Avon

Ár:   4199 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Liana88, az összetevőket feltöltötte: marshmallow0322, Módosítva: 2019. augusztus 5.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatjegyek: pézsma, fekete ribizli, madagaszkári vanília

Ár: 2000 , Eladó: Nora85
Állapot: 3* fújtam, Helyszín: Budakeszi, fizetés: Személyesen Budakeszin vagy postázom utalás után. (Ez esetben bele kell kalkulálni a + 1500- forintos szállítási költséget.)
d.anett89

2019. október 9.

Nálam be vált, volt szerencsém ismerős által olcsóbban hozzá jutni miután szaglásztam. Reggel befújom magam,este ugyan úgy erezhető az illata

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 9.

vanillacake

2019. október 5.

Rajtam majdnem olyan mint az Oriflame Amber Elixir. Nem rossz, édes, fűszeres, erőteljes illat. Ami a tartósságát illeti, 6-7 órán át biztosan intenzíven lehet érezni. Szerintem hétköznapokra és alkalmakra is megfelelő lehet. Figyelembe véve, hogy avonos parfüm és fillérekért jutottam hozzá, túl sokat nem vártam ettől az illattól, de a 4 csillagot megadom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 5.

random

2019. október 3.

én hagyományosan nem vagyok oda sem az édes illatokért, sem az avonos parfümökért, de ez valahogy megfogott (és nem csak azért, mert a légrégibb barátnőmtől kaptam). kicsit olyan gyümölcskompót és virágos öblítő (vagy esküvői virágcsokor) keverék. felületesen szagolva kicsit emlékeztet a Creation Lamis Fatal Snake-jére, ami egy Dior Poison kopi, (egyébként csak a vanília közös bennük, és talán a narancsvirág, plusz mindkettőben vannak bogyós gyümölcsök, de másmilyenek, és ennyi), de ha kicsit is gondolkodom, akkor nyilvánvalóan különböznek. ez az avonos cucc sokkal könnyedebb, és viszonylag meleg időjárásban (20 fok felett) sem fojt meg. a hatósugara nem nagy, de azért érezhető (6 óra múlva is érzem, de más nem érzi, csak ha direkt odajön hozzám beszélgetni), a tartóssága meg bőrön tényleg nem az igazi, ruhán viszont nagyon jó. szóval, ez az a fajta parfüm, ami nélkül lehet élni, de örülök neki. lehet, hogy ha fizettem volna érte, pláne ha teljes árat, eggyel kevesebb csillagot kapott volna, de simán jobb mint közepes parfüm.

amúgy csak engem emlékeztet a csomagolása a régi poison üvegére? csak ezen keresztbe a közepén van a hullám, nem a két szélén :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 3.

lacrymosa88

2019. október 2.

Nekem Crystal Noir beütése van, legalábbis ezt éreztem ki belőle. Mintha egy fapados koppintása volna. Ami persze nem rossz, mert az eredeti nagyon is tetszik, de a nyomába sem érhet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

CeCeDrake

2019. szeptember 22.

Olvastam, hogy ez CH 212 VIP-re (is) akar hasonlítani. Ezért vettem meg 3 db ezresért, azt évekig használtam télen. 0%-ban hasonlít Morillas által megálmodott 212 VIP-re. De még Black Opium sincs benne, Good Girl meg pláne. Ez egy Star Nature 🤷🏻‍♀️vagy 2, vanília meg erdei gyümölcs.
Ez egy édes katyvasz, egy definiálhatatlan valami, ami a végén egy vaníliás semmivé válik.
Az egyediség szikrája is hiányzik belőle, meg a fejfájdító avon szag, az sincs benne.
Tartóssága az elég gyenge.
Továbbadtam, nekem nem okozott örömet, csak kíváncsi voltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Tartóssága az elég gyenge.
Továbbadtam, nekem nem okozott örömet, csak kíváncsi voltam.

blondie95

2019. szeptember 22.

En szeretem!! Hetkoznapra tokeletes, igaz nem szuper tartos, de ruhan sokaig erezni. Edes illat, csajos, de visszafogottabb mint a Rebel tesoja, nekem az egy icipicit jobban bejon :)) ezert csak 4 csilli
Amiert viszont nem fogok levonni pontot ( pedig esku megerdemelne, de itt ugye az illatrol van szo) az a kupakja! Valami osborzalom, hogy nem lehet normalisan visszatenni. Volt, hogy belefujtam a parfumot veletlenul, annyira eroszakoltam vissza ra ezt a gomb kupakot. Lehet csak az enyem gyari hibas, de eleg idegesito.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Nora85

2019. szeptember 16.

Nagyon akartam szeretni. 3x is kiprobaltam, hisz a többiek itt azt írták, hogy édes. És én bizony ezt az első fujasnal nem éreztem. De a másodiknál és a harmadiknal se!! Rajtam egy nagyon durva, kemény, megkockaztatom: férfias illat. Páromat ugyan nem kérdeztem, de mindegy is ez esetben, mert nem bírom elviselni. Az én borommel /orrommal nem kompatibilis.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

laracroft

2019. szeptember 13.

Ejj, micsoda csalódás!
Pedig a niche illatokhoz szokott, lassan parfümsznobbá vált orrom cigánykereket vetett, amikor a katalógus illatosított oldalán megszaglásztam vele ezt a parfümöt, és igen, tudom, hogy illatosított oldal alapján parfümöt választani szaglószervi orosz rulett..... ám mivel igen olcsó, így minden szívfájdalom nélkül, azonnal meg is rendeltem. De minek?!
A valóság arcul ütött, mert bár a csomagolása meglepően igényes, az illat csupán egy édes katyvasz. Rajtam valamelyik Rihanna parfümre hasonlít leginkább, de igazából olyan, mintha a drogéria polcain levő ÖSSZES mai trendekbe simuló édes-gourmand illatot magamra fújtam volna. KATYVASZ. Egyébként nem rossz, mert édes, divatos, stb., de nincs benne semmi csavar, semmi egyediség, semmi extra. Hamar bőrközelivé, majd 4-5 óra után semmivé válik. Meh.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

Ejj, micsoda csalódás!

szszabina27

Korcsoport: < 18
2019. szeptember 7.

Nagyon sok avonos parfümöt fújtam már el, volt ami még el sem fogyott, de másnak kellett adjam, viszont ez hozta a formáját.
Avonos kedvenceim közé tartozik, CSAK azért kap 4 csillagot,mert annyira nem tartós az illata, mint pl.az Avon Attraction vagy akár más.., de ez lehet csak az én bőrömön!
Ennek ellenére most is használatban van, mert iszonyatosan jó az illata!😃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Ennek ellenére most is használatban van, mert iszonyatosan jó az illata!😃

Agicaa

2019. augusztus 22.

Ismét szokatlan időpontot választott az Avon, hogy debütáltasson egy inkább őszi parfümöt, de sejtem és egyúttal meg is értem a logikát: mire tényleg beköszönt a hűvösebb idő, addigra jócskán beleszerelmesedünk ebbe az új illatba és -megkockáztatom- addiktívak leszünk irányában. :-)
Részemről megkapja az 5 csillagot, mert hozza a tartósságot és ennek tetejében amikor ezt fújom magamra, igazi femme fatale-nak, de minimum nagyvilági nőnek érzem magm. Számomra ez hozza elő az illatból a nevében is rejlő "glamúrosságot", hogy nem egy hétköznapi, szaladgálós féle illat, de nem ám. A minap az egyik ismerősömre vártam egy üzlet előtt, majd amikor megérkezett autóval, behajoltam az ablakon, hogy köszönjek neki....és rögtön megcsapott egy isteni illatfelhő, ami-mint kiderült- a Glamour volt. Én már ekkor ismertem az illatát (koordinátor vagyok, így nekem már júliusban megjött az üvegcse), de ez, hogy máson is ennyire jól működik és az ember rögtön felfigyel rá, ha megérzi, engem végképp meggyőzött. Bőven megérdemli az öt csillagot. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Limonene, Hydroxycitronellal, Citronellol, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Isoeugenol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Citral
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol