Avon

Ár:   4199 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Liana88, az összetevőket feltöltötte: marshmallow0322, Módosítva: 2019. augusztus 5.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatjegyek: pézsma, fekete ribizli, madagaszkári vanília

500 Ft ÚJ Avon Far Away Glamour
Ár: 500 Ft + postaköltség , Eladó: csicsy22
Állapot: új, dobozos 10 ml, Helyszín: --, fizetés: banki átutalás után postán maradóként tudom küldeni
Ár: 500+posta , Eladó: BTimi81
Állapot: 1-2x próbált miniparfüm (10/9,5), Helyszín: Alsónémedi, fizetés: átutalás után postán maradó levélben

Zsedit

2021. október 9.

Gyerekkoromba nagy sláger vokt a Far Away... Nem értettem, nekem migrént okozott, s annyira tucat illat volt! Azóta több verzióját illatoltam, de ma reggel, ahogy a képen megláttam, már az sem tett rám jó benyomást. Nekem ez az az illat, amire azt szokták mondani, hogy vagy imádsz, vagy utálsz... Nekem sajnos ez utóbbi, minden verziója!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 9.

brb

2021. szeptember 21.

Egy nagyon finom, édeskés, vaníliás illat
Kicsit erőteljes, de számomra nem zavaró, eléggé tartós, főleg a testápolójával

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 21.

Egy nagyon finom, édeskés, vaníliás illat
Kicsit erőteljes, de számomra nem zavaró, eléggé tartós, főleg a testápolójával

Rea1987

2021. augusztus 25.

Jókat olvastam róla ezért bátran megrendeltem, kár volt. Pont annyira távoli, mint az anyaillat. Émelyítő, nekem erőltetett hatása van

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 25.

Dea0609

2021. augusztus 15.

A barátom nagymamáján egy nagyon finom illatot éreztem...Hozzá teszem,hogy fiatalos nagymamája van. Amikor megmutatta,hogy milyen parfümöt használ,nagyot néztem. Annyira de annyira finom ez az illat,annyira pihe puha kellemes. Nagyon illik hozzá. Minél hamarabb be kell szereznem magamnak ezt a finom pardümöt!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 15.

pirospipacsocska

2021. július 1.

Ez is egy jó illat az Avontól.Aki viszont az eredeti Far Away-t keresi benne,azt nem fogja megtalálni,ez egy teljesen más illat.Kifújáskor picit erőteljesebb,de hamar csillapodik az illat,és kellemes,édeskés-vaníliás lesz.Szerencsére nem annyira vattacukrosan édes,ez még számomra elviselhető így.Tartóssága rajtam,a megszokott pár óra,mint a többi Avon parfümnél is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 1.

PerfumePippi

2021. május 16.

Végre egy jól sikerült flanker! Legalábbis az én bőrömön működik: karakteres, de nem tolakodóan erős narancsvirágos vanília, mely a gyümölcsös kezdése után engem leginkább a Swiss Arabian Cupid illatára emlékeztet, csak tea, kávé és orrbirizgáló zöld jegyek nélkül. Szépen eldolgozott, nincsen semmiféle olcsó hatása - igaz, nélkülözi a Cupid karcos csavarait. Ez is kapható 10 millis verzióban - én személy szerint nagyon örülök, hogy egyre több illatukat ki tudom kis kiszerelésben próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 16.

Burgundy.Dahlia

2021. február 11.

Avonos illathoz képest nagyon tartós, és jó illata van. Viszont elég erőteljes, mondhatni "tolakodó", így alkalmakra hordom inkább, rajtam főleg hideg időben bontakozik ki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 11.

holdmacska

2020. október 21.

Meglepően jó illat. Az Infinity-t nagyon szeretem, de elcsábultam és megrendeltem. Nem csalódtam, ugyanaz a vaníliás illat, mégis más, de mégse rossz:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 21.

tillizus

2020. október 15.

Valamikor akkor jelent meg, amikor jött a jóidő, 2x próbáltam borzalmas volt. Landolt is a fiókba, majd lesz vele valami címszó alatt. Hát most október van és hideg, elokerűlt és lám lám teljesen más oldalát mutatja. Valóbam a Good Girl re hasonlít,szerintem azért is fekete a megjelenése, nem kell belőle sok tartós, vaníliás krémes a leszaradása. Kellemes csalódás. Hideg időben elég jó kis illat. Nem egy hétköznapi illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 15.

Bellana

2020. szeptember 29.

Szerintem a lila rebel mellett ez a másik legjobb far away parfüm, lágy, kellemes illat, rajtam elég tartós is volt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Limonene, Hydroxycitronellal, Citronellol, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Isoeugenol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Citral
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol