Avon

Ár:   4199 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Liana88, az összetevőket feltöltötte: marshmallow0322, Módosítva: 2019. augusztus 5.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatjegyek: pézsma, fekete ribizli, madagaszkári vanília

Ár: 2000 Ft , Eladó: beautyanna
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Ár: 2000 , Eladó: Nora85
Állapot: 3* fújtam, Helyszín: Budakeszi, fizetés: Személyesen Budakeszin vagy postázom előreutalás után.

Blackxentric

2020. február 29.

A sötét üveg illik az illathoz. Ez egy nagyon sötét illat. Nem tudom miért, de erről nekem a temető jut eszembe, de szerencsére mivel nem tartós rajtam ezért nem kell sokáig gondolnom rá. Mintát használtam csak el belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 29.

papillonlepetit

2020. február 2.

Karácsonyra kaptam egy kisebb kiszerelést belőle. Nagyon kellemes, hosszan tartó illata van, imádom. Régóta nem voltam ennyire elégedett egy parfümmel sem. Elég a csuklómra és a fülem mögé felvinni egy kis mennyiséget és még este is érzem az illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

Kodi

2020. január 30.

Ne sértsük meg a Black Opiumot és a Crystal Noirt, hogy hozzájuk hasonlítjuk ezt a kutyulmányt, ami számomra olyan, mintha valami viselhető oudos parfüm akarna lenni, nagyon húzós, nagyon szedres, valóban sötét parfüm. Rossz értelemben maszkulin is lett rajtam, pedig ez más esetben nem lenne baj. Az is érződik, hogy az alkotók tekintetében egy gyékényen állnak a Far Away Rebellel (Jean Marc Chaillan a közös Orr), a Glamour viszont nem olyan tartós, ez jelen esetben szerencse. Elképzelhető, hogy van akinek jól áll, talán sötét hajú, zsírosabb bőrű hölgyeknek érdemes vele próbát tenni, egy olyan száraz bőrű szőkén, mint én vagyok, ez inkább csak szimplán visszataszító.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 30.

manyana

2020. január 2.

Katalógusban megszimatoltam, nagyon szimpatikus volt, vettem egy 10 milis kiszerelést. Amennyire tetszett az újságban, annyira zavart magamra fújva. Borzalmasan "szúrós" rajtam, teljesen elnyomja az összes többi jegyet ez a karcosság. Nagyon nem passzolunk egymáshoz. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

angelina69

2019. december 7.

Vannak a cégnek olyan illatai, mellyel jóban vagyok, de ez nem lett az. Úgy is fogalmazhatnék, hogy nem illünk egymáshoz. Rajtam egy nagy édeskés kavarodás az egész, mintha nem találná a helyét, nem tudná, melyik irányba is induljon. Feltűnik benne egyfajta karcosság is, ami szintén elég zavaró. Kb. 3 óra elmúltával lecsillapodik a zűrzavar és egy egész jó édeskés illattá válik. De számomra ez kevés az üdvösséghez. Szerencsére csak 10 ml-be invesztáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 7.

vanillacaramella.sweet

2019. november 23.

Nos nem olyan, mint az illatjegyei alapján vártam. Rajtam egy férfias illattá alakul, markáns és egyàltalán nem érzem ki azt a 3 jegyet, amit írnak róla. Kizàrt,hogy csak az a 3 lenne benne, szerintem sokkal többfélét raktak bele.
Rajtam egy fűszeres, markáns, fás (!), "csípősen" és enyhén gyümis, minimàlis vaníliával. Valahogy nem is àll össze az egész. Nem tudom semmilyen közismert illathoz hasonlítani. Nem tetszik, nem nőies rajtam, pedig a leírása alapján nekemvaló lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 23.

abicicaaa

2019. november 17.

Egyik lejjebb emlitett illatra sem hasonlit, ezert onallo parfumkent ertekelem.
Valoban egy edes kis katyvasz, de legalabb nincs benne a titkos avon osszetevo. Az illatjegyeket nem lehet felismerni, kicsit mintha sok kellemes parfumot ossze ontottek volna, nem mondanam egyedinek. Huvosebb idoben sokkal szebben muzsikal
Szeretek a kis 10 milisekkel jatszani, meg ha nem is jon be, elajandekozhatom. De ot nem kellett. Szaladgalos illatnak, munkahelyre, suliba teljesen megfelel, es ez vegre egy olyan avon illat, amitol nem leszek rosszul par hasznalat utan (nem ugy mint az Eve kiadasoktol)
Csupan azert kap 5 csillagot, mert az eddigiekhez kepest o egy hatalmas fejlodes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 17.

Egyik lejjebb emlitett illatra sem hasonlit, ezert onallo parfumkent ertekelem.

Bernadett86

2019. október 24.

Meg kell vedenem.🙂Nagyon kerek mindenkit ne mondjon egy fujas utan velemenyt,foleg ha uj uvegest probal...Az elso tesztnel alig ereztem valamit csak egy katyvasz volt,nem volt benne semmi jellegzetes, elejetol a vegeig azonosithatatlan,annyi volt bizonyos csupan,hogy viselheto darab.El is tunt hamar.Nalam ez altalanos tapasztalat amugy, hogy barmely parfumnel az uvegbol jovo kb elso 10 fujas valahogy nem azt adja amit varnal, gyengebb is meg masabb is az illat, nem tudom mi erre a magyarazat de tobb mint 60 uveg parfumom van,ennyiszer nem tevedhetek de ki tudja😀.

Visszaterve: meglepoen tartos.Elsore azt gondoltam mitol feltek a koltok,hogy ilyen visszafogottran bantak az osszetevokkel, lehetne valami utosebb is a fekete uveg tartalma, az eredeti far away sokkal jellegzetesebb,brutalabb.Aztan arra jutottam vegul is nem rossz,nem kell feltetlen "egyedit" alkotni, ez ma mar keptelenseg is szinte ennyi parfum kozott mindig lesz ami hasonlit valamire kicsit.Nem tudok jol elemezni igy nem is igazan tudom mit erzek ki belole, de ami meglepett,hogy sikerut felfedeznem benne az anyaillatot.Mert bizony ott lapul benne melyen, de egy sokkal viselhetobb formaban azok szamara is akik azt nem birjak elviselni.Szerintem minden alkalomra visleheto ha nagyon akarom, igazi biztonsagi jatekos,bar nekem pl ejszakara keves lenne.🙂A fekete uveg miatt en edesebbre,melyebbe,valami fustosre szamitanek,ez az amit kicsit nehezen emesztek.Leszaradaskor amugy egy az egyben ag egyik korrabi far away flanker, evekkel ezelott volt egy gyongyhaz uvegu feheres kupakos verzio.Ha pedig hiresebb illatokra kellene peldat mondanom akkor Boucheron Place Vendom edp.🙂Lehet nem tul ismert darab itthon, de egy gyonyoru uveges kremes enyhen vanilias illat,amire jelen kis fekete is hasonlit.Place Vendommal is az a bajom amugy, hogy nem ertem mitol feltek a koltok amikor megfogalmaztak az illatot.

Osszesegeben nekem tetszik,meg hidegebb idoben leszek kivancsi mit mutat.3200ert vettem uzletben,siman megfer a polcomon ennek es Avonos kilete ellenere,pedig 4szeres Prada, ugyanennyiszeres Guerlain,Givenchy, 3szoros Chanel tulajdonos vagyok es ez csak 1 toredeke a kollekcionak.Kiserletezzetek batran vele.🙂

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

d.anett89

2019. október 9.

Nálam be vált, volt szerencsém ismerős által olcsóbban hozzá jutni miután szaglásztam. Reggel befújom magam,este ugyan úgy erezhető az illata

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 9.

vanillacake

2019. október 5.

Rajtam majdnem olyan mint az Oriflame Amber Elixir. Nem rossz, édes, fűszeres, erőteljes illat. Ami a tartósságát illeti, 6-7 órán át biztosan intenzíven lehet érezni. Szerintem hétköznapokra és alkalmakra is megfelelő lehet. Figyelembe véve, hogy avonos parfüm és fillérekért jutottam hozzá, túl sokat nem vártam ettől az illattól, de a 4 csillagot megadom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 5.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Limonene, Hydroxycitronellal, Citronellol, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Isoeugenol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Citral
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol