Avon

Ár:   1398 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: v.szilvia789, Módosítva: 2017. február 22.

Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Krém-gél formula, mely akár 18 órán át megtartja intenzív színét. Nerm gyűlik össze a szemhéj redőiben és nem maszatolódik. Nagyon kényelmes viseletet bizotosít.

5 féle színben kapható

jutkaci

2017. május 7.

Szerintem ez egy nagyon jó kis szemhéjfesték, amíg be nemszárad. Utána sajnos számomra használhatatlan.Ecsettel és ujjal sem tudom felkenni. Pedig nagyon jónak tűnt. Nem kenődött el, tartós volt egész nap. Lila van meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 7.

vadaszokutambolkotrodj

2017. április 5.

Amikor nincs kedvem/időm építgetni a sminket alapozóval, több színnel, akkor ez a tuti befutó. Mert csak úgy magában felkenem és fenn is marad egész nap. Nagyon szeretem. Gélkrémnek nem mondanám, inkább kőpúder szerűnek. Valóban a vége fele összetörik, kiszárad, de én ennek ellenére tudom használni. Ecsettel simán felkenem , nem is értem, itt mindenki arra panaszkodik, pedig csak sima essence-es ecsetem van :D Alig várom, hogy megérkezzen a második üvegcsém, forever bronze! ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 5.

Nime

2016. december 19.

A Forever bronze, és Taupe árnyalatok vannak meg és nagyon szeretem őket,nekem elég krémesek - még :D - és könnyen lehet felvinni ujjal és ecsettel is.
Volt már dolgom ilyen tégelyes kis cumókkal az avontól - nevezetesen a szemhéjtussal- az is jó volt pár hónapig aztán használhatatlan lett, viszont a másik tégelyes - nevezetesen a szemhéjalap- még a mai napig is jó és használható pedig nem mostani darab. Szóval kíváncsi leszek ők hogy alakítanak majd :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 19.

kekelilla

2016. november 6.

Soha senkinek nem ajánlanám. A forever bronze árnyalat van meg, aminek a színe végülis szép lenne, de már az első pár használatkor se volt elég krémes, nagyon nehezen tudtam felvinni, utána pedig jött a feketeleves, kb másfél hónap után annyira megkeményedett, hogy egyben kiesett a tégelyből. Totális pénzkidobás volt :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 6.

Dea

2016. október 21.

Upate2: Az egy baj vele, hogy rettenet kemény az állaga és ecsettel alig lehet kiszedni, ujjal meg jön szét darabokban, de amúgy álom lenne :)

Update: Imádom <3 A kedvenc sminktermékem, minden sminkemnél használom. Sminkalapnak használom többnyire és így szuper tartós, estig fent marad a szemsmink vele. Illetve a láthatatlan sminkhez is tökéletes :) Ha beszáradni kezd, egy kávéskanál olívaolajjal újra lehet éleszteni ^^

Én az aranyszínű árnyalatnak vagyok büszke tulajdonosa :) A következőképpen tudom összefoglalni a tapasztalataimat.
+Olcsó
+Tartós, sminkalapnak tökéletes
+Kézzel a szemhéjon könnyű eldolgozni
- Nagyon kemény, ecsettel felvéve darabos
- Nem igazán pigmentált
Összefoglalva előnye a terméknek a tartóssága és az hogy olcsó, így sminkalapnak tökéletesen megfelelő, aki sima szemhéjfestéknek akarja, annak problémát jelenthet az, hogy nem pigmenált és az is hátránya, hogy nagyon kemény. Sminkalapnak nagyon ajánlom,szemhéjfestéknek már kevésbé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 21.

+Olcsó
+Tartós, sminkalapnak tökéletes
+Kézzel a szemhéjon könnyű eldolgozni
- Nagyon kemény, ecsettel felvéve darabos
- Nem igazán pigmentált

anettvagyok

2016. július 18.

Az egyetlen hibája, hogy könnyen kiszárad, de egyébként nagyon jó. Nekem az arany árnyalat van meg - vagy szemzugba, vagy alapként használom, mindkettőnek nagyon szép. És igen, valóban tartós, reggeltől estig bírja

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 18.

Moncheechee

2016. július 4.

Csatlakozom az előző véleményekhez. Aranybarna színben rendeltem, de nagyon nehéz egyenletesen felkenni, és pár hét használat után csomósodik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 4.

Jane

2016. május 30.

Jaj hát én nagyon szomorú vagyok... Nagyon vágytam erre a termékre és megfelelőnek is tűnt az első 3 használatkor, de utána megkeményedett, és csomósodás nélkül már nagyon nehéz volt eldolgozni :( Azért bánt annyira, mert amúgy imádom a színét és a tartóssága is tökéletes lenne, hiszen szerintem, ha rajta múlna, akár egy hétig is fent maradna :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 30.

MulBria

2016. május 30.

Nem vagyok vele megelégedve. Nem elég krémes, nem elég tartós, nem lehet szépen eldolgozni. Megbánom, hogy megrendeltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 30.

Candy21

2016. május 23.

Nekem nagyon tetszik és tényleg tartós ez az egyetlen szemfesték ami megmarad a szememen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 23.

Emolliensek: Isododecane, Cyclopentasiloxane, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Paraffin, Dimethicone, Octyldodecyl Myristate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Methyl Trimethicone, Polymethylsilsesquioxane, Dimethicone
Illatanyagok: Glyceryl Rosinate
Színezékek: Aluminium Stearate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Alumíniumsóból származó sztearinsav. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodásgátló segédanyag valamit színezék.