Avon

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Anna28, az összetevőket feltöltötte: Incuss, Módosítva: 2015. július 22.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Dezodorok

A Far Away illatú deo spray tartósabbá teszi a parfüm illatát és hosszantartó frissességet nyújt.

Ilang-ilang, vanília, szantálfa jegyekkel.

Ár: 500 ft , Eladó: Viqus
Állapot: 1-szer probált, Helyszín: Budapest 2. Kerület , fizetés: Fizetés banki átutalással, átvétel személyesen vagy postai úton
Ár: 600 (+Foxpost) , Eladó: googles
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest (4. vagy 15.), Fót, Göd, Dunakeszi körzet, fizetés: személyesen vagy Foxpost

AVP

Korcsoport: >54
2018. június 9.

Édesanyám csak ezt használja évek óta! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. június 9.

Édesanyám csak ezt használja évek óta! :)

Makocska

2017. november 16.

Minden rendben vele!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Minden rendben vele!

Hoslaura5

Korcsoport: < 18
2017. június 9.

Kiprobaltam,de mint az osszes parfzm deo sprayeol az a velemenyem,hogy nem tartosak,az arukat se erik meg.Ez se volt kulonb a tobbitol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 9.

DianaS

2016. április 20.

Anyukám használja ő imádja, én is kipróbáltam, ha olyan hangulatom van fújok is a ruhámra, hogy tartósabb legyen. Tényleg nagyon jó illata van, különleges kis vanilliás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 20.

Incuss

2015. július 21.

Imádom ezt a spray-t.Reggel befújom magam vele,és még este is érzem a kellemesen édes illatát.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 21.

Kodi

2014. december 15.

Inkább csak az alkohol illatát érzem, kifújás után még nagyon sokáig. Avégére gondolom azt a kevéske parfümöt is kifújtam belőle, ami volt még benne, és már csak valami gépolaj szagú alkohol jött ki belőle. Ekkor laza mozdulattal a kukában landolt. Mínusz 1 csillag. Pedig csak úgy a fújókát megszagolva azt gondoltam, hogy pont olyan lesz, mint a parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 15.

Berniii

2014. január 12.

Nekem picit csalódás ez a dezodor. Nem olyan az illata, mint a katalógusban volt. Sajnos rossz választás volt..nem mondom, azért elhasználom, de többet biztos, hogy nem rendelek belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 12.

viktoriacsoke

2013. március 11.

egyszerűen imádom tartós és jó illata van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 11.

egyszerűen imádom tartós és jó illata van

szabiina

2013. február 1.

Túl erős volt az illata, ezért nagyon ritkán használtam, a parfüm változatot sokkal jobban szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 1.

Bubuka89

2012. október 3.

Rossz! Soha többet! Nagyon dezodor szaga van, nem ér nyomába a parfüm változatának!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 3.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Bromide
Tisztítószerek: Cetrimonium Bromide
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Lyral, Linalool, Coumarin, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate
Tartósítószerek: Cetrimonium Bromide, Benzyl Alcohol