Avon

Ár:   4099 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illesbb, az összetevőket feltöltötte: Aerodon, Módosítva: 2016. augusztus 2.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

​"Ennél a parfümnél különleges jelentősége van az összetevőknek. A Föld legváltozatosabb tájairól származó virágok egyediségét szerettem volna vele hangsúlyozni, hiszen mindegyik utánozhatatlan jellemvonásokat hordoz." - ​Honorine Blanc parfümőr, a Far Away parfüm megalkotója

​Illatösszetevők: körömvirág, jázmin, vanília

Ár: 2.000 Ft + postaktg. , Eladó: rdm
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, foxpost, postán maradó ajánlottként
Ár: 2300 ft postával (ajánlott, postán maradó) , Eladó: anett8820
Állapot: Bontatlan, fóliás, Helyszín: Debrecen, fizetés: Előre utalás után posta
Lory

2019. május 11.

Ezen a télen használgattam,mikor olyanom volt.Kolleganőim bánatára,ugyanis sokan nem szeretik,erős illatnak tartják,pedig csak 2 fújást viselek belőle mindig.Csodálkoztam is rajta,mert én nem érzem magamon egy idő után,sőt egyáltalán nem gondolom harsány illatnak de a visszajelzések mégis ezt támasztják alá.Úgyhogy az adagolással nem árt vigyázni és újra kell gondolni,hogy irodai illat e :))
Amúgy egy lineáris vaníliás illat,melyben a körömvirág ad némi csavart.Melengető,puha,körbeölelő,egyértelműen téli illat.
Persze,hogy vannak sokkal jobb illataim is,kizárólag a tartóssága és a szilázsa miatt adok 4 csillagot,amúgy a 3 menne.
Más illatkreátoroknak is követendő példa lenne,olyan alkotás,hogy 8 órás munkavégzés után is meg tudják kérdezni,"mivel vagy befújva?"

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 11.

Aria249

2019. április 23.

Sokáig húztam-halasztottam hogy megszagoljam ezt a parfümöt, mivel az eredeti far away illattól kiráz a hideg annyira nem szeretem. Édesanyám vette nekem ajándékba végül és NAGYON örülök, hogy így tett. Mivel általában nem tetszenek a virágos illatok, csodálkoztam hogy ebben megfogott valami. A vanília. Rengeteget dob rajta, nőiessé, lágyabbá teszi, mégis karakán, vagány illat. Amióta megvan, hozzá sem nyúltam más parfümhöz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 23.

Missmochaccino

2019. március 13.

Érdekes,hogy először elviselni sem tudtam magamon,aztán ahogy telt az idő,átalakult az illat,és így a véleményem is.
Karakteres,semmiképp sem mondanám hétköznapinak.Ez az az illat,ami egyedi,nem tucat..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 13.

p.bettina

2019. február 6.

Ez egy nagyon jó kis parfüm. Finom az illata, szép a csomagolás. Bár régebben használtam, de kellemes emlékeim maradtak meg róla.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

blackrose

2018. december 7.

Munkába használtam egy időben. Nekem tetszett az illata, kellemes,inkább a vaníliát èreztem ki belőle. Nem volt túl tartós rajtam, emlèkszem fel kellett frissítenem. Abban az időben nagyon szerettem a vanilíás illatokat,azóta már változott kissè az ízlèsvilágom. Az üvege is nagyon tetszett,mindent egybe vetve a maga árkategóriájában ez egy jó kis parfüm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 7.

Yubiri

2018. október 16.

Viselhető illata az Avonnak, kb. 4 órán át tartósnak is bizonyult, de én személy szerint nem szeretem az avonos illatokat, így biztosan nem fogom megvásárolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 16.

Bigris

2018. szeptember 15.

Amennyire vártam, hogy megérkezzen a nyár elején, annyira nem tetszik az illat. Fűszert nem érzek benne. A körömvirág kifejezetten irritál. Ezen kívül olyan körömvirágos, forralt tejes, karaktertelen semmi rajtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 15.

senskin

2018. július 27.

Nem tudom, mert régen szerettem ezt az illatot, ma már taszít és nem tartom szépnek sem. Annyira el akar ragadni magával, hogy tökéletes jegyeit megmutassa, hogy viselje az ember lánya, de túlzásba viszi a ragaszkodást. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 27.

Brigitt

2018. július 4.

Hihetetlenül jó verziója a far away családnak. Az első "anyaillattal" engem ki lehetne űzni a Föld nevű bolygóról. De ez végtelenül csodásra sikeredett, nagyon szeretem.Én még tartósnak is mondanám. A körömvirág nem mindennapi összetevő, de ettől olyan gyönyörű szerintem. Azért az Avon is tud szuper illatokkal előrukkolni, csak az a baj, hogy ritkán, nagyon ritkán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 4.

Timi970120

2018. június 6.

Annak ellenére, hogy azért nem marad meg rajtam naphosszat, szeretem. Számomra olyannyira kellemes - könnyed, hétköznapias - illata van, hogy hiába volt még télen negyedénél-felénél az üvegcse az akció miatt újra kellett vennem. Talán ha kifogy, hiába szeretem időközönként váltogatni, majd megint újraveszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 6.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.