Avon

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: andrej, az összetevőket feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2017. február 13.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Fedést és kellemes érzést ad arcbőrének és nem hagy foltokat maga után. A Comfort Wear komplex-nek köszönhetően természetes hatást és komfortérzetet kölcsönöz. Hidratál és felszívja a felesleges faggyút, ahol szükséges. SPF 12-es fényvédővel.

5 árnyalatban kapható

infinitypurple

2019. augusztus 19.

Csalódás volt. Pár használat erejéig volt csak jó, kis mennyiségben is úgy érzem, mintha egy maszk lenne az arcomon. Iszonyú szaga van, a tartóssága átlagon aluli a feltüntetetthez képest, fixáló púderrel lehet javítani a helyzetet. A színe narancssárgás, abszolút nincs természetes hatása, ráadásul borzasztóan ki szárította az arcbőröm. Felesleges pénzkidobás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

monika1974

2018. október 10.

Jó pár éve használom, felváltva egy másik AVON alapozóval! Elsőre nem vártam tőle sokat, de meglepő volt, hogy "áttetsző" és mégsem lazúr hatású púderrel együtt!!! Nekem bejött!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 10.

unoemi16

2018. augusztus 11.

Csalódtam a termékben , sokkal jobb fedést vártam, a színe sem jött be és sajnos túl sok időt sem bír ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Rozsdas

2018. március 22.

Hosszú ideje ez az első alapozó, ami valóban fed is. Gyönyörűen elfedi a bőrhibákat, a bőröm nem lesz tőle ragadós, és egy 8 órás műszakot gyönyörűen kibír nekem. Ebből is látszik, hogy mindenkinek más jön be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 22.

coffeegirl

2018. február 19.

Nekem egyelőre jó, de én nem szoktam az egész fejemet bekenni, nem vagyok egy nagy alapozós, egyik ismerősöm kamasz kora óta alapozózik és mára annyira ráncos szegény.. gyanítom, hogy ez a rengeteg alapozás is rátett. Szóval már ebből kiindulva sem használom csak ritka alkalmakkor. Néha csak az orromra kenek egy kicsit, nagyon szépen lefedi a mitesszereket. Tartósságát mindig elfelejtem lecsekkolni. Nekem alapból inkább zsíros hatású arcbőröm van, így szerintem egy idő után győz a zsír :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 19.

csibike100

2018. február 2.

Borzalmas!
Én a Nude árnyalatot rendeltem meg, amely az Avon alapozóknál tökéletes választás szokott lenni, de ennél a terméknél nem is az a baj, hogy sötétebb, mint a bőrszínem, mert nyilván a katalógusból könnyű mellé fogni, na de ez annyira narancssárgára szárad, hogy azt nem hiszem el. A fedése közepes, de mindegy is, mert nehéz egyenletesen eldolgozni. Bár már az előzőek alapján se voltam róla jó véleménnyel, de hát van ilyen, persze nyilván zavar, hogy a márka olcsó kategóriás Colortrend alapozójához hasonlít kétszeres áron, de ezen túl léptem. Azonban lemosásnál azzal kellett szembesülnöm, hogy tele lett kiütéssel tőle az arcom. Ezek után inkább maradok a márka jól bevált True Colour alapozóinál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 2.

Borzalmas!

Barbika

2017. december 7.

Most kezdtem el használni én is, nekem nagyon bejött, tök jól fed, és matt hatású.Az állaga is teljesen korrekt, pedig tartottam a folyékony alapozótól, eredetileg kőpúdert szerettem volna, de ehhez most potom összegért jutottam hozzá. Az orromon a mitesszerkéket simán eltünteti, nekem ez a legfontosabb :) A tartósságát még nem figyeltem meg, annyira nem érdekel, úgyis sokat vagyok itthon .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 7.

Csutak

2017. október 13.

Az extartartósság nagyon erős túlzás. Fél órát, ha megmarad az arcomon, púderrel. Utána vagy szétfolyik vagy nem tudom, de ugyanolyan zsíros az arcbőröm, mint előtte. Másrészt pedig már felvitelkor is eléggé furcsa...fényes... Sajnos három csillag, pedig első alapozóm volt, rossz érzés lepontozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

022Flower

2017. július 5.

A szine tul narancssargas es az allaga is borzaszto. Ragados erzes amikor az arcomon van. Csak cakey hatast lehet vele elerni. Nekem nem jott be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 5.

Egoistagumikacsa

2017. június 24.

Az extra tartós jelző erős túlzás. Közepesen fed, könnyen lehet vele dolgozni. Többnyire egyenletesen kopik, nyáron nagyjából öt órán át kitart utána szükséges egy kis rásegítés. Ilyen áron ennél jobb alapozó is található az avon kínálatában.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 24.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol, Trifluoromethyl C1-4 Alkyl Dimethicone

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.