöt rendeltem meg, és mivel nagyon tetszett az illata, már az 50 ml-eset is beszereztem. Nekem nagyon bevált, kellemes, tavaszi virágos illat, nem fullasztó. A tartóssága lehetne kicsivel jobb, de az Eva Mendes-es parfümök közül szerintem ez a legjobb.
Főleg tavaszi és a nyári időszakban használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 24.

Főleg tavaszi és a nyári időszakban használom.

Yubiri

2020. május 15.

A legtöbb avonos parfümtől, ahogy ettől is, fejfásás és émelygés tör rám. Alig vártam, hogy hazaérjek és letusoljak, illetve a hajamból is kimossam a beletapadt illatot. Fogalmam sincs milyen összetevőt tesznek bele a parfümjeikbe, ami nálam ezt váltja ki. Szerettem volna egy cédrusos illatot, de ennek virágos (talán) fréziás illatát érzem csak. Valaki írta előttem, hogy Bright Crystal jellegű illat, jellegében én is ahhoz hasonlítanám. Tartós illat, még este zuhanyozáskor is intenzíven éreztem, amikor ráfolyott a víz, viszont ezzel szemben szerintem elég bőrközeli is. Én soha többet nem szeretnék ilyen illatú lenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 15.

mlexa

2020. április 17.

Nagyon finom illat! A kicsi és a nagy változata is megvan. Most valahogy ez a kedvenc. A tartósságával sincs baj, Avonhoz képest elég jól bírja. Szerintem még fogok rendelni belőle mindenképp! ☺️

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 17.

MissQuen

2020. március 17.

Egyik kedvenc avonos parfümöm. Az avon EVE kollekció illataiból, szerintem ez sikerült a legjobban. Nem tolakodó, rendkívül nőies, vizes-zöld-virágos, könnyed és tartós parfüm. Az avonnak most nagyon jól sikerült eltalálnia ezt az illatot.
Szép az üvegcséje is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 17.

Szép az üvegcséje is.

Kincsike04

2020. február 17.

Nagyon kellemes illata van, nekem nagyon tetszik az én ízlésem. Tartósságáról véleményt még nem tudok mondani, mert 2 napja van meg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 17.

Színezék. Lila színű.